Skoči na vsebino

Rieju mrx pro 50 2007 sprednja guma


Jancerne

Priporočene objave

Imam problem in sicer sprednja guma se nagiba ko pri hitrosti zavijem.. gre za zgoraj omenjen motor.. če ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe mi naj prosim sporoči. Sem premaknil sem čeprav ni skuter/moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Jancerne pravi:

Imam problem in sicer sprednja guma se nagiba ko pri hitrosti zavijem.. gre za zgoraj omenjen motor.. če ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe mi naj prosim sporoči. Sem premaknil sem čeprav ni skuter/moped

Več tem še odpri,....bodo modelatorji veseli...večina ne pozna firme..še kako sliko pa tak.....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Jancerne pravi:

Imam problem in sicer sprednja guma se nagiba ko pri hitrosti zavijem.. gre za zgoraj omenjen motor.. če ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe mi naj prosim sporoči. Sem premaknil sem čeprav ni skuter/moped

Je prva stock slika vredu?

mrx 50.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma se nagiba ko pri hitrosti zavijes? Pa saj se menda nagiba cel motor?

Mislis - obroc se zvija? Si preveril vpetje prednje osi? Napetost naper?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznam najbolše razložiti ampak pri hitrosti ce samo malo premaknem balanco na katerokoli stran guma tako rečeno "zaplava" v stran.. z zamikom zavije. Feltna je ravna in vsi vijaki so zategnjeni pravilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliksen pa imas tlak v pnevmatiki? Kaj se dogaja ob zaviranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Zok pravi:

Koliksen pa imas tlak v pnevmatiki? Kaj se dogaja ob zaviranju?

1.8bara kot je po proizvajalcevi deklaraciji.. pri zaveranji se nic posebnega ne zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v krizih vilic? Krmilni lezaj? Vijaki krmila/balance? Lezaja kolesa sta OK ali imata zracnost? Koliko so stare gume, so obrabljene enakomerno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Jancerne pravi:

Vsi so pravilno zategnjeni. Za lezaje nisem siguren. Gume so dokaj enakomerno obrabljene

Popravek ležaji so vredu. Guma ko si pri meru in jo potegnes na eno stran se sploh nepremakne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce stojiš na mopiju in držiš sprednjo bremzo se oba teleskopa vilic enakomerno ptemikata?

Ce stojiš na mopiju in držiš sprednjo bremzo se oba teleskopa vilic enakomerno premikata?

Iz kod si? To bi bilo najbolj enostavneje se z nekom iz MS na kavi dobit...bi ti hitro vsak malo bolj vešč povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!