Skoči na vsebino

Kje prespati?


Priporočene objave

pred 3 urami, ajzak pravi:

V sredini septembra za vikend potrebujem sobo za 2, eno noč Kranjska Gora z okolico, drugo pa nekje na obali ( Piran ali Fiesa ).

Kaj oz. kje priporočate ?

booking :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

booking :P

 

Tukaj res nimaš kje prespat... 😇

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Tukaj res nimaš kje prespat... 😇

to pa res :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ajzak pravi:

Na bookingu je skoraj vse zasedeno, pa tudi mi se nekako ne daje 150e za samo spanje.

lej cifre so nore.

Ampak, bom povedal moje izkušnje, tule v slo pač ne spim, če bi pa že vprašam kakega znanca, pa mi odstropi vrt, uto za psa ali garažo :P nenazadnje pa v roku dveh ur pridem na kateri koli konec Slovenije in vedno lahko spim doma.

1. kelnarji vedno poznajo koga, kjer se da prespat. Na licu mesta se vedno kaj najde, par besed in maš spanje.

Booking ima dobro tretjino možnosti ostali 2/3 sta, znajdi se.

Priporočila so vezana, na prosti plac in letos je res gneča. ampak par privat founov in dva čveka je več kot booking.

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ajzak pravi:

V sredini septembra za vikend potrebujem sobo za 2, eno noč Kranjska Gora z okolico, drugo pa nekje na obali ( Piran ali Fiesa ).

Kaj oz. kje priporočate ?

V Kranjski gori zna biti malo nerodno, ker tam zraven sobe dobiš še blondinko 178/90/60/90 in pa črnolasko, mal nižjo pa mal širšo. Vsaj cene so take.😘

Probaj Podkoren, 3km stran, še bolje Mojstrana, 8 km stran. Recimo apartma Pr Jakapč, Hostel Luknja, ...zgornja dva sta frej, pa še cene so sprejemljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tedybear pravi:

V Kranjski gori zna biti malo nerodno, ker tam zraven sobe dobiš še blondinko 178/90/60/90 in pa črnolasko, mal nižjo pa mal širšo. Vsaj cene so take.😘

Probaj Podkoren, 3km stran, še bolje Mojstrana, 8 km stran. Recimo apartma Pr Jakapč, Hostel Luknja, ...zgornja dva sta frej, pa še cene so sprejemljive.

.

... tistale Kranjska gora bi znala bit mogoče zanimiva 😮

... sam če je tud zajtrk zravn 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, pik1 pravi:

.

... tistale Kranjska gora bi znala bit mogoče zanimiva 😮

... sam če je tud zajtrk zravn 🤣

Pri dveh takih nimaš časa " fruštkat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Tedybear pravi:

Pri dveh takih nimaš časa " fruštkat".

.

... jest nism polovičar 🤣

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Da ne odpiram nove teme z naslovom "Kje NE prespati"

Garni Reutlingen v Corvari najtopleje odsvetujem.

Precej nočitev sva že imela v teh krajih. Vedno sva se počutila zaželjena gosta. Nekako sva se tega Reutlingena vedno izogibala in mi je žal, da se ga nisva tudi tokrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Da ne odpiram nove teme z naslovom "Kje NE prespati"

Garni Reutlingen v Corvari najtopleje odsvetujem.

Precej nočitev sva že imela v teh krajih. Vedno sva se počutila zaželjena gosta. Nekako sva se tega Reutlingena vedno izogibala in mi je žal, da se ga nisva tudi tokrat...

S katero znamko sta bila tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peš!

In kaj ima znamka pri tem?

Sem pa videl, da je garaža polna GSov...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Joker pravi:

Peš!

In kaj ima znamka pri tem?

Sem pa videl, da je garaža polna GSov...

Kaj več povej, če že negativna ocena. Da tudi drugi izvemo, kaj je slabo.

Sicer sem bil tam pred leti in bil zelo zadovoljen...

Včasih znamka pokaže tudi karakter in zahtevnost lastnika :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem eden tistih, ki mu, hvala Bogu, ni treba gledat na vsak evro, poleg tega pa sem zelo toleranten. Po mnenju moje drage, kar preveč. Ampak povsem za norca se pa tudi ne pustim imeti.

Zgodba pa je šla takole:

Pogledam booking, kje je kaj prostega, kakšne so cene in se Reutlingen izkaže za dobro opcijo. Cena za 2 noči (od sobote do ponedeljka) 236€ za ekonomy sobo. Pridem v "recepcijo" rečem dober dan in možakar prične klicati: "Gabriela! Slovenski gostje!" In se izkaže, da ženska sedi v kuhinji, kjer ji "frizerka" ureja frizuro.

Povem, da iščem dvoposteljno sobo za dve noči in me zanima, če ima prosto.

Pa pravi, da ima za eno noč sigurno, za drugo pa mora mož preveriti, ker večina gostov v nedeljo odide. Si mislim, kaj hudiča pa imaš potem za preverjati drugo noč. Ampak sem modro tiho in čakam. Ko možakar ugotovi, da bi šlo za dve noči, me seveda zanima cena. Pa pravi, da bi to prišlo 240€ + turistična taksa. Pa sem rekel, da se mi zdi nenavadno, da je cena na Bookingu nižja. V trenutku je povzdignila glas in zabrusila, da ona ni na tržnici.

Odvrnil sem, da sploh ni problem, naj mi da 3 minute, da bom bukiral preko Bookinga, ker je pač par € ceneje pa še kakšne točke bom nabral. Dobro pa vem, koliko provizije si vzame booking.

