Skoči na vsebino

Trajektne linije, rezervacije, relacije, cene, vozni red in vse kar je povezano s prevozom motorja na trajektu......


Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Hojla druščina...

 

...a kdo ve, a je možno v Trstu tik pred odhodom pred vkrcanjem nabavit karte, glede na to da odpluje ob pol sedmih zjutraj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla druščina...

 

...a kdo ve, a je možno v Trstu tik pred odhodom pred vkrcanjem nabavit karte, glede na to da odpluje ob pol sedmih zjutraj?

 

Itak, da mora biti odprta kasa, ker jaz imam plačano oziroma booking in jo moram tudi prevzeti pred odhodom :) poslovalnica je v bližini.

 

Lahko pa za "nas" vse pokličeš

 

Agemar srl

Trieste Minoan Lines Agency

Via della Rampa, Molo7,

Ormeggio 57

34123, Trieste Italia

T: +39 040 9896556, +39 040 360333

F: +39 040 9891235

 

 

https://maps.google.gr/maps/ms?msid=205110589857767995217.0004d4a9a64e34bb28768&msa=0&ll=45.637162,13.767865&spn=0.005529,0.009645

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sem zdaj poklical dol, angleško znajo, si moreš mislit? :)

 

Odprejo ob polnoči in do odhoda trajekta. 2 uri pred odhodom, po njihovem, moraš biti tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleško znajo... NE MORŠ VERJET!...

 

Hvala Snecer... zaenkrat dobro kaže... če ne bo res kake hude dolgotrajne vremenske pizdarije na vidiku, se vidimo na barki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni,

letos se s kolegom in ženama odpravljamo na potovanje po Siciliji. V Italijo gremo preko Dubrovnika v Bari. Zanima me, če je kdo od vas že uporabil to linijo in kaj mi priporoča. Zanima me predvsem, če se splača doplačat kabino oz. kušet. Pa tudi vračali se bomo po isti poti. Hvala za morebitne odgovore.

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

letos se s kolegom in ženama odpravljamo na potovanje po Siciliji. V Italijo gremo preko Dubrovnika v Bari. Zanima me, če je kdo od vas že uporabil to linijo in kaj mi priporoča. Zanima me predvsem, če se splača doplačat kabino oz. kušet. Pa tudi vračali se bomo po isti poti. Hvala za morebitne odgovore.

 

Če imaš vsaj nekaj viška denarja vzami kabino. Žena bo zelo zadovoljna in spočita bosta odrinila na celodnevno turo na Sicilijo. Če boš kupoval karte zadnjo minuto pred trajektom, bodo poceni kabine že razprodne.

Jaz sem vedno iskal kabine, dobil pa letalske sedeže. Jasno karto sem kupil uro pred odhodom trajekta :)

Vožnja z trajekt  nikoli ni bila poceni, kaj šele soba z kopalnico, straniščem in pogledom na morje. Najbolj ugoden kompromis so letalski sedeži.

 

Spanje na zunanjih klopcah trajekta je za mlade po srcu, študente, trdožive, tašparavne, klastrofobične, …….. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

letos se s kolegom in ženama odpravljamo na potovanje po Siciliji. V Italijo gremo preko Dubrovnika v Bari. Zanima me, če je kdo od vas že uporabil to linijo in kaj mi priporoča. Zanima me predvsem, če se splača doplačat kabino oz. kušet. Pa tudi vračali se bomo po isti poti. Hvala za morebitne odgovore.

 

Midva sva šla pred nekaj leti za 1. maja. Ker je trajekt štartal iz Dubrovnika enkrat opoldne in prispel v Bari zvečer, kabine nisva uporabljala. Nazaj grede pa je bila nočna vožnja. Sem imel srečo, da sem pri Jadroliniji dobil kabino s tušem. Rezervirajte spanje čimprej! Na koncu ostane kot zadnja varianta samo še eventuelna odpoved že rezervirane sobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medva sva šla 2012 iz Dubrovnika v Bari z Jadrolinijo. Karte sva kupla pred odhodom. Vožnja celo noč, zjutraj prihod v Bari. Moral bi izplut ob 22.00, pa smo pošteno zamujal. Na spanje, če nimaš kabine lahko kar pozabiš. Na trajektu praktično ni bilo mirnega kotička  zaradi glasnih Italjanov. Morje je bil pri nama "olujna Bonaca", pa se je stari trajekt od Jadrolinije konkretno zibal in tresel, da se na tleh ni dal spat... Kabina je fajn... Ali pa una varianta; Pivo/čips, in go with the flow do treh zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Eno novo sem slišal za šankom...ali je res, da po novem ne smeš od motorja, če ga nimaš zagurtnanega na trajektu? Vožnja bo trajala 2 h.

