Skoči na vsebino

Euro 4 motorji


CibaJr

Priporočene objave

Mogoče kdo ve kako so te motorji zablokirani? Včeraj sem geldal sym skuterje in mi je prodajalec rekel, da je blokada na varjomatu samo na 25 km/h verziji in da je 45 verzija že tovarniško odprta razen cdi enote, ki bi jo moral zamenjati saj tista verjanta da prerežeš žičko ne deluje več.(ali se motim?)

Gede na to, da so ti motorji sedaj vsi na vbrizg so tudi cdi enote verjetno drugačne. Ali mislite, da cdi enota brez omejevalca za starejšega Sym Orbit paše na nove Sym Crox in ostale euro 4 motorje? Ali so te novi euro 4 motorji res tako zamorjeni, da pač ne gre to nikamor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, CibaJr pravi:

Mogoče kdo ve kako so te motorji zablokirani? Včeraj sem geldal sym skuterje in mi je prodajalec rekel, da je blokada na varjomatu samo na 25 km/h verziji in da je 45 verzija že tovarniško odprta razen cdi enote, ki bi jo moral zamenjati saj tista verjanta da prerežeš žičko ne deluje več.(ali se motim?)

Blokada vem,da na variomatu...zelo lahko odstranit,slika blokade je @RobiRoberto objavil v svoji temi...

Blokada je tudi na zadnjem delu forgazerja...sam tak pokrovcek z luknjami potrebno odstranit..

Tretja a ne nujno,da je je blokada v izpuhu...in sicer takoj tam ko izpuh prisravfan na cilinder je ponavadi z enim zvarom piknjen tak lijacek v izpuh in ta lijacek potrebno odstranit..

Za te tri vem,druga žal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Blokada vem,da na variomatu...zelo lahko odstranit,slika blokade je @RobiRoberto objavil v svoji temi...

Blokada je tudi na zadnjem delu forgazerja...sam tak pokrovcek z luknjami potrebno odstranit..

Tretja a ne nujno,da je je blokada v izpuhu...in sicer takoj tam ko izpuh prisravfan na cilinder je ponavadi z enim zvarom piknjen tak lijacek v izpuh in ta lijacek potrebno odstranit..

Za te tri vem,druga žal...

Problem je, da so te 4 taktni euro 4 motorji vsi na direktni vbrizg. Mogoče veš če so CDI enote kompaktibilne s starejšimi sym modeli? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, CibaJr pravi:

Problem je, da so te 4 taktni euro 4 motorji vsi na direktni vbrizg. Mogoče veš če so CDI enote kompaktibilne s starejšimi sym modeli? 

Napisal vse kva kao vem...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, CibaJr pravi:

Hvala. Ta euro 4 zakonodaja je dejansko pohabila 50cc skuterje. Bo treba staro robo kupvat

Po mojem mnenje so ze 2005 mislim pokvarjeni....sam isku podobno masino ko apn,da lahko sam sravfas in ugotovu,da med 96 in 02 treba kupt...Vsak po svoje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
On 8/7/2018 at 9:22 AM, sesir said:

Blokada vem,da na variomatu...zelo lahko odstranit,slika blokade je @RobiRoberto objavil v svoji temi...

Blokada je tudi na zadnjem delu forgazerja...sam tak pokrovcek z luknjami potrebno odstranit..

Tretja a ne nujno,da je je blokada v izpuhu...in sicer takoj tam ko izpuh prisravfan na cilinder je ponavadi z enim zvarom piknjen tak lijacek v izpuh in ta lijacek potrebno odstranit..

Za te tri vem,druga žal...

Kako pa zgleda ta pokrovček ker sm ga iskau pa ga nisem našel. Možna kaksna slika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
On 1/17/2019 at 9:08 PM, SLO MTB RIDER said:

Zanima me kje ima NAJNOVEJSI sym crox CDI?

pri akumulatorju ga ni

moj symphony sr50 ima pod zadnjo lučjo poleg posode za gorivo, pa dellorto ECU je, ne CDI (euro 4 imajo ecu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!