Skoči na vsebino

Suzuki GSX 750 S


benc75

Priporočene objave

odličen občutek, sem danes naredil 200km. sprva malo s strahom :) potem pa sem se navadil in so odlične..

zdaj čakam še stranske kufre od Shad.. drug teden verjetno. za letos bo potem to to. drugo leto pa mogoče lonec in še mogoče sprednja šipca. Čeprav je niti ne potrebujem, mogoče najbolj zarad insektov :) drugače sem danes kar nekaj km prevozil s hitrostmi 120+ in ni neke sile z vetrom..se navadiš

Popravljeno . Popravil Robertos664
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zakaj pa nisi dal 3P sistema? Trdi kovčki, nepremočljivi na nosilcih in s ključem? Od 300€ dalje komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti poltrdi so mi nekak bolj všeč. V trde ne vem če gre čelada? Rabim pa itak samo za kakšen dvodnevni izlet, ali za prevoz kakšne robe iz službe :) pa še cenovno so kar nekaj cenejši.. 

Popravljeno . Popravil Robertos664
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Robertos664 pravi:

Ti poltrdi so mi nekak bolj všeč. V trde ne vem če gre čelada? Rabim pa itak samo za kakšen dvodnevni izlet, ali za prevoz kakšne robe iz službe :) pa še cenovno so kar nekaj cenejši.. 

Za čelado ti iz iskušenj povem, da ne rabiš kufrov, lahko jo pa na zajlo ali mini kjlučavnico kam zapneš. Mene osebno moti pri poltrdih da "opletajo" in da so premočljivi, pa s traki jih je potrebno vezat. Pri 3p sistemu lahko pa dokupiš različne kovčke, jaz sem vzel 2x 20 litrov, ker mi paše da so čimbolj ozki.

 

38992209_2197069006989021_6874391153509138432_n.jpg

39036931_2092234851036045_4201533190168379392_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede premočljivosti, zraven so nepremočljiva preobleke za kovčke. Moji so 52litrov.

Zaenkrat pri prvi vožnji nisem zaznal da bi kaj opletali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Robertos664 za slikce...zdej lohk že ti počasi nardiš kakšen review :)

jst bom šel v nabavo dveh mašin predvidoma spomladi, razen če bo kakšen extra popust na zadnje kose, v tem primeru mogoče že letos...

yamaha, honda in ducati imajo že kar lepe akcije na zadnje mašine...

sicer je pa začetek novembra EICMA v Milanu, grem pogledat kaj je novega, mogoče bo tud GSX-S 750 kaj prenovljen...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preračunavam, preračunavam,,,,,,,,,,,, :lol1:

Pa reci, da sem ti jaz rekla za njih, mogoče bom še jaz dobila kakšen dodatni popustek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2018 ob 13:28, benc75 pravi:

Hvala Robertos664 za slikce...zdej lohk že ti počasi nardiš kakšen review :)

jst bom šel v nabavo dveh mašin predvidoma spomladi, razen če bo kakšen extra popust na zadnje kose, v tem primeru mogoče že letos...

yamaha, honda in ducati imajo že kar lepe akcije na zadnje mašine...

sicer je pa začetek novembra EICMA v Milanu, grem pogledat kaj je novega, mogoče bo tud GSX-S 750 kaj prenovljen...

 

Spomladi ne kupuj, ker je takrat  najdražje. Izkoristi akcije, ki so trenutno.. GSX S pa po moje še ne bo nič prenovljen, ker je komaj dobro leto star model..

 

Mojega sem se že kar navadil, za kakšen review pa sem premalo izkušen, saj ga nimam s čim primerjat :) Prej vozil samo maxi skuterje.. Lahko samo napišem, da je poraba do sedaj 5l, da se nad 6000obrati zverinsko dere, da lepo pade v ovinek, da zavore za moje pojme delujejo odlično, da je bolj udoben kot sem mislil da bo..Moči pa za moje izkušnje prek zadosti, ne vem kje bi na normalni cesti lahko vso moč izkoristil.. Voziš ga lahko po mestu na 3000obratov v četrti. Edina negativna, ki bi jo omenil je da ko je bilo zares vroče zunaj in je motor ves dan stal pred službo, je potem prvi kilometer vožnje cukal, kot da mu nekaj ne bi štimalo z gorivom. Zdaj ko je malo hladneje se to ne pojavlja več..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral ja, da ima posebej oblikovan air-intake, da je lepše slišat pri pospeševanju...jst sem imel pa kar neki motorjev in to cestne 1000-ke ...na nakeda ciljam pa zato ker je bolj uporaben za krajše frkarije, vožnja v službo in kakšno nedeljsko vožnjo...cestaki so za to prenerodni in mi po uporabnosti ne sedejo več tolk kot en naked...smo ratali stari in komot :) vseeno pa pride prov da je zadosti navora pri nizkih obratih in dovolj moči če te kdaj spopade da mal pritisneš :)

sem gledu tud GSX-S 1000, sam mi ni lep kot 750...je vse bolj na okroglo...

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je navaden gsx s750 z sc izpuhom, krajšim nosilcem za tablico, spredaj en vizir pa lepši led žmigavci.. Mogoče je italijanski uvoznik naredil sam tak paket opreme.. 

 

 

Popravljeno . Popravil Robertos664
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar dozdevalo ...

Kolikor sam razbral ima led smerokaze, nalepko na rezervoarju, SC slip-on (za moj okus lepši kot tisti iz Ivančne Gorice, pa tudi SC-project ni neka leva firma) , alu nosilec reg.tablice in mini šipco nad armaturo... vse skupaj je po moje vredno doplačila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Suzuki še vedno ni pričel z akcijami....ostaja še vedno redna cena...če letos ne bo akcijskih cen bom počakal do spomladi...tako sem imel tud v planu...

ti se še vedno voziš? si že zamenju gume? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 10. 2018 ob 20:22, benc75 pravi:

Suzuki še vedno ni pričel z akcijami....ostaja še vedno redna cena...če letos ne bo akcijskih cen bom počakal do spomladi...tako sem imel tud v planu...

ti se še vedno voziš? si že zamenju gume? :)

Jaz še vozim vsak dan. Trenutno 3500km, gume so še videt ok :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 31 minutami, Robertos664 pravi:

Nabiram stvari za zimsko šraufanje :)

IMG_20181106_084629.jpg

IMG_20181106_084624.jpg

uff dej link, neki podobnega bi pa tudi na mojga sedlo :D

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!