Skoči na vsebino

Piaggio zip 50 4t ne vlece


luka104

Priporočene objave

Zivjo,

mene zanima zakaj mi 50cc 4t zip ne potegne in ne zvrti. Obrocke sem dal ven in spulo je prejsni lastnik vrtal tako da blokad ni, motor pa gre komaj 45 in ne povlece nikamor (prenosi so kul sem pogledal in vse stima)... hvala vnaprej za prijaznost in odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luka104 pravi:

Zivjo,

mene zanima zakaj mi 50cc 4t zip ne potegne in ne zvrti. Obrocke sem dal ven in spulo je prejsni lastnik vrtal tako da blokad ni, motor pa gre komaj 45 in ne povlece nikamor (prenosi so kul sem pogledal in vse stima)... hvala vnaprej za prijaznost in odgovore.

Bos mogu vec novih tem odpret...bos bolj opazen...in ja prav je da v naslovu teme ime skuterja.. 

Prenosi vizualno...pomembna je teza valjcko,firma jermena,variomata...

Izpuh...

pred 2 urami, luka104 pravi:

Zivjo,

mene zanima zakaj mi 50cc 4t zip ne potegne in ne zvrti. Obrocke sem dal ven in spulo je prejsni lastnik vrtal tako da blokad ni, motor pa gre komaj 45 in ne povlece nikamor (prenosi so kul sem pogledal in vse stima)... hvala vnaprej za prijaznost in odgovore.

Bos mogu vec novih tem odpret...bos bolj opazen...in ja prav je da v naslovu teme ime skuterja.. 

Prenosi vizualno...pomembna je teza valjcko,firma jermena,variomata...

Izpuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, dal sem nove 6,7g valjcke in jermen sklopka in ostalo je kul sem pregledal... Zanima me samo zato ker vem da mora it zip brez blokad okoli 70 in vleci kot nenormalen. Je mozno da je do vrtane spule? 

Popravljeno . Popravil luka104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, luka104 pravi:

ne ne, dal sem nove 6,7g valjcke in jermen sklopka in ostalo je kul sem pregledal... Zanima me samo zato ker vem da mora it zip brez blokad okoli 70 in vleci kot nenormalen.

Je mozno da je do vrtane spule? 

Men gre lepse z 5 valjcki kot z 6...stalker...z 6 valjcki 6.8g ni blo to to...najboljse...vzel dva tezja tezje (ne vem vec tocno je nekje zapisano mislim 6.5g)   stare dal v nova ohisja in 5.3g tri  nove...

Ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha aha dobro bom probal. Zanima me se samo ali je motul 10w40 priporocen za zipa 50? ker mi je malo ven steklo in sem dolil do minimalne crte se ta motul 10w40. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, luka104 pravi:

aha aha dobro bom probal. Zanima me se samo ali je motul 10w40 priporocen za zipa 50? ker mi je malo ven steklo in sem dolil do minimalne crte se ta motul 10w40. 

Nasplosno mora biti za 50 kubicne skutercke posebno olje(poceni ful)

Kot pubertetnik pa sem nalil v apn6 v masino bucno olje pa je isto sel...mal je disalo vcasih a ok....slo je...in takrat cudezno kr neki casa ni kaj crknilo,menjat pa se mi ga ni dalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, luka104 pravi:

je pa kaj treba novo olje ulaufat al? nikoli se nisem olja menjal pri teh mopedkih 

Eh...pogledas kuk gre not v tvoj model skutercka....gres v prvo trgovino z moto recmi in kupis najcenejse olje za masino za skutercka...doma pustis 5min na mestu lavfat,da se masina oz olje v njej lepo segreje....odvijacis sravf za izpust olja ....nalijes novo in je to to...simpl ko pasulj....strosek pod 10eu z novo svecko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 31. 7. 2018 ob 22:56, luka104 pravi:

aha aha dobro bom probal. Zanima me se samo ali je motul 10w40 priporocen za zipa 50? ker mi je malo ven steklo in sem dolil do minimalne crte se ta motul 10w40. 

Pozdravljen,

Olje za Piaggio Zip 50 4T je 5W-40 z specifikacijami ACEA A3, API SL, JASO MA MA2. Olje z takšno specifikacijo je AGIP I-RIDE 5W-40

Lep pozdrav, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!