Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mareb123

Športni izpuh suzuki burgman 650

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• kronik
      Ne znam da li je vec netko napisao ali vrijedi ponoviti. U Hrvatskoj je prijeko postena vlada odlucila zbog vlastite nesposobnosti zaraditi novce uvesti drakonske kazne za prekrsitelje u prometu. Kao navodno time uvode red i smiruju razuzdanu rulju.  Naravno da tako visko kazne nisu radi popunjavanja svojih osobnih potreba i punjenja budgeta!! Tko god da je to pomislio treba ga zakonom zabraniti !! Hrvatska vlada je itekako sposobna i pametna i lijepa i ......         Zato se ta prepametna i prelijepa i prekrasna vlada sjetila posaditi kamere na svakom kutu. A posto su tako pametni zaboravili su da su zakonom tmo davno sami sebi ucinili uslugu. Naime zabranili su snimanje javnih povrsina kamerama. Ono da se ne vide sva njihova sranja po novinama i televiziji.  Zato su im sve te kamere i zapisi zakonski gledano neupotrebljivi!! Sve dokle ne pise neka tabla na kojoj pise pozor kontrola prometa / mjerenje brzine vrijedi pravilo `ko te jebe vlado i samo gas!  Jadranska magistrala - eto mene opet! 🤘💪 Tu sam infomaciju dobio danas od jednog frenda iz Zagreba koji radi za policiju!! Ako on mene laze, lazem i ja vas.  Ali kada malo bolje razmislim vec mi je trebalo stici nekoliko kazni ....
    • Peter1270
    • Buschi
      Vsakršno glasovanje tuki, ali pa kjerkoli drugje in nošenje nekih peticij  na vlado je BREZVEZE. JASNO ! Ker zeleni so pri nas premočni, da bi lohka uspel. Zraven seveda  potegnejo še domačine in smo tam kjer smo. Za zelene vemo, da so zelni, dokler imajo zelence: torej je potrebno najprej podkupiti njihove vodje. Naprej, domačini bojo vedno proti, ker...kdo pa bi želel poslušati nenehno drkanje in prdenje  motorjev, vse dni, vse vikende...še jaz ne, pa se imam za petrolheada.  Torej, je potrebno najti lokacijo z minimalno vasmi naokoli, po možnosti v kakšnji kraški luknji, ampak še vedno dovolj blizu neke večje vasi in dovolj blizu AC. Zakaj večje vasi: zato ker bi recimo v ceno kosovne/urne/dnevne karte dal nek popust za kosilo v neki vaški oštariji. Ali pa bi nekaj procentov cene stopnice doniral v proračun krajevne skupnosti te vasi. Ko bi birti videli, da lohka tedensko prodajo 200 kosil več, bi jim že začeli delati klikerji. Tako bi dobil domačine na našo stran, ker bi dirkališče pomenilo razvoj tega kraja. Razrasle bi se oštarije po tej vasi, kakšni penzijoni ali meni ljubše: kmečki turizmi. Vas bi dobila nov asfalt, urejene pločnike, lepe rondoje z ogromno rož na sredini, LED javno razsvetljavo, kakšno malo pumpo itd, itd in vsi bi profitirali. REČMO. Poleg dirkališča itak rabiš neko minimalno infrastrukturo, za kar rabimo vzdrževalce, to pa pomeni tudi nekaj delovnih mest. Jaz bi se šel dirkališče na tak način. Počasi, lepo in prijazno. In, na vsake 500m stacionarni radar, katerega denar bi šel tudi v proračun krajevne skupnosti.
    • Scarabeo 500
      Sigurno si Bosanc , ajd malo za šalo.
    • izibajker
      A lahko kakšen poznavalec malce pojasni, v čem je poanta takole dimenzioniranega dimnika, ne glede na to kakšen logo ima? Pa saj to vizuelno izpade že skoraj tako, kot da bi ror od plinske peči centralne kurjave gor našraufali... P.S.   Če se bo razprava preveč razvnela pa prosim moderatorje, da prestavijo v bolj primerno temo.
  • Similar Content

• XDR
      By XDR
      Zdravo.
      Preden sem odprl to temo sem res pregledal celo kategorijo mxijev.... 
      Kako je s tempomati? So varni? Kateri so boljši, mehanski ali elektronski?
      Prosim za nasvete, predloge itd... 
      Hvala.

