Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

vprašanje - če dam linke z google maps bi bil kdo to pripravljen vnesti za druge? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://goo.gl/maps/ZTXCou2tXPS2

stanovanje /apartma v bloku ..parking ob cesti . veriga okoli drevesa. booking - preveri ----đabe..klima.

https://goo.gl/maps/CFGqHB7yWT72

parking za ograjo.. kuhinja dela samo do 21h.vzemi z zajtrkom je ceneje.36e za 2.

https://goo.gl/maps/LvE1qeiYeXz

hostel varianta  ali soba za dva.. povprašajte za ceno..letos spala za 32 e po glavi z zajtrkom..

https://goo.gl/maps/NKHEJLKndPx

hišica - 1x zakonska + 4 ležišča zgoraj.. 40e na noč brez zajtrka.. hu kers zajtrk če dobiš ob 9.20 teletno na žaru..pa palačinke iz ajdine moke..

https://goo.gl/maps/jjx1spSZupj

nice place .. mize na otočku sredi reke..bazen.. klima.. 

pred 4 minutami, Snecer pravi:

ne bit len pa opis je važen

v google maps pa lahko res vsak vnese

dosedaj sem se sam znašel zase.. in jaz nisem vsak..sem mal posebn..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://goo.gl/maps/aepRrNNstp32

cene ne vem ker smo spali na ribičiji zunaj.. mal makadama ob pristopu - klanec ..bil lani z bonnijem v dvoje tko da ni panike..malo pivo 1.5e..kava iz avtomta 0.5e.. oskrbnik zelo prijazen.. dober izhod v neprijetnih vremenskih razmerah sploh za kakšnega frenda iz tujine na poti proti morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bi bilo, da se vnašajo samo lokacije, s katerimi ste bili res zadovoljni, so motoristom prijaznne (motor na varnem) in jih res upate predlagati tudi najboljšim prijateljem, ne pa vseh, v katerih ste kdajkoli spali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Joker pravi:

Dobro bi bilo, da se vnašajo samo lokacije, s katerimi ste bili res zadovoljni, so motoristom prijaznne (motor na varnem) in jih res upate predlagati tudi najboljšim prijateljem, ne pa vseh, v katerih ste kdajkoli spali...

se strinjam, ne pa da je vsaka klošarija gor :) (motor s ketno ob drevo sredi Beograda) :) 

saj je ok, da opis pove za kaj gre, ampak dajmo že v štartu pazit na neko "kvaliteto"

nenazadnje lahko tu gor nafilam hotelov, v katerih sem že bil, samo to nima smisla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast, res dobra ideja. :worship::worship:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za pretiravati, niti za prepisati celega bookinga. Par lokacij na člana, kjer je bilo ok in bi še prespali.

Pa opis je važen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ni za pretiravati, niti za prepisati celega bookinga. Par lokacij na člana, kjer je bilo ok in bi še prespali.

Pa opis je važen.

tako je, ker nekaj vnosov je že bilo epskih, tu pa tam pomoderiram :) 

čudi me, da ni nič iz Irana, morda bo kaj, ko se umirijo spori z miličnikom, pa lih danes bi mu lahko dal mir, ko je dan Policije :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

tako je, ker nekaj vnosov je že bilo epskih, tu pa tam pomoderiram :) 

čudi me, da ni nič iz Irana, morda bo kaj, ko se umirijo spori z miličnikom, pa lih danes bi mu lahko dal mir, ko je dan Policije :) 

ti kar poradiraj, sploh, če ni opisa.

Ja Iran zna tudi bit zanimiv, za en hotel 100m čez mejo še jaz vem, sem ga namreč kr na guglu najdu, pa sta točno tam prespala.

ps. pol mormo pa čestitko v "stop policija" objavit :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem vidim v tem, da je zadeva preveč odprta za oblikovanje/brisanje. Vsak lahko spreminja in briše objave, katere je objavil nekdo drug pred njim. Npr. koliko vidim, je že nekdo zbrisal moj vnos: Vila Sky Sarajevo. Ne vem, če sistem omogoča, da bi se dalo to kako omejiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi še nekaj časa pustil "odprto". Da vidimo, kako se zadeva izcimi in da se baza vsaj nekoliko napolni.

Sneci tebe prosim, da občasno kaj počistiš (sploh če ni opisov), potem pa ko se baza nabere, zaklenemo na določene osebe in dopolnjujemo isključno skozi to temo, ali kako drugače, kjer da nekdo predlog (z opisom seveda) vnese ga pa nekdo, ki ima pravice moderiranja zemljevida.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste res invalidni , kar se motorizma tiče ........ko me začnejo spraševat , kje spat v Mostarju itd  mi gre kar na bruhanje .......

