Skoči na vsebino

KTM TEAM MEETING


DAMI34

Priporočene objave

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Soto levelo prjatu. Pod vsakim nivojem. :ras:

nč sotto livello, direkt u glavo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

nč sotto livello, direkt u glavo :P

Vem de vam tako resujejo reklamacije, in pravm de se to ne dela. Ampak gliha ukup striha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Vem de vam tako resujejo reklamacije, in pravm de se to ne dela. Ampak gliha ukup striha...

prjatu, sem vozu ta nouga GTja ....za vse ostalo BMK :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

prjatu, sem vozu ta nouga GTja ....za vse ostalo BMK :D

 

Ce res boli, stop do urarja. Oni se ukvarjajo z majhnimi in pokvarjenimi mehanizmi. Pa prej bos na vrsti k pr ktm. 

 

Je kej bistveno drugacn?  Al so sam grafki drugi? 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Ce res boli, stop do urarja. Oni se ukvarjajo z majhnimi in pokvarjenimi mehanizmi. Pa prej bos na vrsti k pr ktm. 

 

Je kej bistveno drugacn?  Al so sam grafki drugi? 

 

 

lej mojster:

pa  ti veš s kom se zajebavaš?

Star model 2611.png☑️

Zna streljat 2611.png☑️
Oblači se v usnje 2611.png☑️

Dopolnjen s komponentami iz titana 2611.png☑️
Vozi motor 2611.png☑️



 

 

Upravljangiphy.webp

 

bistveno ni, je pa precej drobnih popravkov v primerjavi z mojim. Grafki so identični.

Quiki je bolj mehak, zavore bolj grabijo in manj tresejo, mislim da so verjetno tudi mape malce drugačne, sedež je kul (powerparts), akrapo tuli isto kot moja konzerva, tako da ja, moj je še vedno fajn.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razn titana in leta proizvodnje, k de b mojo drago opisal. In nej se te bojim? :lol1:

 

 

kako mislis, zavore tresejo? 

 

Pa stol, pismo, odkar mam SUV, in sedim za belanco k kup nesrece, me po 3-4 urah u sedlu zacne trtica bolet. Pa ne vem, a bi gel kej resu, al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Razn titana in leta proizvodnje, k de b mojo drago opisal. In nej se te bojim? :lol1:

 

 

kako mislis, zavore tresejo? 

 

Pa stol, pismo, odkar mam SUV, in sedim za belanco k kup nesrece, me po 3-4 urah u sedlu zacne trtica bolet. Pa ne vem, a bi gel kej resu, al...

Nič, očitno si tip podoben kot jaz ali @luxsa, ki sva že zdavnaj ugotovila, da nama pokončno sedenje ne sede, ampak morava malce naprej slonet.

Tako da, stari, falil si moped, pa čeprav je qul. :(

ps. tresejo čist mal, ko semiactiv deluje, pri blagem zaviranju tik pred ustvljanjem...ampak to so finese, ki jih vi Apriliaši ne bi niti zaznali saj vozite trajekte in tanke :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm prsparal remont klopi. Juhej. 

 

Klinc, k se uni v usnju, in k zna strelat, zdi vozit na capotu zelo gosposko in sploh super. Bom mogu potrpet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pa sm prsparal remont klopi. Juhej. 

 

Klinc, k se uni v usnju, in k zna strelat, zdi vozit na capotu zelo gosposko in sploh super. Bom mogu potrpet. 

al pa se navadit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Sem....

Mene ni motilo....KTM je tak invalid....mora na servis tukrat ko mi ostali invalidi na preglede v bolnico..absolutno je lepo videt,da se lastnik KTM zaveda kje mesto za njegov mopi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/19/2018 at 4:24 PM, DAMI34 said:

IMG_20180519_160416.thumb.jpg.eb9b86ab836014e345258ff7b383836e.jpg

Šešir, popolnoma te razumom, da si sarkastičen, ker so organizatorji postavili oba testna motocikla na parkirni prostor rezerviran za invalide. Sam in ostali udeleženci tega nismo niti opazili... V opravičilo organizatorjem in udeležencev pa naj zapišem, da je parkirni prostor na privatnom zemljišču, ki je bil v času dogodka zaprt za širšo javnost in smo bili na njem samo udeleženci srečanja in med nami - na srečo - ni bilo invalidov. Bomo pa v prihoduje pozorni tudi na takšne nerodnosti...

Ponovno: odlična prireditev, z druženjem starih znancev in prijateljev, ljubiteljev oranžnih in dobra priložnost za pogovore z odločilnimi faktorji KTM -a v Sloveniji. In seveda: možnost testnih voženj z novimi motocikli. Alen in Igor, upam, da se na KTM TEAM MEETINGU srečamo tudi prihodnje leto. 

P.s.: Je pa Dami že včeraj pravilno napovedal razplet dogodkov na MS, da bo KTM srečanje  Axla in KTM-a spodbudila pregovorno slovensko nevoščljivost... 

 

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!