Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

Evo dodal nekaj: 

Dve prenočišči v Zatonu pri Dubrovniku,

dve v Albaniji v Mestu Sarande in tik ob Grški meji - Ksamil,

eno v Grčiji v Kalabaki (Meteora).

V vseh teh sva spala z mojo sopotnico in so OK. Poceni urejeno in sploh OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zanimivo, Slovenija pa prazna....:)

Iščem kakšen poceni apartma v Kranjski gori, pa se spomnem na tale ultimativni vodič...

Če slučajno kdo ve za kakšno vredu zadevo v Kranjski gori, bi bila pa vsaka informacija dobrodošla,...

Sem se za prvomajske po jugu potepal, zdaj mi je pa tu vse drago ;):lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Marko P. pravi:

Zanimivo, Slovenija pa prazna....:)

Iščem kakšen poceni apartma v Kranjski gori, pa se spomnem na tale ultimativni vodič...

Če slučajno kdo ve za kakšno vredu zadevo v Kranjski gori, bi bila pa vsaka informacija dobrodošla,...

Sem se za prvomajske po jugu potepal, zdaj mi je pa tu vse drago ;):lol1:

prazna, jer Koku možeš da prevoziš za 2 sata, pa potem nihče v SLO ne prespi :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

V zemljevid dodal prenočišče Puli. Apartment Melani. Zelo enostavno se ga najde, na glavni cesti Pula - Medulin. Čisto, urejeno, ograjeno parkirišče... Lastnik je tudi sam motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jaz sem uporabljal Booking.com v civilizaciji, izven nje pa tudi ni bil problem. Razen ene gospe, ki se je zmrdovala nad blatnim motoristom so bili prav vsi biker friendly , una gospa pa je tudi morala pozreti blato v svojem okranjcljanem vila hotelu, ker sem jo bukiral preko bookinga in si ni mogla privoščit odpovedi. V glavnem so bili motorji parkirani pred vhodom, na varovanem dvoriscu, enkrat pa kar znotraj objekta. Kaj  zate pomeni biker friendly?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v Tuniziji ne dobiš za spat greš pa v Maroko iskat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

jaz sem uporabljal Booking.com v civilizaciji, izven nje pa tudi ni bil problem. Razen ene gospe, ki se je zmrdovala nad blatnim motoristom so bili prav vsi biker friendly , una gospa pa je tudi morala pozreti blato v svojem okranjcljanem vila hotelu, ker sem jo bukiral preko bookinga in si ni mogla privoščit odpovedi. V glavnem so bili motorji parkirani pred vhodom, na varovanem dvoriscu, enkrat pa kar znotraj objekta. Kaj  zate pomeni biker friendly?

To zame pomeni ravno to kar si napisal v predzadnjem stavku...pač da maš motor parkiran na koliko tok normalnem placu, ne ravn sred ulice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal ti ne morem pomagat, jaz si prenočišč ne shranjujem, ker jih tudi iscem bolj po sprotnem navdihu. Lahko te samo pomirim, da najti prenočišča res ni problem.

Če daš traso kje se misliš vozit, se lahko poskušam spomnit kje sem prespal. Jih imam itak po mojem v booking aplikaciji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, AK84 pravi:

To zame pomeni ravno to kar si napisal v predzadnjem stavku...pač da maš motor parkiran na koliko tok normalnem placu, ne ravn sred ulice...

mogoče je tule kaj zapisano:

 

drugače je pa tale tema bolj namenjena "domačim logom".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Konec meseca malo na Jadran. Pozna kdo kakšno dobro lokacijo, kje v Dalmaciji? Da je kakšna bolj majhna hiška po možnosti kamnita, s pogledom na morje in da je blizu kakšna fajn gostilna. Ene tri dni se bi potikala tam doli in iščem kaj fino fajnega. Drugače bova pa sproti že kaj našla, bi bilo pa fajn če bi kdo priporočal kako pravo dalmatinsko lokacijo. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S kolegi imamo namen ta vikend naredit en izlet do prlekije ali prekmurja in tam prespati iz sobote na nedeljo. Zanima me, če kdo ve za kakšno primerno lokacijo, da ne bi bilo samo prenočišče, ampak še kakšen bife ali restavracija v bližini.

