Skoči na vsebino

Piaggio zip 50 4t airbox


luka104

Priporočene objave

Zivjo, pena v zracnem filtru je ze malo fuc, zato sem kupil novo polini peno, zanima me ali je treba motor kaj stelati glede zraka ker je ta pena dosti bolj redka kot original, in s cem naj jo premazem preden jo dam notri. Zahvaljujem se za use odgovore vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter se namoči v olje, da se nanj sprijema prah. Ampak ponavadi je nov filter že lepo namočen, ko ga kupiš? Najprej zmontiraj in probaj voziti pa boš takoj opazil, če je potrebno še kaj naštelati. Načeloma naj nebi bilo potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2018 ob 1:13, luka104 pravi:

Zivjo, pena v zracnem filtru je ze malo fuc, zato sem kupil novo polini peno, zanima me ali je treba motor kaj stelati glede zraka ker je ta pena dosti bolj redka kot original, in s cem naj jo premazem preden jo dam notri. Zahvaljujem se za use odgovore vnaprej.

Pozdravljen,

Če ste zamenjali zračni filter z športnim je nujno potrebno nastaviti upljinjač, saj sedaj je zmes bencina in zraka prerevna se pravi da je v mešanici več zraka kot bi ga bilo potrebno. Upljinjač nastavite z veličino glavne šobe saj boste tako izkoristili nov športni zračni filter. Na modelu Piaggio Zip 50 4T 25 km/h je glavna šoba velikosti 75 z novim zračnim filtrom bi bilo potrebno nadgraditi na približno 80 ali 82.

Za "premaz" zračnega filtra obstajajo namenska olja v spreju, če namenskega olja ni pri roki je zadostno tudi večnamensko olje WD-40.

Lep pozdrav, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!