Skoči na vsebino
winters eu

blokada motorja iz 250 na 125 ccm

Priporočene objave

winters eu    0
winters eu

deber dan opravljam izpit za 125ccm in ze nakupujem motor pa me zanima blokada motorja saj sem zasledil ok husqvarna TE 250 in me zanima ce ga lahko blokiram da ga bom nato lahko vozil z izpitom za 125 ccm .ce veste me zanima tudi cena blokade hvala le pa za vas čas 

lep pozdrav 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zok    2063
Zok

TE 250 bos z izpitom A1 lahko legalno vozil, ce jo predelas tako, da opravi posamicno odobritev za uporabo v cestnem prometu (homologacijo), in po predelavi ustreza naslednjim pogojem:

• prostornina motorja ne presega 125 ccm
  • moč motorja ne presega 11 kW,
  • razmerje moč motorja/masa vozila, ne presega 0,1 kW/kg,

Veliko srece s prvo tocko. :)

Popravljeno . Popravil Zok

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    4705
sesir
pred 9 urami, Zok pravi:

TE 250 bos z izpitom A1 lahko legalno vozil, ce jo predelas tako, da opravi posamicno odobritev za uporabo v cestnem prometu (homologacijo), in po predelavi ustreza naslednjim pogojem:

• prostornina motorja ne presega 125 ccm
  • moč motorja ne presega 11 kW,
  • razmerje moč motorja/masa vozila, ne presega 0,1 kW/kg,

Veliko srece s prvo tocko. :)

Bo pač bat na pol prerezu,hehe

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

• Podobna vsebina

• Bor.
      Avtor Bor.
      Pozdravljeni,
      Zanima me samo ali imam lahko kakrsno drugo barvo sprednjih luci na mojem motorju(npr. rdeče sprednje luci).
      Lp
    • sanda2
      Avtor sanda2
      Če ne spada sem - ne se jezit, lepo prosim.

V glavnem - hčerka (11 let) si je kupila rabljenega kitajčka, 125. Gre kot sam vrag, na srečo sama vadi samo v prvi, kajti prestave se še uči, hitrost pa se mora tudi navaditi, ko obvlada ostalo. Skratka, vse lepo in prav, dokler se ni odločila za pranje, Sedaj motor nikakor ne vžge. Mož je rekel, da ne da niti iskre. Bi to vse lahko nastalo zaradi pranja? Res nisem kontrolirala, kaj in kako je to polivala, umivala...pa saj če se vozijo v dežju, blatu menda ni to tako občutljiva roba??? In prejšnji lastnik ni nikoli imel teh težav (ga poznamo)

No, in še ena stvar - kompresijo ima takšno, da ga komaj vžgemo odrasli, sama ga nikakor ne more - je to normalno? Kaj lahko olajšamo kako zadevo?
      Hvala za pomoč poznavalci
    • slayer1
      Avtor slayer1
      Pozdravljeni.
      Brskal sem po forumu, ampak te teme nisem dobil  :wacko:

Zanima me namreč ali je dovoljena vožnja s 125 kubičnim motorjem po avtocesti na Hrvaškem ker kot se slišal, v Italiji je to dovoljeno le z 150 kubičnimi motorji ali več.

Hvala in l.p  :yes:
    • skinke
      Avtor skinke
      Pozdravljeni. Zanima me vaše mnenje o nakupu 125 kubičnega motorja, gre za Aprilio Pegaso 125.
      Motor je uvožen iz italije, še v prvotnem stanju vse, ima 11000 kilometrov cena bi bla okol 650 evrov.
      Se splača to kupiti, imel bi ga za okoli hiše in za v službo poleg avtomobila.
      Lp
  • Forum

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!