Skoči na vsebino

Gilera stalker- omejevalec obratov


friend

Priporočene objave

Živjo!

Z očetom sva kupila prvi skuter, Gilero stalker 2002. Skuter je v odlicnem stanju, ima narejen tehnicni pregled prejsnji lastnik pa je odstranil blokade ( razen slepe cevi ) namestil pa je tudi omejevalec obratov . Skuter uporablja moj oče da se pelje po opravkih občasno pa tudi jaz ampak se vozim samo po vasi ker nimam nikakršnega izpita  . Zanima me kaj se zgodi če mojega očeta ustavijo ko se pelje več kot 45km/h in policaji skuter odpeljejo  na valje on pa prej prižge omejevalec. Ali imajo policaji pravico razstaviti skuter tudi ce gre na valjih 45  in so ga videli ko se je peljal po omejitvi vec kot 45? Zanima me tudi ali bi moral imeti pri opravljanju tehnicnega pregleda prizgan omejevalec ali ne ? Pri nas sicer policaje vidimo 1x na leto ampak useeno za usak slucaj . 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tolko v vednost,policaji poznajo večinoma vse finte in lokacije raznih stikal za omejevalce omejevalce it zaradi ljudi ki dajajo na net kako in kam so kaj zmontirali...scooter bi mogel it 45 in ce gre vec je neizpraven oz predelan,vem da je sledila kazen odvzem motorja in napotitev na servis da ga naredijo v orig stanje tako je blo 1x...ti sam rwci ocetu naj malo vec v ogledala gleda da in vozi normalno pa nebi smelo bit tezav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi skuterji do 2008 lahko gredo 50kmh...danes menil na tehničnem in ne 45 kmh kot vas večina sanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!