Skoči na vsebino

Restavriranje karambolirane Daewoo Nubire sedan 2001


L1nK

Priporočene objave

Spoštovani, če ima kdo kakršenkoli uporaben nasvet, kako naj se tega lotim, bom zelo vesel. Prednja leva stranska utripalka je uničena, zunanja kljuka na levih prednjih vratih pa ne deluje, saj so vrata zamaknjena. Bom imel težave z rezervnimi deli? Upam, da bi dobil vsaj prednja vrata, ostalo pa bi že nekako rešil. Stroški me zanimajo, če lahko kdo pavšalno oceni. Poznate kakšne dobre trgovce z rabljenimi deli, kakšne ogromne deponije teh starejših avtov, kamor bi šel pogledati?

 

20180725181528.jpg

20180725181535.jpg

20180725181542.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj obojna vrata (kupi kompletna) in blatnik, poskusi vse skupaj dobiti v isti barvi, pa bo najceneje.

Za moj voz je samo barve in laka za levi bok bilo 100 eur - obojna vrata, prag, prednji blatnik, ogledalo, kljuki. Brez kita, spric kita, materiala ki se je porabil za brusenje, raznega drobnega materiala (stranska zmigofca neoriginal 20 eur, razni cepki, tesnilna masa, itd.). K temu pristej se ohoho ur dela s pripravo in barvanjem, in prides nekje na ceno avta. To je tudi razlog, da poskusi dobiti dele v pravi barvi, s cimer se izognes licarskim opravilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je 2004 letnik..cdx oprema..pa kot se vidi jo prodaja od zime.. daš 700 ali max 800e ..tastaro pa prodaš za 100e.. 

ali pa tole od 2.lastnika - cena ni zadnja pa je 500e.. 

lahko pa s svoje pošravfaš luči in potrošni material pa ostalo na odpad..popravilo - samo kosi - te bodo prišli od 150e dalje..

če si pa čustveno navezan na tvojo in ima 70000km ali manj pa si kupiš iste barve za 500e- ali celo manj -  in samo premontiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem, jaz sem lani prodajal Citroen C5 2.0 HDI letnik 2003 in sem komaj dobil 550 €, tako, da 899 za Nubiro je kar visoka cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Darko3g pravi:

No ne vem, jaz sem lani prodajal Citroen C5 2.0 HDI letnik 2003 in sem komaj dobil 550 €, tako, da 899 za Nubiro je kar visoka cena.

glej..vse je relativno ..govorimo pa kot izgleda o čustveni navezanosti .. tukaj denar izgubi veljavo..vse kar je treba je to , da ga pametno naložiš - v čustva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka tak pa se ne da vozit ?

Vrata se mogoč dajo dobit po 50€, če rabiš št odpadarja na štajerskem, javi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, bi mi prišla prav, sem pa že klical na nekaj odpadov, vendar so vse že prodali oz. oddali, se pa da vozit, nobenega vpliva ni na vozne lastnosti vozila, vsaj jaz jih nisem opazil, rekla sta mi pa dva mehanika, da bom tudi tehničnega opravil v takšnem stanju, morda malce pokrpam par malenkosti za majhno ceno. 

Popravljeno . Popravil L1nK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEfintivno se ti ne splača investirat kaj preveč denarja ali časa. Če dobiš dele za majhen denar kje, ok, drugače sam furaj dokler ne razpade :fredyjecar:

 

Edino kar bi lahko naredil, je da bi snel tapete od vrat in od znotraj z industrijskim fenom pogrel pleh, da vidiš če bi kaj nazaj skočilo z malo ročnega prepričevanja ali kladivom :). Zadnja vrata sicer bolj malo šans, ker ti bo barva počla 100% (se vidi da je zalomilo pleh)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!