Skoči na vsebino

Access Motor 650 EFI


AnžeAccessMotor

Priporočene objave

Pozdravljeni,

sem nov tukaj in upam da mi boste tukaj lahko pomagali. Rad bi naredil servis pri motorju in sicer Access Motor 650 EFI. Zanima me koliko olja gre v ta motor in kako zbrisati potem lučko za servis oz. OIL napis... v navodilih sicer opisuje motor in to kako pa kaj glede popravil, nikjer pa ne piše za servis kako potem pobrisati servis na števcu..

Hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis manual. Poišči si ga na netu.

 Servis ni samo menjava olja in izklop opozorilne lučke. Pregled, čiščenje variomata, pregled podvozja, kontrola diferencjala, kotnega prenosa, filtri, podmazovanje podvozja, kontrola nihajk... To je le del servisnih opravil, katere se izvajajo periodično in redna kontrola po vsaki resni furi.   Pol ne jamrat, da nekaj ne bo delovalo,kot mora. 4kolesnik zahteva zelo veliko vzdrževanja in kontrole.

Ne vem zakaj v tovarni ne motirajo desk na prednji del štirikolesnikov. Mogoče je res uporabna-je pa lahko smrtno nevarna. Govorim iz prakse in imam nekal 100 metrov z 4kolesniki za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz to vse zastopim vem kako je s servisi  in tudi jaz mam ze kr dost kilometrou za sabo in vem. to kar mam pa gor opremljen pa je to stvar dela... če bi biu samo za na cesto vretno nebi imel tega gor..jaz sem samo vprašal za servis lučko kako ugasnt oz servis resetirast ne pa mnenje in predvsem kritike za motor..

Popravljeno . Popravil AnžeAccessMotor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso kritike.

Na cesti ne vidim problema. Izven ceste lahko hitro  postane plošča rezilno orodje. Kar nekaj krat sem ga imel na sebi in vem, kako nevarni bi bili ostri deli. 

V tem primeru bi bilo hudo

Preglej You tube za omenjen model. Mogoče imaj kaj tam, drugače pa obišči najbližji servis. 

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!