Skoči na vsebino

Anketa na temo partnerskega odnosa


nova uporabnica

Priporočene objave

Ob 20. 7. 2018 ob 18:43, maiden pravi:

partnerska zveza je za tiste k nimajo dumišlije in niso sposobni sami prežvet...torej za mevže.

Pa kaj se ni najlepše zjutraj se zbudit z nekom, ki ga imaš rad?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 7. 2018 ob 18:43, maiden pravi:

partnerska zveza je za tiste k nimajo dumišlije in niso sposobni sami prežvet...torej za mevže.

Verjetno si PLOD partnerske zveze?:)

Zdaj me pa ima res firbec - namreč vsebina ankete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Darko3g said:

Pa kaj se ni najlepše zjutraj se zbudit z nekom, ki ga imaš rad?

A z mackom? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Pa kaj se ni najlepše zjutraj se zbudit z nekom, ki ga imaš rad?

sej se...sam s sjeb...:smoke:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Scarabeo 500 pravi:

Verjetno si PLOD partnerske zveze?:)

Zdaj me pa ima res firbec - namreč vsebina ankete.

nism...sm plod hudokurčnosti pravega kejv men hanterja ...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maiden pravi:

nism...sm plod hudokurčnosti pravega kejv men hanterja ...:smoke:

Poudarek je samo na jamski clovek.... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Darko3g pravi:

Pa kaj se ni najlepše zjutraj se zbudit z nekom, ki ga imaš rad?

pred 15 urami, Zok pravi:

A z mackom? :huh:

pred 7 urami, maiden pravi:

sej se...sam s sjeb...:smoke:

Spolne prakse posameznika so čisto osebna stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Darko3g said:

Spolne prakse posameznika so čisto osebna stvar

A ti si pa se moralnega macka zraven vmesal... :huh:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No k je glih tema o partnerskih odnosih, bom kar tuki uprasov.. 

Tisti k mate druzine, sploh majhne otroke, kako se odlocate, recimo ko je lep vikend, al ga prezivet z druzino al na motorju?? 

Recimo ko si res vedno omejen s casom in npr soboto mas kaj za delat, prihaja lepa nedelja in ne ves za kaj bi se odlocil.. Po eni strani bi bil doma po drugi pa.. Saj veste, bbrrrmmm bbrrmmm... Pa potem brez slabe vesti na motorju, pac zakaj nisi doma.. 

Težko je ubrati sistem en vikend druzina drug vikend motor.. Vsaj v mojem primeru, sluzba itd.... 

Pa ne me narobe razumet, valda mi je bolj pomembna druzina, samo zelja po voznji.... Uff.. 

Prosim za nasvete, pa brez nesramnih komentarjev, hvala:) 

Popravljeno . Popravil dAlencc87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dAlencc87 pravi:

No k je glih tema o partnerskih odnosih, bom kar tuki uprasov.. 

Tisti k mate druzine, sploh majhne otroke, kako se odlocate, recimo ko je lep vikend, al ga prezivet z druzino al na motorju?? 

Recimo ko si res vedno omejen s casom in npr soboto mas kaj za delat, prihaja lepa nedelja in ne ves za kaj bi se odlocil.. Po eni strani bi bil doma po drugi pa.. Saj veste, bbrrrmmm bbrrmmm... Pa potem brez slabe vesti na motorju, pac zakaj nisi doma.. 

Težko je ubrati sistem en vikend druzina drug vikend motor.. Vsaj v mojem primeru, sluzba itd.... 

Pa ne me narobe razumet, valda mi je bolj pomembna druzina, samo zelja po voznji.... Uff.. 

Prosim za nasvete, pa brez nesramnih komentarjev, hvala:) 

Težko, še najbolje je moped za par let prodat, pa se 100% familiji posvetit. tudi to je en užitek. Ko pa malce odrastejo (še prehitro) se vrneš nazaj na moped. No tak je bilo pri meni, sem pa vedno vmes imel kak adrenalinski šport, da sem se mal "spihal".

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak nas je nategnla in izkoristla kot vse do zdaj, ki so fehtale za izpolnitev ankete za svoje šolanje ... ko smo izpolnili nalogo, nas je zavrgla, kot tarantela svojga pajkeca .... in to nj bo partnerski odnos ... kje so rezultati .. :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je sin bil star 1,5 pa že hčera na poti, sem se odločil, da motor prodam za par let....in teh par let se je razvleklo v predolgih 20.:cry:  In potem me je sin v bistvu "zrajcal", da sem ponovno "osedlal", ker si je sam prej nabavil motor....

In ko sem kasneje, odkar sem spet na motorju, razmišljal o svoji takratni odločitvi, sem prišel do zaključka, da sem storil prav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Težko, še najbolje je moped za par let prodat, pa se 100% familiji posvetit. tudi to je en užitek. Ko pa malce odrastejo (še prehitro) se vrneš nazaj na moped. No tak je bilo pri meni, sem pa vedno vmes imel kak adrenalinski šport, da sem se mal "spihal".

