Skoči na vsebino

Moto Guzzi V85


thumper

Priporočene objave

pred 4 urami, Fadil pravi:

Hvala za podroben odgovor.

Za en drugi tip motorja sem bil enkrat na tem forumu okrcan, ker ga nisem koval v zvezde. Zato sem se odločil, da ne bom "izlival" na "papir" mojih podrobnih občutkov.

Menim, da ja najbolje, da preizkusiš sam in si ustvariš svoje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 7. 6. 2019 ob 13:43, MiNa pravi:

Menim, da ja najbolje, da preizkusiš sam in si ustvariš svoje mnenje...

si preizkusil pri nas ali v tujini?

cene pri nas so znane na anetu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Tale V85 mi je vizualno (in zlasti zaradi kardana) v najožjem izboru (mid-size endure) zato sem iskal informacije o njegovi vzdržljivosti.

Kot kaže imajo nekaj porodnih težav (ni povsem jasno ali zgolj manjša serija)::

https://www.motorradonline.de/enduro/moto-guzzi-v85-tt-50000-kilometer-dauertest/

https://www.rideapart.com/articles/388161/recall-moto-guzzi-v85tt-oilleak-footpeg/

Popravljeno . Popravil b2z25
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji je na nevadi tudi spustil tavelik semering na zadnjem kotnem prenosu... no jaz se to pripisal več kot 1.5 leta stanja v salonu ..je pa marčelo to zrihtal na garancijo - motor je bil še v tovarniški garanciji..

porodne težave so tadnje čase vse pogostejše in to pri vseh proizvajalcih ..se še kdo spomni prve serije vfr 1200 , ki je imela v - ročno sestavljenih  ene osebe - agregatih opilke?? triumph tiger 1200 - prvih 500 kom - napaka na glavi / ventilih? bmw s1000rr ko so mašine crkavale ? koliko bmw je imelo vpoklic zaradi počene povezovalne cevi / vlivne odprtine za tankanje? goldwin zadnje serije -?

dokler guzzi to - pa se meni ne zdijo takooo velike napake - prizna pod garancijo in popravi - se mi zdi super fabrika...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Srečno vožnjo, pa brez slik tvoja objava ne vela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Matjaž10 said:

Pozdrav, v teh dneh sem prevzel novega V 85 TT, do tega nakupa sem prišel po spletu okoliščin saj prej nisem pogledoval za Guzzijem, po naključnem ogledu motorja v salonu je pristopil prodajalec, ki je tudi sam lastnik V 85 TT in me je navdušil, ter mi ponudil test motorja. Dobil sem ga čez vikend, kaj naj rečem, po vsaki vožnji bi se najraje ponovno vsedel in nadaljeval vožnjo...kar prevzame te ta Tutto Terreno. Motor navdušuje z vsakim prevoženim kilometrom, izjemno vodljiv, odlična ciklistika in Top udobje, motor odličen in popolnoma ustreza mojim željam in potrebam, več kot to...

Lahko rečem da je Guzzi izbral mene in ne jaz njega ?, sem ponosen nanj, je kot umetnina, skrbno in čvrsto narejen, brez nepotrebne plastične navlake...

Privoščim in zavidam obenem ;) Kje si pa prišel do testne vožnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Srečno vožnjo, pa brez slik tvoja objava ne vela :P

 

? slike v kratkem, kolikor sem se uspel prevoziti do sedaj je bil čas samo za vožnjo, me je kar prevzelo in na sike sem pozabil 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Gorenjski_Gas pravi:

Privoščim in zavidam obenem ;) Kje si pa prišel do testne vožnje?

Pvg Koper, imajo testnega in ni bilo tažav, so ga kar ponudili, kot da so vedeli, da gre za siguren nakup ? in to preden sem jaz vedel..., je pa res da me prodajalec pozna, ker sem že kupil pri njih en Zip 25 za hčerko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Gorenjski_Gas pravi:

Privoščim in zavidam obenem ;) Kje si pa prišel do testne vožnje?

Pozanimaj se pri PIAGGIO CENTER LJUBLJANA (Kajuhova ulica).

Par let nazaj sem si pri njih za 1 uro zastonj izposodil Guzzija, V7 model.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Matjaž10 pravi:

je pa res da me prodajalec pozna, ker sem že kupil pri njih en Zip 25 za hčerko.

