Skoči na vsebino

Suzuki GSX 750 S


benc75

Priporočene objave

Nisem zdržal do zime :) montaža 5min.. Zgleda v živo super, jutri stestiram še v vožnji.. 

 

IMG_20181110_171352.jpg

IMG_20181110_171445.jpg

Popravljeno . Popravil Robertos664
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo izgledajo. Boš tudi vpisal v homologacijo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Robertos664 pravi:

Moreš? Potem bom spomladi.. :)

ni nujno (ampak ja po zakonu bi moral), lahko ti pa kak prepotentnež zateži :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bla na EICM-i v Milanu v petek in soboto...poleg nekaterih popolnoma novih modelov je GSX-S 750 za drugo leto samo prebarvan...in sicer:

-plava varianta je skoraj v celoti plava...rezervar je bil prej črn, zdej je plav, krilca na rezervarju so plava, skratka pobarvan je tako kot je bil prej 1000...le ta pa je od zdej naprej tako kot je bil prej 750...zamenjali so jima barvno kombinacijo

-črn mat ima plave nalepke namesto rdečih

-in še bela barva

prilagam slike...

plav.jpg

crn.jpg

bel.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Meni so te barve zelo všeč.

sem vedel, da ti bo Suzuki počasi všeč :)  

pred 7 urami, benc75 pravi:

Sva bla na EICM-i v Milanu v petek in soboto...poleg nekaterih popolnoma novih modelov je GSX-S 750 za drugo leto samo prebarvan...in sicer:

-plava varianta je skoraj v celoti plava...rezervar je bil prej črn, zdej je plav, krilca na rezervarju so plava, skratka pobarvan je tako kot je bil prej 1000...le ta pa je od zdej naprej tako kot je bil prej 750...zamenjali so jima barvno kombinacijo

-črn mat ima plave nalepke namesto rdečih

-in še bela barva

prilagam slike...

plav.jpg

crn.jpg

bel.jpg

moder ima karbonski blatnik in nekatere dele (oziroma prebarvan v karbon) ?

Meni je še vedno moja barvna kombinacija top, sploh v živo je modra s perlami/črna s perlami, ter zlata, ubijalska..

Popravljeno . Popravil Robertos664
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Akrapota tudi ze oba na mizi...vidim pa da se db killerja ne da vec odsraufat kot vcasih ampak je nov patent...zgleda da je vse skupaj zasciteno se z eno salcko...notranja stena cevi...verjetno je pod to salcko vijak s katerim se odsraufa dusilec...ima kdo izkusnje s tem novim patentom?

20190503_080014.jpg

20190503_080041.jpg

20190503_080054.jpg

20190503_080045.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, sem tud nabavu S750 2018..

Zdaj si pa pol tam ko jaz, jeb... homologacija za spremembe. Jaz še čakam SC-project izpuh pa še njihove led 'žmigovce'.

Sem pa že dobil nosilec tablice iz Louisa (ProTech) pa ni nobenga papirja zraven, tud ne obstaja, za homologacijo, pa sem trenutno v dilemi al se bo to sploh dalo nekak zrihtat vpis al ne.

Srečno vožnjo pa velik užitkov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, mordex007 pravi:

Pozdravljeni, sem tud nabavu S750 2018..

Zdaj si pa pol tam ko jaz, jeb... homologacija za spremembe. Jaz še čakam SC-project izpuh pa še njihove led 'žmigovce'.

Sem pa že dobil nosilec tablice iz Louisa (ProTech) pa ni nobenga papirja zraven, tud ne obstaja, za homologacijo, pa sem trenutno v dilemi al se bo to sploh dalo nekak zrihtat vpis al ne.

Srečno vožnjo pa velik užitkov ?

Pozdravljen,

SC sem tudi sam gledal v Italiji in sem se odločal med njim in Akrapovičem...je pa glih tako pri SC zavarjen dušilec-se ne da vzet ven brez rezanja...imam mail direkt od SC...

nosilec tablice si bom naredil sam ker se mi zdi škoda dajat cca 100 eur...sem v temu fohu...žmigavce in lučko za tablico bom zaenkrat porabil kar originalne...

Prosim te za kakšno slikco ko boš imel te dobrine nataknjene na makini :)

tudi tebi srečno vožnjo in stay safe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, benc75 said:

SC sem tudi sam gledal v Italiji in sem se odločal med njim in Akrapovičem...je pa glih tako pri SC zavarjen dušilec-se ne da vzet ven brez rezanja...imam mail direkt od SC...

Aha, sej to me niti ne skrbi ker bo itak notri. Mi je pa conic carbon model lep..

15 minutes ago, benc75 said:

nosilec tablice si bom naredil sam ker se mi zdi škoda dajat cca 100 eur...sem v temu fohu...žmigavce in lučko za tablico bom zaenkrat porabil kar originalne...

Pametno ja, pa saj ne vem a težijo za papirje tudi pri samem nosilcu al je važen samo kot tablice... Bom šel enkrat vprašat ko bom mel čas ker mislim vse stvari naenkrat uredit..

15 minutes ago, benc75 said:

Prosim te za kakšno slikco ko boš imel te dobrine nataknjene na makini :)

Itak, slike še pridejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mordex007 pravi:

Aha, sej to me niti ne skrbi ker bo itak notri. Mi je pa conic carbon model lep..

Pametno ja, pa saj ne vem a težijo za papirje tudi pri samem nosilcu al je važen samo kot tablice... Bom šel enkrat vprašat ko bom mel čas ker mislim vse stvari naenkrat uredit..

Itak, slike še pridejo...

Načeloma (vsaj jaz nisem) ne boš imel problemov z aftermarket nosilcem če:

je kot tablice tak kot original, smerniki original, rdeč odsevnik in osvetljena. V glavnem če izgleda normalno, je velik manj šanse kot, če se tablico vidi s helikopterja.

Vpis v homologacijski kartonček pa mislim, da se da tudi narediti. Obstaja tudi tema "mvse o homologacijah" ali nekaj podobnega, kjer je veliko informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno obema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 22 urami, tomaz69 pravi:

Sta bila včeraj v slaščičarni v Ajdovščini?

ja sva bila midva :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil benc75
pomota
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!