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katero gostilno hodiš? :)

Na večjih trajektih ti osebje zveže motocikel z gurtnami, lahko si poleg, da pokažeš oziroma da ga nadziraš.

Anek lines (1x), Minoan Lines (2x), Corsica Ferries (4x)...

Jadrolinija = nič ne vežejo

Kam pa pluješ?

p.s.

motosvetovci, tisti ta pravi, ne uporabljajo trajekta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno novo sem slišal za šankom...ali je res, da po novem ne smeš od motorja, če ga nimaš zagurtnanega na trajektu? Vožnja bo trajala 2 h.

 

hvala

če bo mirno ni problema, če se fajn miga pa ti predlagam, da ga držiš za roge. Mene so Turki teral v kabimo pa nisem hotel in so vstrajal, da ne bo nič narobe. Čez pol ure deda predivja v kabino in se drži za glavo. Jebem jim turško mamo, ko sem ga pobiral me je v križu štihnalo, da sem tri dni na Chiosu preležal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadrolinija = nič ne vežejo

 

 

Iz Barija v Dubrovnik jih kar vežejo. Pa je bilo morje mirno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole jih vežejo na daljših linijah Jadrolinije, celo klocne dobiš kdaj pod kolesa :yes: Zadar-Ancona

 

Zavezejo gurtno okol desne tačke ali okvirja, pa čez sedež, pol pa zapnejo al na steno al pa čez motor na drugo stran v tla v sidrišče.

 

 

post-2615-0-06517100-1438198108_thumb.jpg  post-2615-0-15166200-1438198118_thumb.jpg

 

Tkole so pa motorčki zvezani na liniji Liverpool-Douglas

 

Navadna malo debelejša špaga, pa čez cel trajekt so postavljene ograje ki ločujejo motocikle, ograje obložene z peno, pa cel kup cunj je okoli. Kjer koli vlečejo špago, skrbno podložijo z cunjo. Tega na Jadroliniji ni, tko da če ste picajzli, imejte krpo ali kaj za podložit z sabo :yes:

 

post-2615-0-09609900-1438198368_thumb.jpg  post-2615-0-51256700-1438198378_thumb.jpg

 

post-2615-0-03499800-1438198389_thumb.jpg  post-2615-0-96715600-1438198398_thumb.jpg

 

Hyper, povej v kermu bifeju si slišal te bučke :lol:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz splita do visa jih tudi vezejo.

Na petru hektorovicu? Se nikoli mi ga niso, bom pa u soboto spet probal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap na hektorovicu. Res pa je da je bil morje za tja in nazaj hudo razburkano! Se posebaj judo je bilo cez viški kanal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno novo sem slišal za šankom...ali je res, da po novem ne smeš od motorja, če ga nimaš zagurtnanega na trajektu? Vožnja bo trajala 2 h.

 

hvala

 

Na Korziko zaklenejo podpalubje in ne moreš dol brez spremstva ladijskega delavca.

Najbrž bi bilo kar nekaj kraj, če bi se vsak lahko sprehajal po ladji kamor bi hotel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na petru hektorovicu? Se nikoli mi ga niso, bom pa u soboto spet probal....

Na petru hektorovicu ga niso vezal za sem na vis... kdaj prides v soboto 11.20?

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relacija split-korčula ne vežejo pa je kr zibal

          split -hvar ne vežejo................ .tko da jadrolinija nima špage :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dubrovnik - Bari -> vežejo

Italija - Sicilija -> ne vežejo .. za nazaj grede je tok zibal, da sm na motorju sedu

Kotor -> ne vežejo

V Romuniji, pot preko Donave v smer proti Ukrajini -> ne vežejo

Split - Hvar ... pred 10 leti -> ne vežejo ... aha Wasakaki je napisal, da še vedno ne vežejo

tele kratke, še posebi preko rek -> ne vežejo

 

si mau nesramen s policaji -> vežejo :jezik:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moj najljubši otok :OK: je stvar takšna. Split - Hvar (Stari Grad) in nazaj. Če je vreme lepo, ponavadi ne vežejo. Čeprav so mi ga že zvezali ob mirnem morju. Ob bolj poskočnem in nemirnem morju pa zagotovo vežejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!