Skoči na vsebino

Trajektne linije, rezervacije, relacije, cene, vozni red in vse kar je povezano s prevozom motorja na trajektu......


Priporočene objave

Ob 26. 3. 2019 ob 10:35, Snecer pravi:

Grimaldi :) 

Ko glih o Grimaldiju.

Tolk za informacijo, če bo kdo kdaj rabu, iz Kopra vozi redno v:

LIMASSOL(CY)HAIFO(IL)

ASHDOD(IL)ALEXANDRIO(EG)AUTOPORT(TR) GEMLIK(TR)

PIRAEUS(GR).

 

Popravljeno . Popravil cely3000
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se  kregat, rajs se ksno pametno o maroku napiste bom  z veseljem prebral..... 

pred 23 minutami, cely3000 pravi:

Ko glih o Grimaldiju.

Tolk za informacijo, če bo kdo kdaj rabu, iz Kopra vozi redno v:

LIMASSOL(CY)HAIFO(IL)

ASHDOD(IL)ALEXANDRIO(EG)AUTOPORT(TR) GEMLIK(TR)

PIRAEUS(GR).

 

Sem ze iskal trajekt za v egipt pa nc najdu... bom se mal pobrsku. Thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gasperX pravi:

Fantje ne se  kregat, rajs se ksno pametno o maroku napiste bom  z veseljem prebral..... 

Sem ze iskal trajekt za v egipt pa nc najdu... bom se mal pobrsku. Thx

Oprosti. Sem pozabu omenit da v tem primeru gre za ladje ki prevazajo avtomobile. Ampak sprejmejo do 8 potnikov in najveckrat prevazajo motoriste glih v to smer. Lahko se pozanimam jutri kolk bi prislo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, cely3000 pravi:

Oprosti. Sem pozabu omenit da v tem primeru gre za ladje ki prevazajo avtomobile. Ampak sprejmejo do 8 potnikov in najveckrat prevazajo motoriste glih v to smer. Lahko se pozanimam jutri kolk bi prislo

No dej, bi res zanimal. 

Ker trajekta nisem nasel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

No dej, bi res zanimal. 

Ker trajekta nisem nasel.

Vprasam jutri komercjalo. Pa za vsak slucaj se bom se pozanimu da oblasti ne bi kej komplicirale pri vstopu v luko. 

Upam sam da ne pozabim ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, cely3000 pravi:

Vprasam jutri komercjalo. Pa za vsak slucaj se bom se pozanimu da oblasti ne bi kej komplicirale pri vstopu v luko. 

Upam sam da ne pozabim ?

E tu bo problem...vstop v Luko Koper. Dovolilnica za obiskovalca ne pride v poštev, dovolilnica za izvajalca del tudi ne.....sporoči kaj ti bodo rekli, ker jaz močno dvomim, da bo to šlo skozi :hmm:Zadnje mesece vedno bolj komplicirajo z vstopom v Luko. Danes 1h za zrihtat papirje, da nam je prišel serviser naredit servis na kompresorju. Dovolilnica, popisi orodja, opreme, kosov....niso normalni :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Rey pravi:

E tu bo problem...vstop v Luko Koper. Dovolilnica za obiskovalca ne pride v poštev, dovolilnica za izvajalca del tudi ne.....sporoči kaj ti bodo rekli, ker jaz močno dvomim, da bo to šlo skozi :hmm:Zadnje mesece vedno bolj komplicirajo z vstopom v Luko. Danes 1h za zrihtat papirje, da nam je prišel serviser naredit servis na kompresorju. Dovolilnica, popisi orodja, opreme, kosov....niso normalni :twak:

Ja pri serviserjih je problem. Samo tu bi delal ukrcaj potnika in nek ga moremo prpelat not. Do zdej ni blo problemov. Morem samo zarad motorja zvedet.

Naceloma policija dovoli posledicno tud carina. Bi pa verjetno prisli pogledat motor in prtlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, gasperX pravi:

No dej, bi res zanimal. 

Ker trajekta nisem nasel.

Evo ceno sem ze dobil.

Ker je to primer bol izjema in ni glih stalna praksa je tak na oko cena.

Vglaunem pravijo da cca 500€ za potnika(kabina, obroki) plus 300-400€ za motor.

To je pac cena za destinacijo Koper-Egipt. Ker je to tovorna ladja se zna padit kak Ciper al pa Grcija po poti ? in si dan dva se tam na obisku. Odvisno od rotacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, cely3000 pravi:

Evo ceno sem ze dobil.

Ker je to primer bol izjema in ni glih stalna praksa je tak na oko cena.

Vglaunem pravijo da cca 500€ za potnika(kabina, obroki) plus 300-400€ za motor.

To je pac cena za destinacijo Koper-Egipt. Ker je to tovorna ladja se zna padit kak Ciper al pa Grcija po poti ? in si dan dva se tam na obisku. Odvisno od rotacije.

Visoke cene. Zdaj sem se spomnil na tale članek: Kot turist s tovorno ladjo cez atlantik strosek 100-150 evrov na dan 

 

Če bi me prej kdo vprašal bi šel stavit, da ne more biti dražje potovati s tovorno ladjo kot s trajektom, križarko,... :hmm:

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Maroko se da s kabino ali brez (Giblartar).

Treba je pazit, da je trajekt evropski z normalnini kabinami za dva plus kopalnica.

 

Sem že skoraj rezerviral kabino na muslimanskem trajektu. Žena naj bi spala posebaj v ženskem delu, jaz pa z bradači :(

 

Ker nisem imel ženinega varovanja sem se v Almeiri (Španija) preusmeril na drug trajekt.