Ob 4h zjutraj sem najdel v Moskvi za spat in to 4km od Kremlja , za 35€ brez bilo kakšnih Bookingov in forumov .

Tu se pa odpravite do Bosne pa cela znanost , motor pa nafilan , kot da gre za 6 mesecev okrog sveta .

No ja , vsak bk ma svoje veselje ....veselite se naprej .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Eni ste res invalidni , kar se motorizma tiče ........ko me začnejo spraševat , kje spat v Mostarju itd  mi gre kar na bruhanje .......

Ob 4h zjutraj sem najdel v Moskvi za spat in to 4km od Kremlja , za 35€ brez bilo kakšnih Bookingov in forumov .

Tu se pa odpravite do Bosne pa cela znanost , motor pa nafilan , kot da gre za 6 mesecev okrog sveta .

No ja , vsak bk ma svoje veselje ....veselite se naprej .

hvala za tvoj prispevek :D

vsem nam nedonošenčkom bo full pomagal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

hvala za tvoj prispevek :D

vsem nam nedonošenčkom bo full pomagal :P

 

In zakaj ni izbrisan?.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, dr.looney pravi:

In zakaj ni izbrisan?.... :hmm:

in zakaj bi ga?

Mogoče ga nisem v opozorilo vsem, ki bi jim kaj podobno pametnega padlo na pamet.

Tema je namenjena nam, ki dlje kot do Senja ne zmoremo, ampak nam bi včasih pasalo prespati tudi v Karlobagu, če bi do njega sploh zmogli :D

ps. In zato ker jaz odločam, kaj bom zbrisal in kaj ne

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, dr.looney pravi:

In zakaj ni izbrisan?.... :hmm:

Zase se brigej , boš imela dost dela !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Zase se brigej , boš imela dost dela !!!

dj povej, kje smo spali v Međugorju, če se spomniš imena, tam je bilo res kul, wifi je vleku, osebje prijazno, sobe nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

dj povej, kje smo spali v Međugorju, če se spomniš imena, tam je bilo res kul, wifi je vleku, osebje prijazno, sobe nove.

Ko bom naslednjič tam ti povem , sej veš kako je bilo , ti, pa Pik sta bolj občutljiva na temperaturo pa sta srkala pivo , ko sem jaz iskal prenočišče. :D

Ne filam betice z nepomembnimi podatki, oz. imam premale možgane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ko bom naslednjič tam ti povem , sej veš kako je bilo , ti, pa Pik sta bolj občutljiva na temperaturo pa sta srkala pivo , ko sem jaz iskal prenočišče. :D

Ne filam betice z nepomembnimi podatki, oz. imam premale možgane :P

ja, prou smilu si se mi ko si nadomeščal booking :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ja, prou smilu si se mi ko si nadomeščal booking :P

 

Ma rajši iščem 3 ure , kot pa 5 min puslušam Pika kak ga je booking najebal :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Eni ste res invalidni , kar se motorizma tiče ........ko me začnejo spraševat , kje spat v Mostarju itd  mi gre kar na bruhanje .......

Ob 4h zjutraj sem najdel v Moskvi za spat in to 4km od Kremlja , za 35€ brez bilo kakšnih Bookingov in forumov .

Tu se pa odpravite do Bosne pa cela znanost , motor pa nafilan , kot da gre za 6 mesecev okrog sveta .

No ja , vsak bk ma svoje veselje ....veselite se naprej .

Si našel ja, jaz pa se pripeljem pred hotel in nič ne iščem, samo odpirajo vrata.

Tudi jaz lahko tako najdem kot ti, brez težav, samo sem raje bolj komot, kot tudi pri ostalih zadevah pri motorizmu. Kvalitetno izrabljen čas.

Od motoristov imam raje koristne informacije, kot pravljice in "dogodivščine", ki so plod slabe priprave :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

Si našel ja, jaz pa se pripeljem pred hotel in nič ne iščem, samo odpirajo vrata.

Tudi jaz lahko tako najdem kot ti, brez težav, samo sem raje bolj komot, kot tudi pri ostalih zadevah pri motorizmu. Kvalitetno izrabljen čas.

Od motoristov imam raje koristne informacije, kot pravljice in "dogodivščine", ki so ploh slabe priprave :) 

 

Ti si res Kralj !

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!