Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Runner 180

Problem z cdi

Recommended Posts

Runner 180

Lp. sem lastnik gilere runner 180 in pred parimi dnevi mi je crknila cdi enota. Zdaj sem jo zamenjal z rabljeno(vrjetno kopija) in motor ne gre vec tako kot je sel prej...kot da bi mu mankalo kaksnih 4 konje....motor tece normalno samo nima take moci kot jo je imel prej...probali smo tudi z druge ranrce 180 in je isto...hvala za odgovore 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ligenjček
      ON je res pravi atlET
    • jskrablin
      No sej to. Imajo not en trial moped že lep čas... 2015 letnik, nerabljen. Piše kliči za ceno. Kličem in kličem... in na koncu sem slovenskemu zastopniku za Sherco oddal povpraševanje za mojega trenutno rahlo znucanega 2010. Odzivni čas 20 min preko FB (potrditev da je videl povpraševanje. cene bojo čez kak dan). Pol pa se ubadaj z onimi tam.
    • nejc74
      samo za razmislek: vsaka zadrga ali odprtina je potencialna možnost za pronicanje vode v notranjost. Sistemi vrec z zapiranjem kjer naviješ odprti konec je sicer precej zanesljiv in trpežen, ce ga seveda izvedes pravilno. Imas vodo nepropustne zadrge, ki se nekoliko težje zapirajo od običajnih, prav tako se s časom (v kombinaciji s peskom) izrabi kovinski del ki jih zapira. Zepki so v osnovi sicer fajn, vendar se lahko hitro spremenijo v breme. Jaz osebno bi izbral čimbolj enostavno tubo, oni sistem od Molle se mi zdi cisti overkill. p.s.: nisem uporabnik tube, pac pa Kriega soft bags ampak koncept je podoben
    • bobi1001
    • bobi1001
      A Še zmeraj to gON
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!