Skoči na vsebino

Plastike pri krmilu


Priporočene objave

Kako odstraniti plastiko pri krmilu pri piaggio mp3 500 lt 2015.Gledam po youtubu vendar so samo starejše izvedbe.odvil sem 4 vijake in odstranil ogledala potem pa sem se matru pri plastiki ,ki so tako trdno spete skupaj pa se bojim da ne bi jih polomil.Baje so spete z jezički sam proti sredini ko grem jih ne popusti in srednji pokrov ni variante da bi ga snel .Ali ima kdo izkušnje s tem ?Za vsak odgovor se vnaprej zahvaljujem.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, ajznpon pravi:

Kako odstraniti plastiko pri krmilu pri piaggio mp3 500 lt 2015.Gledam po youtubu vendar so samo starejše izvedbe.odvil sem 4 vijake in odstranil ogledala potem pa sem se matru pri plastiki ,ki so tako trdno spete skupaj pa se bojim da ne bi jih polomil.Baje so spete z jezički sam proti sredini ko grem jih ne popusti in srednji pokrov ni variante da bi ga snel .Ali ima kdo izkušnje s tem ?Za vsak odgovor se vnaprej zahvaljujem.lp

Prej bodo opazili ce v ime teme daš ime motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ajznpon pravi:

Kako odstraniti plastiko pri krmilu pri piaggio mp3 500 lt 2015.Gledam po youtubu vendar so samo starejše izvedbe.odvil sem 4 vijake in odstranil ogledala potem pa sem se matru pri plastiki ,ki so tako trdno spete skupaj pa se bojim da ne bi jih polomil.Baje so spete z jezički sam proti sredini ko grem jih ne popusti in srednji pokrov ni variante da bi ga snel .Ali ima kdo izkušnje s tem ?Za vsak odgovor se vnaprej zahvaljujem.lp

Pozdravljen,

kot ti je napisal sesir, tema vse o MP3 je odprta zato prosim, naslenjič piši v temo in odpirat nove teme oz. vprašanja brez znamke skuterja. Dosti lažje ti bomo odgovorili, če boš napisal za kateri motor oz. skuter gre.

LP

hoyal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, hoyla pravi:

Pozdravljen,

kot ti je napisal sesir, tema vse o MP3 je odprta zato prosim, naslenjič piši v temo in odpirat nove teme oz. vprašanja brez znamke skuterja. Dosti lažje ti bomo odgovorili, če boš napisal za kateri motor oz. skuter gre.

LP

hoyal

Se opravičujem ,naslednjič bom bolj pozoren.lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!