Skoči na vsebino

Beta Ark - napeljava motorja problem


Patriik

Priporočene objave

Pozdravljeni,

od prijatelja sem dobil Beta Ark motor letnik 1997. Spravil sem ga na dele ker je bilo potrebno urediti par zadev. Sedaj pa sem prišel do problema, ko je potrebno urediti elektro inštalacijo. Sedaj skuter, ko ga prižgem ga ne morem ugasniti (ključ lahko tudi izvlečem ven in še vedno deluje brez problemov). Sedaj bi rad uredil to zadevo pa me zanima, če mi lahko poveste kako bi to lahko uredil? Kako povezati kable iz ključavnice da bo ustavilo motor? Je morda problem ker trenutno akumulator ni vstavljen?


Prosil bi za pomoč :) Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Patriik pravi:

 Je morda problem ker trenutno akumulator ni vstavljen?


Prosil bi za pomoč :) Hvala

Ne!Ce akumulator dela,dela starter in smerokazi in stevec goriva,ce akumulatorja ni ali je prazen pac to ne dela in je potrebno vzigat na zaganjac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

Ne!Ce akumulator dela,dela starter in smerokazi in stevec goriva,ce akumulatorja ni ali je prazen pac to ne dela in je potrebno vzigat na zaganjac...

Kaj pa bi lahko bil potem vzrok, da se motorja ne da izklopiti, ko obrneš ključ? slaba napeljava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!