Skoči na vsebino

skuter sachs 50 speedforce mesanica ..


hari

Priporočene objave

Pozdravljeni...pred kratkim sem nabavil skuter skuter sachs  lj50Qt k 00..exactly 50 speedforce 2008 letnik prevozenih ima 1500 km ..trenutno se iscem akumulator ..12v 6ah ..enega majo na brncicevi takega ki tekocino sam vlijes v akumulator 30 eu ..drugi je v siski ..je pa tak z gelom 42 eu...kateri je boljsi ?...zanima me tudi glede msanice... motor sicer  dela mesanico sam...  samo nevem koliko so kaj zanesljive te pumpe..ali bi bilo smiselno doliti se kaj olja direktno v gorivo .. in pa ce ve kdo za kaksnega dobrega mehanika  v okolici ..siska..bezigrad..sentvid..hvala za vse info...pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz kupim v skuter najcenejšega...tankam 2% mešanco plus olje imam v rezervarčku,da sam meša...enkrat zaribal ko sem tanku sam bencin...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toso pa pol res nek brezvezni skuter, piaggio že 20+let zna narest pumpico da dela, Tomos pa še eni očitno tega ne znajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, smasher pravi:

Toso pa pol res nek brezvezni skuter, piaggio že 20+let zna narest pumpico da dela, Tomos pa še eni očitno tega ne znajo.

Men zaribala gilera stalker 01...

Itak je treba non stop tankat in imam kr 10l kanto bencina,not vlijem 2dcl olja in iz te kante tankam...pač ko prazno greš z njo na pumpo...Olje pa tudi nalivam tam ko sam dela mešanco zakaj pa ne...

Vsaka stvar gre lepše mastna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!