Skoči na vsebino

Baotian Problem


dzina123

Priporočene objave

Zdravo imam en problem na skuterju 25ccm baotian motor ni hotel prizgati zamenjal sem mu fergazn zj prižge amapk ko se vozim namreč motor se segreva in kr od enkrat motor zacne cukat in se mi ugaša verglam pa mi spet prizge olje je menjano ampak spet se segreva lepo prosim ce mi lahko nekdo pomaga kaj bi lahko bil problem lp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad izpadel nesramen, a bi bilo več kot primerno, če bi prebral navodila za uporabo foruma in vprašanje postavil v primerni, verjetno tudi že odprti temi... za začetek v izogib slabe volje svetujem uporabo iskalnika... Več ti bo povedal stric moderator, ampak on je zelo hud in se hitro razjezi... hehhehe

Pa vseeno dobrodošel na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne bi skodilo tudi ce tu in tam v tekst vtaknes se kaksno locilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš,da kr še ene dve temi odpreš z polnim imenom skuterja...v besedilu pa kdaj uporabiš kakšno ločilo.....vsaj dve,ker gužva in se hitro spregleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

Najboljš,da kr še ene dve temi odpreš z polnim imenom skuterja...v besedilu pa kdaj uporabiš kakšno ločilo.....vsaj dve,ker gužva in se hitro spregleda...

 

pred 11 urami, sesir pravi:

 

Sesir, ne ga krive vere učit, da ne bo res zagrabil in odprl 10 novih tem za svoje vprašanje...Bodi raje v pomoč, pa mu razloži katera tema bi bila prava, saj vidiš, da ima še s pisanjem probleme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!