Skoči na vsebino

Servis za maxi scooter. V Lj


Priporočene objave

Oj. Iscem kakega serviserja za maxi scooter .. kymco xciting 500 . Servis pregled.. mogoce kak tuning..pa štender dol vzet k mi rajsa po ovinkih .

Slisal dobra mnenja za  enga na dolenjski pri streliscu. Še kak drug?.lahko tut kak domac mojster. Sam da obvlada zs ali 031239707

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan če je to pravi, vem da je bil nekdo ki je popravljal motorje v okolici TC motošopa, morda je to to:

SMK - Iztok Mihelič s.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

Nisem prepričan če je to pravi, vem da je bil nekdo ki je popravljal motorje v okolici TC motošopa, morda je to to:

SMK - Iztok Mihelič s.p.

Hvala klical. Ne sraufa  kymco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kar neki, kaj ima kymko ošpice al kaj da ga ne mara  :lol1:

Glej zna bit da boš moral poseči v temo "sam svoj mehanik" in gedorce v roke, večino stvari se samo 1x zaje.. pol se naučiš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zivjo,

da mal obudim temo. Je v LJ kaksen serviser, da bi preveril, zakaj zadnja zavora ne grabi, kot bi morala...trse na stisk in pa sila zaviranja je mnogo slabsa (dobr da mi rekuperacija zavira)....! Ce bi pa kdo iz foruma znal in je iz LJ....se pa z veseljem pri njemu oglasim in denarce pustim...

 

hvala, lp

 

slika zadnjega diska (tole ni OK)?!

B07E36F4-FFA4-4885-8B5F-BE6B20595535.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj Analog motors, čeprav se mi zdi da je to poceni kitajski disk na električnem skuterju, in na oko bi rekel da je treba poservisirat čeljust in menjat vsaj ploščice, (verjetno tudi disk ampak iz slike ne vidim debeline) 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, smasher said:

Vprašaj Analog motors, čeprav se mi zdi da je to poceni kitajski disk na električnem skuterju, in na oko bi rekel da je treba poservisirat čeljust in menjat vsaj ploščice, (verjetno tudi disk ampak iz slike ne vidim debeline) 

Lp

Hvala za nasvet. Tocno tako, poceni disk na kitajskem elektricnem skuterju. Je pa disk ok debeline....!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!