Trik je v tem da ti tega ne povejo v pristanišču na šalterju, kjer kupuješ karto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rey pravi:

Visoke cene. Zdaj sem se spomnil na tale članek: Kot turist s tovorno ladjo cez atlantik strosek 100-150 evrov na dan 

 

Če bi me prej kdo vprašal bi šel stavit, da ne more biti dražje potovati s tovorno ladjo kot s trajektom, križarko,... :hmm:

Verjetno bi jih dost potem to izkoristilo.

Nekje tranzit bi rekel iz tega konca adriatika nekje 3-4 dni, ponavadi še kak dan postanka v Grčiji, še kera druga luka vmes, še kak dan več. Je tu nekje ja.

S tem da pri tovorni moreš bit res fleksibiln. Si lahko prej, lahko si pa tud dost kasnej na cilju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Js ti pravm Gasper, pel se dol, jebes te ladje, sami problemi :) 

Ma  z veseljem bi se pelu ce bi mel dost cajta.......

Popravljeno . Popravil gasperX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Vprašanje glede trajekta.

Trajekt na Sardinijo. Nočni. Jaz in sopotnica. Vzela bova kabino. E, sedaj pa takole...če izbereš 4 posteljno namesto 2 posteljne je 4 nekoliko dražja. Ali si potem lastiš celotno kabino ali priprdita še dva naključna poleg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, AlesD said:

Vprašanje glede trajekta.

Trajekt na Sardinijo. Nočni. Jaz in sopotnica. Vzela bova kabino. E, sedaj pa takole...če izbereš 4 posteljno namesto 2 posteljne je 4 nekoliko dražja. Ali si potem lastiš celotno kabino ali priprdita še dva naključna poleg?

Kabina je od tistega, ki jo plača. Se pravi tvoja. Če bi fasal še dva not, bi bila kabina za 4 cenejša kot za dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, AlesD pravi:

Vprašanje glede trajekta.

Trajekt na Sardinijo. Nočni. Jaz in sopotnica. Vzela bova kabino. E, sedaj pa takole...če izbereš 4 posteljno namesto 2 posteljne je 4 nekoliko dražja. Ali si potem lastiš celotno kabino ali priprdita še dva naključna poleg?

Kabina je tvoja! Lahko si omisliš poljubno število sopotnic! ?

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni.

Se je kdo že vozil s trajektom v Bari iz Dubrovnika ali Bara?

Kakšne so izkušnje? Cena, časi potovanj, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, tomash pravi:

Pozdravljeni.

Se je kdo že vozil s trajektom v Bari iz Dubrovnika ali Bara?

Kakšne so izkušnje? Cena, časi potovanj, ...

@Maus verjetno, če se dobro spomnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, tomash pravi:

Pozdravljeni.

Se je kdo že vozil s trajektom v Bari iz Dubrovnika ali Bara?

Kakšne so izkušnje? Cena, časi potovanj, ...

se ne spomnem več .. kdaj je bilo to ... 2015 ko smo šli na Sicilijo .. z ninđo ... itak ... kolenčkat po Etni ;) 

plačali smo enkrat marca, potem smo šli junija .. en dan prej po Jadranki, spali nekje pri Zadru in drugi dan počasi do Dubrovnika. Trajekt - Ladja je šla zvečer okoli 21:00 in zjutraj smo prišli v Bari...

mogoče se @MARJA kj več spomne ;) 

Opis slike ni na voljo.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, tomash pravi:

Pozdravljeni.

Se je kdo že vozil s trajektom v Bari iz Dubrovnika ali Bara?

Kakšne so izkušnje? Cena, časi potovanj, ...

Midva sva šla iz Barija v Dubrovnik, ko sva se vračala iz Sicilje, ker sva si po 14 dneh zaželela čevapov... :) Je pa tega že blizu 10 let. 

Takrat sva karto kupila neposredno pred vkrcanjem v Bariju. Kar se mene tiče, je bil to eden najdražjih trajektov v karieri (če odštejem Berisho na komanskem jezeru). Za en motor in dva potnika na palubi sva plačala 140€!!! Še danes mi je žal, da nisva šla raje v Drač...

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Joker pravi:

Kar se mene tiče, je bil to eden najdražjih trajektov v karieri (če odštejem Berisho na komanskem jezeru). 

Zakaj komani najdražji? 

Pa ni tako drag...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. 45€ za dva motorja in dva potnika za tiste tri ure na nečem, kar bi težko opisal kot trajekt... Če računaš, da sem istega leta dal za karto iz Livorna v Bastio le 10€ več...

Sem se pa spomnil. da je bil en še veliko dražji: Iz Santa Terese na Sardiniji v Bonifacio na Korziki. Za motor in voznika je bilo 44€ na okencu v pristanišču. On-line je bilo še 10€ dražje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Joker pravi:

Kaj pa vem. 45€ za dva motorja in dva potnika za tiste tri ure na nečem, kar bi težko opisal kot trajekt... Če računaš, da sem istega leta dal za karto iz Livorna v Bastio le 10€ več...

Sem se pa spomnil. da je bil en še veliko dražji: Iz Santa Terese na Sardiniji v Bonifacio na Korziki. Za motor in voznika je bilo 44€ na okencu v pristanišču. On-line je bilo še 10€ dražje...

No ja, za albanske razmere je res drag...ima pa svoj čar...in must try če si tam.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj najdražji trajekt te bil iz Tunisa v Genovo pred mnogimi leti.

Dve osebi en motor plus najcenejša dvopolstelna soba z vcjem. malo manj kot 1000 mark, kar je prevedeno v današnji denar 1000 eur. ?

  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!