Vem, sem prodal motor ko je bla noseca.. Pa ni minilo pol leta ko se je zacela sezona in kupil drug motor.. Ne vem, ne morem brez pa tut ce samo 2 do 3 jurje km na leto.. 

Potem je pa itak vedno kreg in slaba volja doma, ko ne pridemo skup.. 

Je pa tezko motor gledat v garazi, kako stoji.. Ce prekines za par let, ponavadi iz teh par pride na 10 in vec.. 

Tko k pravis, adrenalinski sport.. Sam men osebno noben ne nadomesti motorja hehe.. 

Ja nic, hvala za odgovor 

Lep dan:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

 sem pa vedno vmes imel kak adrenalinski šport, da sem se mal "spihal".

Sprehajanje po burji. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Sprehajanje po burji. :lol1:

pa scanje v burji in se izmikat kaplcam, da slučajno u usta ne dobiš :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

pa scanje v burji in se izmikat kaplcam, da slučajno u usta ne dobiš :P 

Zate je to itak večji adrenalin kot motor, tam se lahko vsaj držiš. :lol1: Aja,...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dAlencc87 pravi:

Vem, sem prodal motor ko je bla noseca.. Pa ni minilo pol leta ko se je zacela sezona in kupil drug motor.. Ne vem, ne morem brez pa tut ce samo 2 do 3 jurje km na leto.. 

Potem je pa itak vedno kreg in slaba volja doma, ko ne pridemo skup.. 

Je pa tezko motor gledat v garazi, kako stoji.. Ce prekines za par let, ponavadi iz teh par pride na 10 in vec.. 

Tko k pravis, adrenalinski sport.. Sam men osebno noben ne nadomesti motorja hehe.. 

Ja nic, hvala za odgovor 

Lep dan:OK:

Ni nujno, da je moj odgovor pravi. Dejstvo je, tam kjer nam je namenjeno končati bomo končali, zato se s tem ne obremenjujem, vendar pa je družina ali pa ustanovitev družine neka obveznost in žrtvovanje, pa na koncu tudi nekaj lepega. Če se s partnerjem uspeš dogovoriti, pa da ti finance dopuščajo, ne vidim problema zakaj ne bi imel motorja, pa čeprav za 2 jurja letno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Ni nujno, da je moj odgovor pravi. Dejstvo je, tam kjer nam je namenjeno končati bomo končali, zato se s tem ne obremenjujem, vendar pa je družina ali pa ustanovitev družine neka obveznost in žrtvovanje, pa na koncu tudi nekaj lepega. Če se s partnerjem uspeš dogovoriti, pa da ti finance dopuščajo, ne vidim problema zakaj ne bi imel motorja, pa čeprav za 2 jurja letno.

Pr men se ne gre za finance oz. tisto.. Uff z motorjem se bos ubil.. No ja saj vedno je prisotna skrb ko sem na motorju, pa vseeno.. 

Gre se pac kako uskladiti prosti cas, ki ga je itak vedno premalo.. Ne morem se odrect motorju, druzini sploh ne.. 

Pac sprasujem kako se vi zmente doma, da vam rata narest 10k km na let z motorjem in obenem ste dost s familjo.. K jest si ne predstavljam da bi sel sam al pa s frendi za par dni nekam z motorjem.. 

Ali pa pac bo res moralo to par let pocakat.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, dAlencc87 said:

Tisti k mate druzine, sploh majhne otroke, kako se odlocate, recimo ko je lep vikend, al ga prezivet z druzino al na motorju??

Nikol vec kot dve uri skupaj na motorju. Nimam neke zelje po moto potovanju, pac pa imam moped bolj za rekreacijo, zato sta vcasih dve uri se prevec. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, dAlencc87 pravi:

Pr men se ne gre za finance oz. tisto.. Uff z motorjem se bos ubil.. No ja saj vedno je prisotna skrb ko sem na motorju, pa vseeno.. 

Gre se pac kako uskladiti prosti cas, ki ga je itak vedno premalo.. Ne morem se odrect motorju, druzini sploh ne.. 

Pac sprasujem kako se vi zmente doma, da vam rata narest 10k km na let z motorjem in obenem ste dost s familjo.. K jest si ne predstavljam da bi sel sam al pa s frendi za par dni nekam z motorjem.. 

Ali pa pac bo res moralo to par let pocakat.. 

heh, kdor ve odgovor na to vprašanje, je Supermen :P

1. delaš kilometre hitro in pozimi, ko je dolgčas

2. žena mora biti zadovoljna in zadovoljena

3. športniki bi rekli, ko si doma daš 200% od sebe

ps. določene zadeve so izključujejo, prav tako prioritete

tisto, ki je "numero uno" je vedno na prvem mesto, ostalo pa "ako bog da, bog da, če pa ne je tudi ok"

ps. je pa fajn, če si kdaj mal tečen, potem ti baba sama reče, dej zgin že na moped, da bo mir u bajti :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!