Skoči na vsebino

Odtrgalo jermen


Priporočene objave

pred 17 urami, Simon-s pravi:

Medtem ko čakam še mal naglas razmišljam in mi ne gre v glavo zakaj je dal nekdo not 15 gramske valjčke kar je 5 gramov lažje od tovarniških.Sedaj vem zakaj sem motor komaj spravil čez 110 km/h in to seveda ornk v rdeče z obrati....dobrih 9500 pospeške je imel pa iz nule res nore.

Sedaj pa sem naročil 20 g od enega doktorja:lol1:pa da vidimo kako bo.

Mal me je strah da sploh nebom spoznal svojga motorja.

Predvidevam....

Jz mislim,da bo najbolje z tremi 5g in enim ali dvema  20g...mogu se bos igrat kombinacije...vem,da jih gre not 6...absolutno pa mislim,da z 6 20g ne bo ok...

pred 17 urami, Simon-s pravi:

Medtem ko čakam še mal naglas razmišljam in mi ne gre v glavo zakaj je dal nekdo not 15 gramske valjčke kar je 5 gramov lažje od tovarniških.Sedaj vem zakaj sem motor komaj spravil čez 110 km/h in to seveda ornk v rdeče z obrati....dobrih 9500 pospeške je imel pa iz nule res nore.

Sedaj pa sem naročil 20 g od enega doktorja:lol1:pa da vidimo kako bo.

Mal me je strah da sploh nebom spoznal svojga motorja.

Dr.pulley? Njih bi mogu nujno pod 15g narocit....

Mogu bos kombinirat 5g in 20g da bo super...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 8. 2018 ob 7:14, sesir pravi:

Skuterist.si in frcomoto imata dobre cene...jz do zdaj narocal s cilinder.si

Skuterist pa cilinder.si je eni in ista zadeva...preverjeno danes,ko sem klical na dve različni številki,ki naj bi bile od različnih trgovin ampak se mi je oglasu vedno isti model.....ko mi ni blo nič jasn mi je povedal da so se združili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Simon-s pravi:

Skuterist pa cilinder.si je eni in ista zadeva...preverjeno danes,ko sem klical na dve različni številki,ki naj bi bile od različnih trgovin ampak se mi je oglasu vedno isti model.....ko mi ni blo nič jasn mi je povedal da so se združili.

Zanimivo...ker maska za stalker stane enkrat 65 drugic86eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 8. 2018 ob 19:21, Simon-s pravi:

 

Mal me je strah da sploh nebom spoznal svojga motorja.

Sprobu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

Sprobu?

Ja.....Včeraj preden sem se odpeljal na dopust.....Tko da se javljam iz Italije.

Ja zadeva je taka,da se je moj motor spremenil v leno kravo.Pospeški slabi končna hitrost malček večja obrati ne grejo nad 7jurjev,pa gas je treba skoz dokonca tišat..Prav si imel...tole ne bo vredu.

Bo treba zamenjat uteži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Simon-s pravi:

Ja.....Včeraj preden sem se odpeljal na dopust.....Tko da se javljam iz Italije.

Ja zadeva je taka,da se je moj motor spremenil v leno kravo.Pospeški slabi končna hitrost malček večja obrati ne grejo nad 7jurjev,pa gas je treba skoz dokonca tišat..Prav si imel...tole ne bo vredu.

Bo treba zamenjat uteži.

Zdaj se bos mogu igrat in poizkusat kombinacijo 5g in 20g...5g da bodo obrati pravi 20g pa za hitrost...

Probaj prvo tri 5g in 1 ali dva 20g...

No prvo uzivaj na dopusto...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam a je to ok da imaš različne teže.

A bi blo bolš da komplet vse zamenjam.

Nekak mi ne gre v glavo kako bi to delval mogoče edino 3 - 3 ker jih je skup 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težavam očitno ni konca.

Sedaj po dopustu se mal vozm in sem danes zjutraj opazil da mi ni hotel prestavit....cca 1km sem se vozil 50 km/h pa en kup obratov....pol je pa prestavl v normalno in je blo ok.

Sedajle pa je naredil isto

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!