Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

Dejansko motoristi oziroma vozniki motorjev (da bo lažje nekaterim) največ sprašujejo prav o moto nočitvah.

Za tiste prave, ki jih je največ na MS itak pride v poštev samo šotorka in spijo po potrebi, kjer pride, npr. s tovornjakari ob orodju :) 

Za take se lahko odpre tema o nakupu kvalitetne šotorke.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč se sekirate kje boste spali ... bolj se sekirite, po kakšnih cestah se boste vozili, čeprav moja ninđa vse prepreke preskoći ... k Gajser :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ne morete navaditi, da se v vsaki temi najde nekdo, ki ga ravno nekam tišči in jo poserje. Zato pa imamo moderatorje. Tudi tole se lahko mirno izbriše!

Sem pa svojih 5 centov že prispeval v zemljevid... Pa bom še. In mi je popolnoma vseeno, kam me zaradi tega nek virtualec razvrsti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Joker pravi:

Ne vem kako se ne morete navaditi, da se v vsaki temi najde nekdo, ki ga ravno nekam tišči in jo poserje. Zato pa imamo moderatorje. Tudi tole se lahko mirno izbriše!

Sem pa svojih 5 centov že prispeval v zemljevid... Pa bom še. In mi je popolnoma vseeno, kam me zaradi tega nek virtualec razvrsti....

Nalašč ni pobrisano, ker potem se bo spet najdu drugi virtualec. Povedal sem svoje, ostali, ki jih tema boli, naj gredo na obvoz.

pred 4 urami, maus pravi:

preveč se sekirate kje boste spali ... bolj se sekirite, po kakšnih cestah se boste vozili, čeprav moja ninđa vse prepreke preskoći ... k Gajser :P

Noben se ne sekira kje bo spal, pa magari na motorju :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 8 minutami, tomash pravi:

Kje prespati blizu prelaza Stelvio??

V Meranu v hostlu. Cene ugodne in mesto zelo lepo. Je praktično v centru mesta. Če ti ni predaleč od Stelvia. Motorji so pred hostlom. Tam sem že večkrat prespal. Super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Scarabeo 500 pravi:

V Meranu v hostlu. Cene ugodne in mesto zelo lepo. Je praktično v centru mesta. Če ti ni predaleč od Stelvia. Motorji so pred hostlom. Tam sem že večkrat prespal. Super.

označi na zemljevid, pliis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

http://merano.jugendherberge.it/cs.asp?st=111 

Ma ne da se mi gruntati. :) Ti si že v lavfan za te zadeve. Merano je resnično eno čudovito mesto.

simpl

na povezavi zgoraj klikneš in se pojavi zemljevid. Vpišeš naslov in wala ti vrže lokacijo

1178734537_Breznaslova.thumb.jpg.f3991a137c295923f685c03aebc1c4b9.jpg

potem pa samo še klikneš + dodaj na zemljevid in vpišeš lastno opažanje, torej Nick name, okvirna cena, garaža, pač kar ti je všeč bilo na dani lokaciji.

Hkrati vemo kdo je objavil in na koga bomo lahko jezni če ni tako kot piše :D

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, tomash pravi:

Kje prespati blizu prelaza Stelvio??

Meni osebnol je ljubša smer iz juga, zato bi iskal prenočišče v Bormiu. Tako lahko Stelvio napadeš dovolj zgodaj, da imaš cesto praktično zase...

Malo prečekiraj booking. Predlani sem naletel na odlično nastanitev. Za 65€ sva imela velik apartma, zajtrk in garažo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam tole idejo ...

Pridem do wifijota, zalaufam AirBNB ali pa booking ... izberem filtre, kliknem najceneje in pogledam kako in kaj ...

To sem uporabil 14 dni nazaj po potepanju v Albaniji ... edino Mausa sem vprašal kje so spali v Gusinju ... vstopna točka za SH20 ... Hvala @maus za priporočilo ... lepo je bilo in poceni ... motor pa itak za ograjo ... :)

P.S.

Upam, da me nimate za virtualca :004:whistle:  :grupni:

Popravljeno . Popravil Roman AT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Roman AT pravi:

Pozdravljam tole idejo ...

Pridem do wifijota, zalaufam AirBNB ali pa booking ... izberem filtre, kliknem najceneje in pogledam kako in kaj ...

To sem uporabil 14 dni nazaj po potepanju v Albaniji ... edino Mausa sem vprašal kje so spali v Gusinju ... vstopna točka za SH20 ... Hvala @maus za priporočilo ... lepo je bilo in poceni ... motor pa itak za ograjo ... :)

P.S.

Upam, da me nimate za virtualca :004:whistle:  :grupni:

saj tale ideja naj bi bila jagodni izbor, torej, malce lepše in boljše, recimo temu prečiščene informacije iz prve roke. Namreč booking pa še kaka podobna zadeva ma maljon zadetkov, včasih te tut naserjejo, tale mapca bi pa naj bila zadeva na hitro in preverjen info. Ravno na podlagi tvojih in Mausovih mnenj sem dodal Kulo v Gusinjah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, boych pravi:

Etno selo Izlazak v Črni gori je tudi bomba, dobra hrana, spanje v hiškah, motor si lahko pripelješ do hiške.

 

odvisno kje maš hiško .. mi smo jo mel mal nižje, pa ni šlo do ke z motorčki in smo pred gostilno-recepcijo pustil .... 

zlo prijazni :OK: 

 a ne prijatu @MARJA ... še policaji so nas ke napotili :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MARJA pravi:

sej lahko sami zapišete, sem par postov nazaj napisal kako. Aja hvala za objavo, je pa res fajn če piše uporabnika pa opis. eVO ZRIHTANO.

Namen tega zemljevida je sicer na tem, da je zadeva relativno poceni, jaz ne vpišem vsega, ampak če je hiška 100€ pa čeprav je kul ni več ekonomično , ter ostali podatki, prostor za moped, prijaznost itd, da sami člani vpišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, boych pravi:

Etno selo Izlazak v Črni gori je tudi bomba, dobra hrana, spanje v hiškah, motor si lahko pripelješ do hiške.

 

Isto velja za etno selo Šljeme v Žabljaku, mi2 sva uživala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Isto velja za etno selo Šljeme v Žabljaku, mi2 sva uživala.

A tko nekak ;):)

20180706_205527.jpg

20180707_094314.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Roman AT pravi:

A tko nekak ;):)

20180706_205527.jpg

20180707_094314.jpg

tkole :P

37585457_1864857453583798_5124172528482254848_n.jpg.07b865ff35c62cae6b1783061d961bc6.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 7. 2018 ob 15:21, maus pravi:

odvisno kje maš hiško .. mi smo jo mel mal nižje, pa ni šlo do ke z motorčki in smo pred gostilno-recepcijo pustil .... 

zlo prijazni :OK: 

 a ne prijatu @MARJA ... še policaji so nas ke napotili :P 

Sej sem ta podatek plačal, pa še v policijskem avtu sem se peljal :mad:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!