Skoči na vsebino

Piaggio zip 50 4t


luka104

Priporočene objave

Zivjo,

zanime me ali pase od runnerce 50 variomat na zipa 50? ker vem da imajo nekaj delov podobnih za variomat pa nisem siguren. Hvala za vse odgovore vnaprej :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, luka104 pravi:

Zivjo,

zanime me ali pase od runnerce 50 variomat na zipa 50? ker vem da imajo nekaj delov podobnih za variomat pa nisem siguren. Hvala za vse odgovore vnaprej :D 

Tle ni videt.. 

https://www.frcomoto.si/si/menjalnik/5855-variomat-malossi-multivar-2000-piaggio-50cc-4t.html

Ko pa gres iskat za gilero pa vrze ven tega...

https://www.frcomoto.si/si/menjalnik/5570-variomat-malossi-multivar-2000-piaggio-50cc-od-letnika-1999-utezi-1.html

Ne vem....

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, luka104 pravi:

Zivjo,

zanime me ali pase od runnerce 50 variomat na zipa 50? ker vem da imajo nekaj delov podobnih za variomat pa nisem siguren. Hvala za vse odgovore vnaprej :D 

Pozdravljen,

Variomat na Gileri Runner 50 2T je enak kot na Piaggio Zip 50 4T.

Lep pozdrav, Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sesir pravi:

Pozdravljen Sesir!

Variomata sta različna zato ker je Malossi variomata oblikoval tako, da od njiju dobi boljši izkoristek moči. Original variomat je pa čisto enak na obeh modelih.

Lep pozdrav, Marko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 18. 9. 2018 ob 21:39, luka104 pravi:

Sem pol vidu ja... samo ali se res dosti pozna malossi multivar na zipu 50 4t? ali je malo boljse kot original? 

Lp

Odvisno. Če boste namontirali samo multivar variomat se bo nekaj poznalo ne pa dosti, več se po poznalo v pospeških in pospeševanju kot pa v hitrosti.

Če pa želite da deluje kakor treba in da se kaj pozna, je najboljše da se zamenja komplet prenos,se pravi variomat, celotna sklopka ter boben sklopke od malossija. Ker so malossijevi izdelki izdelani tako da najboljše delujejo med seboj. Če pa bo tukaj samo malossi variomat ter ostale komponente original, pa nebo nekega ekstremnega učinka.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, luka104 pravi:

aha hvala za pospeske se mi gre ja... ucinek bele povratne se tudi kaj pozna na original sklopki? 

Da, je priporočena saj se jo dobi v kompletu zraven variomata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!