Skoči na vsebino

Iran 2018 Kmet II Edition (samo potopis)


Kmet2

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Hvala, da sta vajino avanturo delila z nami. Več kot pestro branje. Konec dober vse dobro, ma kaj dobro, superca :D

Čakam naslednjo avanturo...

Iz Martina Krpana: 

"Pa srečno hodi", mu je dejal cesar;

Minister Gregor pa nič.

 

Lp, C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergej , ko gres na tako dolgo voznjo , si moras montirati nove gume ,  ne sparat , po Rusiji in Kazakstanu si skuro na tvojem KTM tri komplete , jaz na svojem FJR nobene , pa sva prevozila isto km , priporocam ti kupi FFFFFJJJJJJRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, milan11 pravi:

Sergej , ko gres na tako dolgo voznjo , si moras montirati nove gume ,  ne sparat , po Rusiji in Kazakstanu si skuro na tvojem KTM tri komplete , jaz na svojem FJR nobene , pa sva prevozila isto km , priporocam ti kupi FFFFFJJJJJJRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne, ne, ne... Kar naj bo tako :), je bolj zanimivo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, milan11 pravi:

Sergej , ko gres na tako dolgo voznjo , si moras montirati nove gume ,  ne sparat , po Rusiji in Kazakstanu si skuro na tvojem KTM tri komplete , jaz na svojem FJR nobene , pa sva prevozila isto km , priporocam ti kupi FFFFFJJJJJJRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj način in tvoj način vožnje sta kot dan in noč , ni problem v motorju , temveč tepcu za krmilom ?

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,kdo ali kaj bi mene prepričal v tako avanturo.Tako v treh tednih nardit 12000km,medtem ko jih sam nardim 3000km na sezono.:worship:

Da bi ti sam govoril,kaj bi vse moral nardit in poštimat pred odhodom,ti ne bom,ker ti ne morem.Tukaj sem lahko samo tiho in se čudim,kaj vse sta prestala in doživela v treh tednih.  Vem pa, koga bom prosil za kakršne koli info,če bom slučajno kdaj imel v planu vsaj približno tako potovanje,kot sta ga imela vidva. 

Lep potopis,top slike in srečno doma.Lepo je bilo vse prebrat in pogledat.  Obema lahko rečem le,da mata j....  Ko te vidim,dobiš drink.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Moj način in tvoj način vožnje sta kot dan in noč , ni problem v motorju , temveč tepcu za krmilom ?

da se je guma tako olupila kot se je, je verjetno posledica kake poškodbe, manj "tepca" za volanom, to bi se celo vsakemu zgodilo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tvoj stil pisanja vrhunski. Si ne predstavljam musklfibra v trebušnih mišicah če bi imel potopisno predavanje o poti. Smeh in padanje s stola zagotovljeno :)

Sprav to v buklo če se ti bo le dalo in seveda hvala ker šeraš. Sem vaju spremljal tud na FB in lahko rečem samo čelado dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za potopis, tvoj slog pisanja je pač TVOJ.

Moja iskrena želja je, da ostaneš tak kot si in tudi piši kot do sedaj.:worship: Blefa in sprenevedanja je povsod preveč.

Prepričan sem, da bomo deležni še kakšnega takega potovanja v pisni obliki in s S&V v glavnih vlogah. Komaj čakam.:OK:

Kar se pa BMW tiče, uporablja jih večina popotnikov, že vedo zakaj:naughty:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

da se je guma tako olupila kot se je, je verjetno posledica kake poškodbe, manj "tepca" za volanom, to bi se celo vsakemu zgodilo.

 

Poškodbo je povzročil kdo ? Tepec,? čez ležeče policaje 130kmh ......

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sergej in Vesna,

 

hvala Vama, da sta delila vašo avanturo z nami. Z veseljem prebiram tvoje poste, čeprav priznam, da si včasih "težak".

Želim Vama vse dobro in obilo novih avantur.

Hvala in srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsa čast tebi in absolutno Vesni :worship:. Mene moja sovraži že po ca. 450 - 500 km na dan :naughty: (je pa tud res, da F800 GS z original zicem  ni K1200 LT...) . Hvala, ker sta tole svojo avanturo delila z nami in še veliko podobnih avantur vama želim (in seveda Speedy-ju...). In sam tol´k... vajin način pisanja je topšit in nikar se ne pustit nikoli in nikomur sprovocirat, da bi karkoli spreminjala. Kot si v uvodu že sam napisal, je to tvoja (vajina...) pot, skozi vajine oči in napore. Na prvo žogo in iz srca, tako kot tisti tranutek čutita in to je to ?. Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 1. 2019 ob 13:51, Kmet2 pravi:

Poškodbo je povzročil kdo ? Tepec,? čez ležeče policaje 130kmh ......

Če bi sedaj šel, ko si ga dvignil in voziš samo v četrti bi zmagal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!