Jump to content
  • Sign Up
  1. Bmflar

Bmflar

2. 3nity

3nity

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      Po moje je pri individualnih nek % (kar velik) tudi od zdravnika... brez igle ni več profesionalnega športa. Pri ekipnih pa je trenerjeva vrednost minimalna. Barca bi tudi z Milanićem zmagovala Slovenska fuzbal liga je samo stavnica, igralci se obrnejo prehitro, preprodaje, stavniške tekme itd.
    • Snečer
      Hrvati končno ukrepali, smo lahko mirni večina se je namreč okužila po polnoči Murkostan  
    • DAMI34
      Khm..prevozil Au, Češko, Poljsko..itd..baje se full bojimo korone. Nikjer nikogar na mejah, še migranti majo prosto pot. In pol mi bo nekdo pridgal kdo je kaj in koga zsprl? Larifari..če sam ne skrbiš zase tut vse aplikacije in ukrepi na papirju ne bodo. Sem šel danes čez Korensko sedlo, kjer jasno piše da preko meje lahko prestopajo samo državljani slo in au. Taljani pa gladko čez.  Jop..Hrvaška je problem...ampak samo za nerazgledane. Gremo dalje...turizma fulll povsod...maske? Kaj je to? In spet. Hrvaška je problem. Povejte mi pametnjakoviči. Res me zanima : zapremo Hrvaško z bodečo žico in nihče prav nihče ne bo šel preko meje. A res v svoji nerazgledanosti mislite, da bo korona kar izginila?  
    • Darko3g
      Hrana, ki pri ženskah za 90 % zmanjša željo po seksu je - poročna torta
    • DAMI34
      Nč. Sam poudarila nisva: Nadčloveških naporov 😉 Letos je bilo dolgočasno popotovanje, balzam za želodec in razvajanje po hotelih  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!