Skoči na vsebino

Trajektne linije, rezervacije, relacije, cene, vozni red in vse kar je povezano s prevozom motorja na trajektu......


Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz ko sem gledal ceno za 2 osebi in motorja, privat kabina,  v avgustu preko online rezervacije - nesramežljivih 900eur :O 

Ne vem pa kako je s kupovanjem kart in cenami "on site" v Igumenici, bi tudi mene zanimalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 4. 2022 ob 17:19, Qay pravi:

Kako jez z nakupom karte za trajekt iz Igumenice do Benetk? Kupiti tam, kaj je ok cena za dva in kabino?

Sori, sam to je največja neumnost, je ni lepše poti v izi 3 dni iz Grćije do doma, preko Albanije in Črne gore.

ps. tut na trajektu moraš ždet 2 dni vsaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
10 hours ago, pik1 said:

ene 100 evrov, skupaj z motorjem ... ker sva se pa mal kurčila z sobano z oknom, tv-jem in svojo kopalnico so naju pa olupil ta 190 evrov ...  povem pa ti, da tist filing, ko ti ladijski sluga odpre cimerček, odtehta tud tist dodatek 45 evro

Dejmo to mal definirat. Za kaj velja ta cena? 190€ v eno smer človek, motor, ženska in sobica? 

Gledam za termin 28.8-2.9.  dan gor/dol. Corsica ferries ima znosne cene, 

image.thumb.png.abdd2497052ce4620231d994a53a33be.png

moby in tirenia pa fakof. 

image.thumb.png.d4400f1a4b770da2a08946ec0a49c90b.png

 

ker tud na korziki še nism bil....bom kar ke bookiral. človek, motor in ženska livorno-bastia-livorno. 170€

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Dejmo to mal definirat. Za kaj velja ta cena? 190€ v eno smer človek, motor, ženska in sobica? 

Gledam za termin 28.8-2.9.  dan gor/dol. Corsica ferries ima znosne cene, 

image.thumb.png.abdd2497052ce4620231d994a53a33be.png

moby in tirenia pa fakof. 

image.thumb.png.d4400f1a4b770da2a08946ec0a49c90b.png

 

ker tud na korziki še nism bil....bom kar ke bookiral. človek, motor in ženska livorno-bastia-livorno. 170€

.

... človek, pa dejva ... mal zdefinirat 🤣

V ENO SMER ... Livorno - Golfo Aranci ... PONOČI !!!

- moped, jest in naša ... 102 ojrov

+ doplačila:

- osnovna kabina 72 

- doplačilo luksuzne kabine z zakonsko pojstlo z velikim oknom, svojo kopalnico in tv-jem  15

- doplačilo za osnovni internet 5 ojrov

kar skupi znese 194 ojrov 

 

s tem da, če bi šla zdele, to soboto, bi bil isti paket že 280 ... kar se mi zdi pa res že mal preveč ... in se nekaj ... DNEVNA ista ruta bi prišla 65 evrov in navadna kabina 34 evrov, luksuz kabina pa bi bila mal dražja 

... torej zaključek ... če greš tja ponoči, so cene dost višje ... tko da ... "svi goli, pa ko šta voli" 🤣

 

ps 

... aja, pa vedet je treba, da sva šla midva na najin LETNI DOPUST, kjer si "včasih želiva spati tud v kakšni komot pojstli ... in pojest zravn celo kakšn košček mesa ... brez pomfrija 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, pik1 said:

 V ENO SMER

To bo taglavn haklc.  Jaz grem zelo rad tud domol.  🤪

 

če sem ok razumel, vi2 od tu skočita na Korziko, in imas karto enosmerno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

To bo taglavn haklc.  Jaz grem zelo rad tud domol.  🤪

 

če sem ok razumel, vi2 od tu skočita na Korziko, in imas karto enosmerno? 

veš vse o trajektih je tule: (in da enosmerno ima, ker gre s Sardinije na Korziko)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Dejmo to mal definirat. Za kaj velja ta cena? 190€ v eno smer človek, motor, ženska in sobica? 

