Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

pred eno uro, nemo pravi:

Odlična ideja!

Predlagam, da bi bile lokacije prenočišč ločene po državah (zavihkih). Hitrejše iskanje

SPANJE.xls

SPANJE_ločeno po državah.xls

Mislim, da ni potrebno ločevati po državah ampak vstaviš filter in iščeš po državah (ali po mestih, če jih je več v enem mestu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Darko3g pravi:

Mislim, da ni potrebno ločevati po državah ampak vstaviš filter in iščeš po državah (ali po mestih, če jih je več v enem mestu).

eh, pol naredim raje google maps vnos zemljevid, se lahko kar tja vnaša, niti ti potrebna excel datoteka, saj lahko tam vneseš v opis link itd?

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem naredil zemljevid, da lahko vsi dodajate.

In vnesem 2 hotela, prva iz seznama, ostalo kasneje.

Se mi zdi to boljša rešitev, da kar na zemljevid flikaš te hotele, pa še izvozijo se nato lahko, lokacija pa točna.

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Snecer pravi:

Evo, sem naredil zemljevid, da lahko vsi dodajate.

In vnesem 2 hotela, prva iz seznama, ostalo kasneje.

Se mi zdi to boljša rešitev, da kar na zemljevid flikaš te hotele, pa še izvozijo se nato lahko, lokacija pa točna.

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

Malenkost sem dopolnil

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

malo še opiši, varovanje, itd., zakaj je prijazno denarnici in motorju :) 

sej sem napisala ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

 

Ker se velikokrat pojavljajo in ponavljajo podobna vprašanja s tematiko:

"kje mi priporočate spanje na poti"

predlagam, da v spodnji Excelov dokument (kdor hoče seveda) vpišete predloge, torej Lokacija, Int. link in osnovne opombe, kje svetujete spanje.

Najprej si prenesite dokument, vpišite vaš predlog, razvrstite po abecedi in dokument ponovno pripnite v post. Tako se bo sprotno seznam dopolnjeval in bo vsem na razpolago. 

Mislim, da je zadeva zanimiva, saj ne rabiš v takem primeru nič drugega, kot pobrskat po MSju in odpreti dokument, kjer koli že si in dobiš takoj predloge.

Kot primer sem že vpisal 3 naslove. Če bo vsak od nas samo 3 vpisal bo hitro preko 200 naslovov. :D

SPANJE.xls

 

 

 

daj ta link v prvi post :)

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, nemo pravi:

Odlična ideja!

Predlagam, da bi bile lokacije prenočišč ločene po državah (zavihkih). Hitrejše iskanje

SPANJE.xls

SPANJE_ločeno po državah.xls

saj v bistvu lahko ločiš že v prvem dokumentu, pač urediš po abecedi države

pred eno uro, Snecer pravi:

Evo, sem naredil zemljevid, da lahko vsi dodajate.

In vnesem 2 hotela, prva iz seznama, ostalo kasneje.

Se mi zdi to boljša rešitev, da kar na zemljevid flikaš te hotele, pa še izvozijo se nato lahko, lokacija pa točna.

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

Super ideja, ostajamo na tem, bom predrugačil prvo stran. Vendar rabimo nekateri hitra navodila, kako se nove lokacije označi oziroma vnese v zemljevid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.

1. klikneš na link in odpre se zemljevid

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

2.

na zemljevidu poiščeš lokacijo hotela, če je hotel že označen na zemljevidu, klikneš z levim gumbom na ikono in dodaj na zemljevid (nato urediš, dopolniš podatke, opis)

če lokacije še ni v googlovih zemljevidih pa gori klikneš na ikono "dodaj oznako" in sam vneseš vse podatke (ime, opis, itd)

3.

se mi zdi dokaj preprosto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Hm.

1. klikneš na link in odpre se zemljevid

https://drive.google.com/open?id=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&usp=sharing

2.

na zemljevidu poiščeš lokacijo hotela, če je hotel že označen na zemljevidu, klikneš z levim gumbom na ikono in dodaj na zemljevid (nato urediš, dopolniš podatke, opis)

če lokacije še ni v googlovih zemljevidih pa gori klikneš na ikono "dodaj oznako" in sam vneseš vse podatke (ime, opis, itd)

3.

se mi zdi dokaj preprosto?

da, ni panike, sem že vnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ki ste do sedaj vnašali podatke, ker je bila Snecerjeva ideja boljša sem temo nadgradil. Predlagam, da se link do teme čim več šera tudi po drugih temah, da čimbolje dopolnimo mapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če pa kdo želi zadevo izvoziti pa je gori opcija = izvozi v .kml datoteko, ki se lahko odpre potem v Igo/primo, garmin basecamp itd. in v končni fazi naloži na navigacijo.

@DAMI34 daj še tam za Mileno kak telefon :) ker je vsi nimamo v imeniku. Ni uradno nekak apartmaji Luka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Aja, če pa kdo želi zadevo izvoziti pa je gori opcija = izvozi v .kml datoteko, ki se lahko odpre potem v Igo/primo, garmin basecamp itd. in v končni fazi naloži na navigacijo.

@DAMI34 daj še tam za Mileno kak telefon :) ker je vsi nimamo v imeniku. Ni uradno nekak apartmaji Luka?

urejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej popravi mikro lokacijo v Bihaču. Hiša ni tam, kjer je un plavi krogec (tako pravi tudi Booking, ma ne drži), ampak tu, k sm označil.

image.thumb.png.f7f29204484b048931713f8696b6fd5b.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, GO_Tomi pravi:

Dej popravi mikro lokacijo v Bihaču. Hiša ni tam, kjer je un plavi krogec (tako pravi tudi Booking, ma ne drži), ampak tu, k sm označil.

image.thumb.png.f7f29204484b048931713f8696b6fd5b.png

rešeno, samo z miško ikono neseš...vsak lahko popravlja, jaz bi sicer rekel da se pišejo Čehić :) 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, mladench pravi:

Kva pa,  če bi temu zemljevidu dodali še kje ste dobr jedl? 

Good Eat&sleep :)

teoretično lahko dodaš karkoli. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!