Hvala in lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rayder194 pravi:

S kolegi imamo namen ta vikend naredit en izlet do prlekije ali prekmurja in tam prespati iz sobote na nedeljo. Zanima me, če kdo ve za kakšno primerno lokacijo, da ne bi bilo samo prenočišče, ampak še kakšen bife ali restavracija v bližini.

Hvala in lep dan!

kog - hlebec ..dolga vas Olimpija ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

2 vikenda nazaj sem prespal v Hotelu Štrk lučaj S od Murske sobote.
 

Ker imajo na spetni strani navedene samo hotelske sobe in prostor za Avtodome, sem jih po mailu pobaral, če se da pri njih kampirati z motorjem.
So mi zatrdili da brez problema.
In tako se pripeljemo jaz, oče in bratranec s 3 motorji, najdem receptorja, teška faca.
In zdaj pazi to.
8€/noč/osebo, zunanji/notranji bazen, jakuzy uporaba po želji, tuši, zunanji žar, ma ni da ni.
Meni se je kar malo smejalo.

Toplo priporočam če bo kdo rabil prespat v okolici Murske.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Vprašanje za poznavalce.

Zaledje slovenske Istre, ne neposredna bližina obale.

Pozna kdo na omenjenem območju kakšnega lastnika, ki oddaja sobe.

Zanimajo me takšni, ki (morda) oddajajo samo sobe s sanitarijami, brez kuhinje.

Nekaj v stilu "Zimmer Frei"...

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden smo spali na Črnem kalu. Hiša Robida. Tam, kjer je gostilna Žerjul. Če se  ji še tako reče.

Imajo pa sobe z lastno kopalnico ter na vrhu sobe s skupno kopalnico. Mi smo vzeli slednje, ker smo bili tako ali tako sami v celi bajti...

 

Najbolje, da jih pokličeš. Vem da je bila za naše sobe izklicna cena 40€ na sobo.

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred eno uro, mladench pravi:

Če potrebuje kdo v Črni Gori, stric oddaja... Nikšić (in the middle of)...

http://www.booking.com/Share-XCPHpu

 

označi še na zemljevidu. Na vrhu strani je link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zdravo mene zanima kje prespati ene tri dni blizu naše oble ,tam do 30 km stran,da ma prenočišče z zajtrkom  da te bone porabmo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pepo44 pravi:

zdravo mene zanima kje prespati ene tri dni blizu naše oble ,tam do 30 km stran,da ma prenočišče z zajtrkom  da te bone porabmo,

30km od naše oble je že stratosfera :P

Bi kr predlagal booking, al pa bnb.

Bone jemljejo skor povsod. Septembra bo verjetno manj gneče, če ne bo spet vse zaprto.

Mi2 sva si rezervirala tule, potem so pa vse zaprli lani.

https://www.majda.si/?lang=en&gclid=CjwKCAjwpMOIBhBAEiwAy5M6YPa9SfVf7NAcIeteK8_eLCt9fBasj-YaCO3DuRA0c6B9qO18Rk7bvBoC6gcQAvD_BwE

bazen, dobra hrana, dobra lokacija za bluzenje okrog. Bone vzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pepo44 pravi:

zdravo mene zanima kje prespati ene tri dni blizu naše oble ,tam do 30 km stran,da ma prenočišče z zajtrkom  da te bone porabmo,

ti bom poslala na sporočilo eno ugodno opcijo (za dve osebi pride 33€ na noč z zajtrkom), ni nevem kaj, ampak za to ceno boljšega ne dobiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, 3nity pravi:

ti bom poslala na sporočilo eno ugodno opcijo (za dve osebi pride 33€ na noč z zajtrkom), ni nevem kaj, ampak za to ceno boljšega ne dobiš :P

A lahko še meni to pošlješ. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo v zemljevid ugodne zadeve vpiše?

Take motoristom prijazne, z dobro hrano, lokacijo, spravilom mopeda?

Zato smo to temo naredili. Na vrhu je povezava.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!