Skoči na vsebino
ales benic

piaggio liberty 50 4t- svecka nima iskre

Priporočene objave

ales benic    1
ales benic

Pozdravljeni,ali mi lahko kdo pomaga .Na svecki ne dobim iskre.Imam novi akomulator.Sumim da je cdi in ali bi lahko bilo še kaj drugega.Prosil bi tudi če kdo 

ve , kateri cdi moram kupiti.Ali je pomembno katero je leto izdelave.Moj je 2007.Hvala za pomoč,lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
ales benic    1
ales benic

a pa je pomemben letnik al sam da 50 4t.pa kaksne simptome je imel na začetku.kajti najprej mi je malo iskre dal,sedaj pa nič več.pa ali mi lahko poves tocno kateri model z cilindra trgovine,lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    4832
sesir
pred 54 minutami, ales benic pravi:

a pa je pomemben letnik al sam da 50 4t.pa kaksne simptome je imel na začetku.kajti najprej mi je malo iskre dal,sedaj pa nič več.pa ali mi lahko poves tocno kateri model z cilindra trgovine,lp

Ce bi sploh poizkusil bi ti bilo jasno...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Marko Jermen    9
Marko Jermen
Ob 12. 8. 2018 ob 15:12, ales benic pravi:

Pozdravljeni,ali mi lahko kdo pomaga .Na svecki ne dobim iskre.Imam novi akomulator.Sumim da je cdi in ali bi lahko bilo še kaj drugega.Prosil bi tudi če kdo 

ve , kateri cdi moram kupiti.Ali je pomembno katero je leto izdelave.Moj je 2007.Hvala za pomoč,lp

Pozdravljeni,

Če pri vašem skuterju vžig ne dela je lahko razlog za to kot ste povedali CDI enota, lahko je tudi narobe kaj z statorjem ali magnetom.

Za izbiro CDI enote morate paziti samo da ne vzamete modela za skuterje z 2 taktnim agregatom ki ima 3-pinski vhod. Najlažje vam bo da z seboj v trgovino vzamete staro CDI enoto ter jo pokažite prodajalcu.

Najboljše vam je da CDI enoto kupite pri uradnem prodajalcu delov, saj se gre za elektronski del ki vas lahko hitro pusti na cedilu.

Uradni prodajalec: PIAGGIO CENTER LJUBLJANA, Kajuhova ulica 32D, 1000 Ljubljana.

Kataloška številka CDI enote: 6399785

Lep pozdrav, Marko

Popravljeno . Popravil Marko Jermen

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
ales benic    1
ales benic

je pa napaka cdi,kajti ko pritisnem z roko na pin priklop mi motor normalno zalaufa.Pin priklop je ok,samo nekaj v cdi enoti mi nagaja.Pomoje da nekaj z kontakti na vezju ali pa z kondenzatorji.Celo cdi enoto sem odprl in umaknil tisto strjeno maso.LP

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Marko Jermen    9
Marko Jermen
pred eno uro, ales benic pravi:

koliko denarja pa približno košta,lp

Pozdravljen,

Se gre kar za drago zadevo ki pride okoli 95€ (original), se pa da dobiti kakšno kopijo v spletnih trgovinah ali na raznih spletnih oglasnikih.

Lep pozdrav, Marko

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!