Skoči na vsebino

BMW C650 Sport


Valentin

Priporočene objave

pred 10 urami, Valentin pravi:

Živjo. 

Potem, ko me je moj X9 500 verno služil 16 let, sem sklenil, da je čas za nekaj novega...

 

Pozdrav vsem maksiskuteristom!

:OK:

 

IMG_2908.JPG

IMG_20180510_132248.jpg

IMG_20180510_132309.jpg

IMG_20180510_132357.jpg

IMG_20180510_132421.jpg

IMG_20180510_132435.jpg

IMG_20180510_132511.jpg

Varno vožnjo želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo spominov :). Saj si bil tule, da ne štejem kateri od leve :).

Lep motor, uživaj.

1055345273_Motosreanje009.thumb.jpg.acf76981d290c7271f192587f169de22.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 13 urami, Scarabeo 500 pravi:

Še malo spominov :). Saj si bil tule, da ne štejem kateri od leve :).

Lep motor, uživaj.

 

 

Živjo,

Ja, kar nekaj časa je že preteklo od takrat. Ene par lepih izletov smo pa naredili...

Ti si pa presedlal, si zadovoljen ?

 

p.s. Pa rad bi popravil moj pristranski pozdrav... Torej, pozdrav tudi vsem ostalim, ne samo maksiskuteristom, kot sem napisal v prvem postu... :)

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Valentin pravi:

 

Živjo,

Ja, kar nekaj časa je že preteklo od takrat. Ene par lepih izletov smo pa naredili...

Ti si pa presedlal, si zadovoljen ?

 

p.s. Pa rad bi popravil moj pristranski pozdrav... Torej, pozdrav tudi vsem ostalim, ne samo maksiskuteristom, kot sem napisal v prvem postu... :)

Začela sva delati malo resnejše ture in sva potrebovala nekaj udobnega in močnejšega in logična izbira je bila vstrom 650. Zdaj imava že drugega. Z njim sva oba zelo zadovoljna. Če bi bil 800 bi bil idealen :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

 

Vidim, da sem še kar v manjšini... :naughty:

 

Po dobre pol leta števec kaže skoraj 9500km. Sem bil kar priden, glede na to, da se izven SLO sploh nisem še zapeljal... :)

So pa že prišle na vrsto izboljšave. Ker nisem dobil lažjih valjčkov, sem dal podrejati kar obstoječe za 5g. Z rezultatom sem zelo zadovoljen, saj so pospeški precej boljši, končna pa je ostala enaka. Pa še cenovno najbolj ugodna rešitev, hehe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker velikokrat slišim podcenjevalne komentarje čes, BMW pa Kymcova masina, prilagam sledeči link:

http://www.scooterfile.com/scooter-reviews/scooterfile-long-term-review-bmw-c-600-sport-and-c-650-gt/

"The C-series engine is actually built by Kymco in Taiwan. Kymco builds many of BMW Motorrad’s engines under contract. It’s purely a manufacturing arrangement, however. The design and engineering is 100% BMW. You won’t see this same motor popping up in a much cheaper Taiwanese scooter. These scooters are then assembled in the same Berlin facility as all of BMW’s motorcycles."

:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

PozdravljeniKaj je mogoče c600 enovaljni,in c650 dvovaljni motor.Sprašujem zato,ker nekje piše,nekje pa ne.Pa brez zamere.l.p Iztok

Popravljeno . Popravil corleone48
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

C600 ima dvovalno mašino isto kot C650GT z majhno razliko prenosov, tako, da mašini od C600 in C650GT nista kompatibilni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio!

Se pravi,da sta oba agregata dvovaljna.Oprosti,ker sem siten,ma kupujem nov scoter in me je zanimalo.L.P.Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!