:lol1: ej fouš sem ti .. a to šteje ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, thumper pravi:

:lol1: ej fouš sem ti .. a to šteje ? :D

Vse šteje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Matjaž10 pravi:

Pozdrav, v teh dneh sem prevzel novega V 85 TT, do tega nakupa sem prišel po spletu okoliščin saj prej nisem pogledoval za Guzzijem, po naključnem ogledu motorja v salonu je pristopil prodajalec, ki je tudi sam lastnik V 85 TT in me je navdušil, ter mi ponudil test motorja. Dobil sem ga čez vikend, kaj naj rečem, po vsaki vožnji bi se najraje ponovno vsedel in nadaljeval vožnjo...kar prevzame te ta Tutto Terreno. Motor navdušuje z vsakim prevoženim kilometrom, izjemno vodljiv, odlična ciklistika in Top udobje, motor odličen in popolnoma ustreza mojim željam in potrebam, več kot to...

Lahko rečem da je Guzzi izbral mene in ne jaz njega ?, sem ponosen nanj, je kot umetnina, skrbno in čvrsto narejen, brez nepotrebne plastične navlake...

Meni je ta motor všeč odkar sem ga prvič videl.... Žal je za moje zahteve malo "podhranjen", sicer pa kot ga ti opisuješ. Če naredijo 999ccm in cirka 120 vrancev,  bi bil pa resna opcija... Travel edition.. 

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, siks pravi:

Meni je ta motor všeč odkar sem ga prvič videl.... Žal je za moja zahteve malo "podhranjen", sicer pa kot ga ti opisuješ. Če naredijo 999ccm in cirka 120 vrancev,  bi bil pa resna opcija... Travel edition.. 

Tako bom rekel, vsak ima svoje videnje, med ostalimi motorji sem imel tudi fjr 1300, ki je večja konjenica, št. Konjev je zelo relativna št., V 85 TT ima dober navor, ni pretežek, je okreten in odlično vodljiv, tudi ko potrebuješ skok v bližnjo trgovino, ne razmišljaš če bi vlekel motor iz garaže, ni "težka krava" kot večina 1000 + kubatur...preprosto povedano je res vsestranski motor, ki navdušuje povsot, tudi v dvoje, to je samo moje mnenje, vsak ima svoje potrebe in rabi svoje rešitve zato je toliko izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Matjaž10 pravi:

Tako bom rekel, vsak ima svoje videnje, med ostalimi motorji sem imel tudi fjr 1300, ki je večja konjenica, št. Konjev je zelo relativna št., V 85 TT ima dober navor, ni pretežek, je okreten in odlično vodljiv, tudi ko potrebuješ skok v bližnjo trgovino, ne razmišljaš če bi vlekel motor iz garaže, ni "težka krava" kot večina 1000 + kubatur...preprosto povedano je res vsestranski motor, ki navdušuje povsot, tudi v dvoje, to je samo moje mnenje, vsak ima svoje potrebe in rabi svoje rešitve zato je toliko izbire.

Kak je pa servisni interval? Ventili? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, siks pravi:

Kak je pa servisni interval? Ventili? 

Prvi servis je na 1000 km, po utekanju motorja, drugače je na 10.000 km. Več bom videl v praksi, kolikor sem zasledil na IT forumih, pa tudi iz drugih držav (mimogrede ta model je v Italiji, Nemčiji, Angliji in po svetu izredno dobro sprejet in ga precej kupujejo), so servisi kar ugodni in ne zasoljeni, kot pri nekateri konkurenci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Matjaž10 pravi:

Pozdrav, v teh dneh sem prevzel novega V 85 TT, do tega nakupa sem prišel po spletu okoliščin saj prej nisem pogledoval za Guzzijem, po naključnem ogledu motorja v salonu je pristopil prodajalec, ki je tudi sam lastnik V 85 TT in me je navdušil, ter mi ponudil test motorja. Dobil sem ga čez vikend, kaj naj rečem, po vsaki vožnji bi se najraje ponovno vsedel in nadaljeval vožnjo...kar prevzame te ta Tutto Terreno. Motor navdušuje z vsakim prevoženim kilometrom, izjemno vodljiv, odlična ciklistika in Top udobje, motor odličen in popolnoma ustreza mojim željam in potrebam, več kot to...

Lahko rečem da je Guzzi izbral mene in ne jaz njega ?, sem ponosen nanj, je kot umetnina, skrbno in čvrsto narejen, brez nepotrebne plastične navlake...

Čestitke in fulllll užitkarskih km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!