Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

Enkrat je nekdo tu iz foruma razvijal svojo zadevo. Mislim, da se je klicalo motolokacije.si. Drugače pa bi se morali zmeniti za nek okvir objavljana. (ime, naslov - če ga ne pobere iz zemljevida, malo opisa, in slika po možnosti). Samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, alen1 pravi:

Enkrat je nekdo tu iz foruma razvijal svojo zadevo. Mislim, da se je klicalo motolokacije.si. Drugače pa bi se morali zmeniti za nek okvir objavljana. (ime, naslov - če ga ne pobere iz zemljevida, malo opisa, in slika po možnosti). Samo moje mnenje.

internetna stran je že dovolj, pa vtis obiskovalca :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

internetna stran je že dovolj, pa vtis obiskovalca :D

Jaz bi dodal še nick, za eventualna dodatna pojasnila in informacije. Nenazadnje tudi zaradi večje kredibilnosti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, nemo pravi:

Jaz bi dodal še nick, za eventualna dodatna pojasnila in informacije. Nenazadnje tudi zaradi večje kredibilnosti

se strinjam

Naj popravi vsak za seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

internetna stran je že dovolj, pa vtis obiskovalca :D

 

Nekemu obiskovalcu se je stran tako vtisnila, da je en hotel prestavil na Švedsko...hja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ideja, sem dodal prenočišče v Sarajevu, Budvi in Podgorici, edino dobro bi bilo, da bi se poleg dodajale še fotografije prenoćišča. V opisu pa obvezno napisati ali ima varovan parking (ravno to pogrešam pri Bookingu, ker ni opcije v iskalniku, kjer bi določil zahtevo po varovanem/zaklenjenem parkirišču): 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, JamesTheMan pravi:

Super ideja, sem dodal prenočišče v Sarajevu, Budvi in Podgorici, edino dobro bi bilo, da bi se poleg dodajale še fotografije prenoćišča. V opisu pa obvezno napisati ali ima varovan parking (ravno to pogrešam pri Bookingu, ker ni opcije v iskalniku, kjer bi določil zahtevo po varovanem/zaklenjenem parkirišču): 

saj pravim, daš link do www strani. V opisu pa seveda, kak je parking, pa še kaj kar se ti je vtisnilo v spomin in tvoj nick.

pred 42 minutami, Snecer pravi:

Nekemu obiskovalcu se je stran tako vtisnila, da je en hotel prestavil na Švedsko...hja

ti lahko daš tudi prenočišča na otoku Mann :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

se strinjam

Naj popravi vsak za seboj.

Dogovorimo se, da pišemo nick v naslovu, pred imenom lokacije 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, nemo pravi:

Dogovorimo se, da pišemo nick v naslovu, pred imenom lokacije 

ok Uredim prvo stran:

nick člana, lokacija, www stran, foun, opis, 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, nemo pravi:

Dogovorimo se, da pišemo nick v naslovu, pred imenom lokacije 

ni prvo lokacija bitna?, nick pa na koncu kot podpis, vsaj tako sem jaz dal

oziroma je čisto vseeno na koncu, ker itak gledaš mapo kjer boš dremal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snecer pravi:

ni prvo lokacija bitna?, nick pa na koncu kot podpis, vsaj tako sem jaz dal

oziroma je čisto vseeno na koncu, ker itak gledaš mapo kjer boš dremal

saj je vseeno, važno da je.

Še bolj pomembno pa je da se mapa čimbolj izpolni.

Nisem pa prepričan a naj šeram mapo tudi v FB grupo motoristi, oziroma objavi kar post s prošnjo po izpolnjevanju. Sigurno bo kup novih informacij.

Kaj menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

saj je vseeno, važno da je.

Še bolj pomembno pa je da se mapa čimbolj izpolni.

Nisem pa prepričan a naj šeram mapo tudi v FB grupo motoristi, oziroma objavi kar post s prošnjo po izpolnjevanju. Sigurno bo kup novih informacij.

Kaj menite?

meni je vseeno :) glavno da je lepa baza in koristna

zarad mene lahko komot šeraš na FB

en problem imamo potencialni...sedaj lahko prav vsak dodaja, ureja :) če kakšen pameten vleti, je lahko štala...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

meni je vseeno :) glavno da je lepa baza in koristna

zarad mene lahko komot šeraš na FB

en problem imamo potencialni...sedaj lahko prav vsak dodaja, ureja :) če kakšen pameten vleti, je lahko štala...

 

no saj tega se bojim. Da kdo po nesreči ali pa celo nalašč vse skupaj zradira. Fajn bi bilo kako "back up" kopijo da nekdo naredi, pa seveda sinhronizira občasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

no saj tega se bojim. Da kdo po nesreči ali pa celo nalašč vse skupaj zradira. Fajn bi bilo kako "back up" kopijo da nekdo naredi, pa seveda sinhronizira občasno.

pa FB je malo tak, tam je novica na časovnici, precej nepregledno, naslednji dan je že mimo, al pa jaz ne znam s FB :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

pa FB je malo tak, tam je novica na časovnici, precej nepregledno, naslednji dan je že mimo, al pa jaz ne znam s FB :)

seveda, to je glavni problem FBja, neurejenost, nepopredalčkanost. Ampak še vedno bi dosegla kakega uporabnika.

Kar se tiče varnosti, naredi 1x tedensko 1 back up, pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse člane naprošam, da svoje informacije posodobijo še z "nickom" pred imenom prenočišča.

Hvala

Sem se odločil, da zadevo šeram na FB v grupo "motoristi" pa da vidim odziv in ažurnost.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zaenkrat zaključil. Za vsa vprašanja in pripombe sem na voljo. Če je treba še popravim. Za kampe po moje ni potrebno pisat, kako je z motorjem. Je ob šotoru in to je to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomash pravi:

Jaz sem zaenkrat zaključil. Za vsa vprašanja in pripombe sem na voljo. Če je treba še popravim. Za kampe po moje ni potrebno pisat, kako je z motorjem. Je ob šotoru in to je to. 

že laufa zadeva, predvsem za ugodno in varno varianto je bistvo. Kampi so varni a moraš imet kamp opremo s seboj, čeprav mene nič ne moti če nekdo tudi kak restoran označi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva nimava slabih izkušenj iz Avstrije..... ne glede na to kje je bil motor parkiran je bilo vedno vse ok..... se pa na žalost ne spomim vseh lokacij :blush:.... za Italijo sem jih tudi pozabila..... za Grčijo imam pa samo otoke, pa rentan motor...pa tut ni nikjer bilo problema, če želite vnesem še Grčijo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, dr.looney pravi:

midva nimava slabih izkušenj iz Avstrije..... ne glede na to kje je bil motor parkiran je bilo vedno vse ok..... se pa na žalost ne spomim vseh lokacij :blush:.... za Italijo sem jih tudi pozabila..... za Grčijo imam pa samo otoke, pa rentan motor...pa tut ni nikjer bilo problema, če želite vnesem še Grčijo ;) 

Se lepo ravija, "delajmo" pa raje na kvaliteti, na bajkerfrendli zadevah

Tu pa tam moram pogledat, ker so umetniki, ki vnašajo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!