Nakar je, še vedno s povišanim tonom dejala, da naj bukiram kjer želim in da naj, zaradi nje, kar najdem bolj ugodno nočitev kjer koli že, če mi to uspe, ker ona si ne more dovoliti, da bi bili njeni gostje nezadovoljni.

Seveda nisem videl smisla, da ji razlagam, da je v njenem poslu pač vedno na trgu, zato sem se ji le povsem mirno zahvalil za dragocen čas, ki ga je namenila meni in izrazil začudenje nad načinom, na katerega skrbi za zadovoljstvo svojih gostov, lepo mirno in kulturno pozdravil ter se odpeljal v bližnjo Arabbo v Garni Astor, kjer mi je prijazna lastnica samoiniciativno ponudila večjo, 3 posteljno sobo, s pogledom na dolino za 106€ na noč, čeprav je imela na Bookingu ceno za dvoposteljno sobo obrnjeno v hrib 120€ na noč.

Sem se pa potem doma pogovarjal z znancem, ki je že parkrat prespal tam in je tudi rekel, da so imeli nazadnje precej čudno izkušnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Edino prvi stavek se ne sklada z nadaljevanjem zapisa ...

Zakaj ne?

Saj če imaš, še ne pomeni da je prav, da kar tako, mečeš proč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Zakaj ne?

Saj če imaš, še ne pomeni da je prav, da kar tako, mečeš proč.

Za 4 eur se je vžgalo :) Tudi ni nekega smisla, da se izpostavlja, baha, potem pa tako židarija.

Na bookingu bi pritisnil in bil mel tepih rdeč.

Vedno je treba tudi drugo stran slišat, me zanima, kaj bi povedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne za 4€, ampak za princip. Če bi vsaj postavila isto ceno kot je na bookingu.

nauk zgodbe: pust babo pri miru, ko je pri frizerju :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ne za 4€, ampak za princip. Če bi vsaj postavila isto ceno kot je na bookingu.

nauk zgodbe: pust babo pri miru, ko je pri frizerju :D

 

Meni bi tudi pribilo, da stiskač pride na šaleter pa začne jamrat, da na bookingu ceneje.

Ja, idi na booking, kaj jamraš, cena za pultom je takšna.

In zdaj je to takšen problem. Ne vem, kaj ima friziranje gospe s tem.

Če ti ne paše, greš drugam.

https://www.booking.com/hotel/it/garni-reutlingen.sl.html?auth_success=1

9,5 ocena...

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, to je en pogled, drug pa je:

zakaj bi nas odirali, kjer je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

se strinjam, to je en pogled, drug pa je:

zakaj bi nas odirali, kjer je možno.

na bookingu klikneš od cenejse naprej...

in gabriele ne bo med prvimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Za 4 eur se je vžgalo

Ja, za te 4 eur si zapravlja ime. Sicer pa se gre za več kot 4€, saj je teh 4 + provizija Bookinga cca 15%. Dosti je poštenih hotelirjev (oddajalcev), ki ko prideš na vrata da ceneje ali enako kot Booking, ker ni provizije.

Se pa najdejo tudi taki, ki hočejo izkoristit stisko stranke in še nabijejo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... jah, ne bi vas rad motil pri tej konstruktivni debati  :eek: ... ampak si ne norem, da ne bi pripomnil :eek:

... poznam enga modela z GS-om ... poznam ga celo zelo dobro :eek: ... in glih on ponavadi hodi po svetu s "temi" štirimi evri ... :naughty:

... pa mu očitno kar nekako znese ... zaenkrat

 

 

ps.

... nauk zgodbe ... "štiri na štiri, palača" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pri Gabrieli in njen mož je razlagal o modelu s "štirimi euri".

Gostu so odpovedale zavore, mož se je potrudil, da je za vikend tam našel mojstra, ki si je utrgal čas in prišel pogledat oziroma popravit. Ko je mojster povedal ceno (ni bila neka cifra glede na razmere), se je gost premislil in še raje gratis mel parkiran motor par dni, da je prišel po njega z vleko.

Jaz verjamem, da pride tudi kdaj do kratkega stika, neprimeren trenutek, neumna vprašanja, cenkanja ipd., a načeloma se ne spominjam, da bi kdaj v kakšni nastanitvi obrnil zaradi odnosa.

pred 7 minutami, pik1 pravi:

.

... jah, ne bi vas rad motil pri tej konstruktivni debati  :eek: ... ampak si ne norem, da ne bi pripomnil :eek:

... poznam enga modela z GS-om ... poznam ga celo zelo dobro :eek: ... in glih on ponavadi hodi po svetu s "temi" štirimi evri ... :naughty:

... pa mu očitno kar nekako znese ... zaenkrat

 

 

ps.

... nauk zgodbe ... "štiri na štiri, palača" :kva2:

hodi ja, namesto, da bi se vozil :) 4 eur na 4 eur nov kardan :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Bil sem pri Gabrieli in njen mož je razlagal o modelu s "štirimi euri".

Gostu so odpovedale zavore, mož se je potrudil, da je za vikend tam našel mojstra, ki si je utrgal čas in prišel pogledat oziroma popravit. Ko je mojster povedal ceno (ni bila neka cifra glede na razmere), se je gost premislil in še raje gratis mel parkiran motor par dni, da je prišel po njega z vleko.

Jaz verjamem, da pride tudi kdaj do kratkega stika, neprimeren trenutek, neumna vprašanja, cenkanja ipd., a načeloma se ne spominjam, da bi kdaj v kakšni nastanitvi obrnil zaradi odnosa.

hodi ja, namesto, da bi se vozil :) 4 eur na 4 eur nov kardan :)

 

.

... štiri na štiri ... nov kardan v novi palači :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!