• Patrik Borovnik
      By Patrik Borovnik
      Lep pozdrav.
      Pred slabim letom sem kupil rabljeno Yamaho letnik 2010 z originalnim izpuhom. Vendar me je njen zvok ki je bil enak multikultivatorju tako motil da sem že drugi dan izvrtal precej veliko luknjo. Zvok je bil dokaj zadovoljiv, sedaj pa sem občutil da se mu je končna hitrost občutno zmanjšala (10-15 km/h). Zato bi rad kupil drug izpuh, ne originalen temveč nekaj da bo motor lepo ropotal in po čim nižji ceni.
      Zlo bi bil vesel vseh nasvetov kje kupiti ta izpuh. Sploh nevem ali jih je možno kupiti v Sloveniji. Na Ebayu sem zasledil ta oglas http://www.ebay.co.uk/itm/EXHAUST-SILENCER-GIANNELLI-IPERSPORT-YAMAHA-WR-125X-ALUMINIUM-2009-09-/161055567946?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item257fa8f04a vendar nimam veliko zaupanja v Ebay. Plus kako je z homologacijo (cena in podobno) ?

Hvala, za vse koristne komentarje
    • zegler88
      By zegler88
      Pozdravljeni.

Brat ima CPI SM 50 super moto moped. Letnik 2010, cca 7000km. Kupil ga je junija 2011, takrat je imel cca 5000 km.
      Na začetku je vse delovalo, kot je moralo. 
      Po treh mesecih normalne uporabe so se začele težave. Motor je po cca 5 minutah normalne vožnje dobil grd kovinski zvok ter gost siv dim iz izpuha (z neobičajnim vonjem).
      Prav tako se je del izpuha, kjer je "katalizator" zelo zelo močno segrel. Tudi ko je motor bil ugasnjen se je še nekaj časa kadilo iz izpuha. (Nivo hladilne tekočine kot mora biti).
      Motor smo odpeljali k nekemu serviserju, ki je opravil normalni servis ter menjal ležaj na pogonski gredi, kar pa težave ni odpravilo (mogoče je kak teden bilo bolje, ampak potem spet nazaj iste težave).
      To zimo je 2 meseca bil spravljen v garaži, odklopljen akumulator, pred kratkim smo ga hoteli prižgati, ampak enostavno ni štartal (štarter je vrtel, iskra je bila, zagona pa ni bilo).

Sedaj pa sprašujem.
      Ali kdo pozna koga, ki bi bil pripravljen zadevo temeljito pregledati, najti napako ter jo seveda odpraviti? Se komu sanja, kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala za vaše odgovore.

Lp, Tadej
    • Rok Kralj
      By Rok Kralj
      Zdravo, nikjer na forumu nisem našel teme o teh motociklih pa sem odprl novo. Torej, Aprilia RX in SX 50 od letnika 2012 dalje baje nimata več AM6 mašine. Zanima me kje ma ta stvarca blokade. Vem da ima v izpuhu...za druge nevem? Če ve kdo kje bi se dobil pravi izpuh Leovince V6 ALI PA Gianelli, naj prosim pove. Kaj pa je sploh boljše? Leovince V6 ali Gianelli? Pa še nekaj me zanima. Kaj pomenijo te številke pri modelih izpuhov: npr.: Izpuh Leovince V6 - Aprilia RX 50 (04) ??

Hvala.
    • -Skill
      By -Skill
      Zdravo!

Zanima me če mogoče kdo ve kakšna je razlika med starim MF Power modelu 3 (http://www.shrani.si...Exh/img6612.jpg) ter novem izpuhu Laser Sport namreč izgleda skoraj popolnoma identičen (http://s4.bolha.si/3...4f3f41b4eeb.jpg). Hvala
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!