Skoči na vsebino

2 tedenski dopust po Evropi


stromar-aly

Priporočene objave

pred 5 urami, izibajker pravi:

Eden najbolj inovativnih pristopov v potopisih, kar sem jih videl v zadnjih letih tule gor. :worship:

filmopis, se pa strinjam, res dobro narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, stromar-aly pravi:

Dan 13.

Za več informacij glej opis pri posnetku.

https://youtu.be/Z43YlUNZxvo

 

bem jim...ta grad večkrat zaprejo, zarad drugih prireditev, hvala k sem ga lahko še od notr vidla ne sam od zuni z dolgim nosom :D:D

p.s. potem greš pa u ZOO da se mal ohladiš od jeze

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@izibajker Ja, res je. Spark je tak mali in se lepo spakira tudi v kufer od motorja poleg ostale šare. Hvala za pohvale, z veseljem, samo da je komu zanimivo :)

@pajkica Za se ohladit imaš aqua park zadaj :naughty: Notranja oprema gradu je lepo ohranjena ali restavrirana. Če hočeš imeti res kaj od obiska, je treba pogledat, kdaj je angleško vodenje. Ni vsak dan in midva sva bolj opazovala grad kot poslušala tisto njihovo "slovenčino" :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale še z moje strani! :OK:

Se zadnje čase tudi sama malo hecam s kamero in telefonom pa nikoli ne uspem sestavit kaj takega...res z veseljem pogledam vse tvoje videe ;)

Lepo narejeno!

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Če je kdo za kakšno vikend furo bi šel zraven. Turistično. Vozim Yamaho Tracer 700. Sicer pa aprila planiram furo čez Pag. Ena smer po jadranki druga notranjost celine. Gre kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, kerco46 said:

@stromar-aly, imaš celotno pot v my maps? kak link vse točk, poti?

drugače pa, odlično... ?

Hvala! Lahko sestavim en zemljevid te fure. Sicer je nisem beležil, razen z Relive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sem si zamislil je, kot sem napisal. Če je še kdo zainteresiran se lahko dobimo na kavi in pot skupaj določimo. Drugače pa se  bom določitve poti lotil sam sredi/konec marca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, MotorčekVk said:

Vse kar sem si zamislil je, kot sem napisal. Če je še kdo zainteresiran se lahko dobimo na kavi in pot skupaj določimo. Drugače pa se  bom določitve poti lotil sam sredi/konec marca. 

Obstaja tema Najave + dogovori dnevnih voženj. Lahko kar tam najaviš kakšno vikend furco, ne bo nič narobe. Sicer pa ja, manjka tema "Plani za sezono 2019" :?. Kot kaže bomo letos samo "nabijali" po forumu. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, XTR pravi:

Obstaja tema Najave + dogovori dnevnih voženj. Lahko kar tam najaviš kakšno vikend furco, ne bo nič narobe. Sicer pa ja, manjka tema "Plani za sezono 2019" :?. Kot kaže bomo letos samo "nabijali" po forumu. 

 

Saj temo lahko odpre vsak, le popaziti je potrebno da se ne duplira, ali da je vsaj kolikor toliko zanimiva za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!