Gledam za termin 28.8-2.9.  dan gor/dol. Corsica ferries ima znosne cene, 

image.thumb.png.abdd2497052ce4620231d994a53a33be.png

moby in tirenia pa fakof. 

image.thumb.png.d4400f1a4b770da2a08946ec0a49c90b.png

 

ker tud na korziki še nism bil....bom kar ke bookiral. človek, motor in ženska livorno-bastia-livorno. 170€

Poglej za ceno še pri drugih ponudnikih, npr. Gnv. Briši piškotke, saj ceno sproti višajo. Izbral si ravno termin med ferragostom, od 5.9. dalje so cene nižje. V 4, 5ih dneh si boš samo lušte naredil, je premalo časa... mogoče se v tem primeru bolj splača do Porto Torresa in naredit zahodni del. Nočni trajekt brez prostora za spanje je tudi kar nekaj. Razmisli o dnevnem in poceni prenočišču na otoku, če ti seveda čas dopušča.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali mi lahko kdo razloži proceduro kupovanja karte za trajekt, če želiš tudi kabino.

 

Npr. Če želiva it z motorjem iz Livorna na Sardinijo z nočnim trajektom je potrebno kupit karto za motor in dve osebe. Potem pride pa na vrsto še kabina. Te so pa samo tri ali štiri posteljne, midva bi bila pa sama v sobi. Ali pa če gremo štirje pobi, potem mora vsak rezervirat kabino ali kako? Sploh ne štekam.

 

Hvala za pojasnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, tomash pravi:

Ali mi lahko kdo razloži proceduro kupovanja karte za trajekt, če želiš tudi kabino.

 

Npr. Če želiva it z motorjem iz Livorna na Sardinijo z nočnim trajektom je potrebno kupit karto za motor in dve osebe. Potem pride pa na vrsto še kabina. Te so pa samo tri ali štiri posteljne, midva bi bila pa sama v sobi. Ali pa če gremo štirje pobi, potem mora vsak rezervirat kabino ali kako? Sploh ne štekam.

 

Hvala za pojasnilo.

.

.... midva sva imela maja letos  kabino samo zase ... itak pri nakupu kart najprej pocahnaš moped in dve osebi, potem pa kljukaš naprej kabino ... lahko vzameš kabino brez okna, ki je dost cenejša, lahko pa se mal pokurčiš, in vzameš kabino z oknom ... postelja je noter ena velika ... zakonska ... čeprav pa ima u bistvu tudi ta kabina zraven še dve kao pomožni ležišči, ki jih spustijo dol iz vsake stene po eno ... če je bila kabina rezervirana za štiri osebe ... ampak ti dve pojstli ostaneta nespuščeni, ker si rezerviral kabino in samo dve osebi noter ... Z rezervacijo posamezne kabine definiraš koliko uporabnikov bo noter ... torej ... prodali so nama sicer kabino za štiri, za ceno dveh uporabnikov ... tko da ... ne skrbi ... če boš rezerviral kabino z dvemi osebami, bosta morala bit noter sama dva 👍

... sva šla pa midva isto varianto kot praviš ti ... nočna plovba iz Livorna do Golfo arancio ... odhod ob 21.00 prihod ob 8.00 zjutraj

... prevoznik je bil pa Corsica ferrys ... različni prevozniki  znajo namreč imeti tud različne ponudbe 

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, tomash pravi:

Npr. Če želiva it z motorjem iz Livorna na Sardinijo z nočnim trajektom je potrebno kupit karto za motor in dve osebe. Potem pride pa na vrsto še kabina. Te so pa samo tri ali štiri posteljne, midva bi bila pa sama v sobi. Ali pa če gremo štirje pobi, potem mora vsak rezervirat kabino ali kako? Sploh ne štekam.

Ko odkljukaš kabino, je ta tvoja. 2, 3, 4 posteljna ali pa suita, vseeno. Zdaj, ali boš v njej spal sam, z ženo, ali pa boš povabil še 2 prijatelja pa je tvoja odločitev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Joker said:

Ko odkljukaš kabino, je ta tvoja. 2, 3, 4 posteljna ali pa suita, vseeno. Zdaj, ali boš v njej spal sam, z ženo, ali pa boš povabil še 2 prijatelja pa je tvoja odločitev.

Odlično napisano, kako rezerviraš kabino v Evropi.

Če boš rezerviral kabino iz npr. Španije proti Maroku, boš kot moški spal v skupnih kabinah z bradači in tvoja žena posebaj v ženskih kabinah. Vedno dobro poglej kaj plačaš :book:.

Naprimer, karkoli se poškoduje na motorju med prevozom v trajektu nobeden ni nič kriv, ni zavarovanja, tudi če te kapitan lastnoročno vrže čez krov v morje, nič ne odgovarja. Piše na kartah. Beri!

Samo info. Za vse trajekte.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Joker said:

Ko odkljukaš kabino, je ta tvoja. 2, 3, 4 posteljna ali pa suita, vseeno. Zdaj, ali boš v njej spal sam, z ženo, ali pa boš povabil še 2 prijatelja pa je tvoja odločitev.

Se pravi, če gremo štirje z motorji, potem le eden obkljuka kabino za štiri. Ostali trije gredo lahko zraven v kabino karto pa imajo kot palubni potniki? Sem prav razumel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, vsoto za kabino, ki jo plača eden, pa porazdelite. Tisti ki bo imel karto za kabino, dvigne ključ na recepciji in ga tudi vrne pred izkrcanjem.

 

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... no, tkole te pol lepo preseneti "prevoznik" 😁

... okno, z lepim pogledom na morje 🤣🤣🤣 ... uredna kopalnica ... tv ... in kar je še potrebno, za lepo potovanje 😁

FB_IMG_1657048661317.jpg

FB_IMG_1657048651235.jpg

FB_IMG_1657048657631.jpg

FB_IMG_1657048678866.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredinjska kabina ne izgleda tako luksuzno, je bolj kupeju na vlaku podobno, samo da nima okna, ima pa mini sanitarije in tuš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Je kdo koristil povezavo Dubrovnik - Bari, koliko časa vozi? 7 h?

Pri izbiri termina ko vnesem motor, ni na voljo nobenega termina..za avtomobil kolikor hočes, najverjetneje je vedno plac za motor?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi kakih 10 ur, šla sva v obratni smeri, karto sem kupil v pristanišču neposredno pred odhodom, je pa bil to najdražji trajekt v moji "karieri".

Bilo je leta 2012, za motor in dva potnika na palubi sem plačal 140€... Jadrolinija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Joker pravi:

Vozi kakih 10 ur, šla sva v obratni smeri, karto sem kupil v pristanišču neposredno pred odhodom, je pa bil to najdražji trajekt v moji "karieri".

Bilo je leta 2012, za motor in dva potnika na palubi sem plačal 140€... Jadrolinija...

Ideja z obratno smerjo mi je dala mislit in se mi zdi veliko bolj smiselna...Ga ni lepšega kot po Jadranki se vračat domov. Hvala!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Ali je šel kdo pred kratkim s trajektom na Cres iz Brestove (Istra)?

V soboto imam namen iti do Lošinja in nazaj, zato me zanima, če je še veliko makadamskih odsekov od trajektnega pristanišča Porozina naprej čez Cres, ker širijo cesto.

Še ena slika iz Lošinja letos poleti za pozornost.

Lep pozdrav.

20230731_103344.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 10. 2023 ob 10:10, Urban K. pravi:

Pozdravljeni,

Ali je šel kdo pred kratkim s trajektom na Cres iz Brestove (Istra)?

V soboto imam namen iti do Lošinja in nazaj, zato me zanima, če je še veliko makadamskih odsekov od trajektnega pristanišča Porozina naprej čez Cres, ker širijo cesto.

Še ena slika iz Lošinja letos poleti za pozornost.

Lep pozdrav.

20230731_103344.jpg

Pa pojdi na Kočevje, Delnice, Krk, je lepa špura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!