Skoči na vsebino

Moto Guzzi V85


thumper

Priporočene objave

On 11/6/2022 at 7:53 PM, Matjaž10 said:

Danes sem izkoristil lep dan in še dokaj ugodne temperature za kratko ampak sladko furco po Krasu, pa se je nabralo 125 km 😁. Temperatura je prišla na najnižje 10 stopinj, dobro sem preizkusil obleko, škornje in rokavice in ja lepo, zelo lepo se da če imaš pravo opremo, pa pamet v glavi, vedno... Moj Guzzi pa brezhiben, en sam užitek po ovinkih, sploh iz Vipave proti Štorjam čez "prelaz"1252599866_20221106_1508543.thumb.jpg.999c312182c0be8b62d62f1f8a4550e9.jpg719372110_20221106_1509273.thumb.jpg.783db2fd4918046bdfd88df2a9383e7a.jpg1417602549_20221106_1509413.thumb.jpg.10000240eda435e552530a81c043ec09.jpg407187609_20221106_1509186.thumb.jpg.caf11416a304af4601321857cdfb2ba8.jpg

 

Čist resno vprašanje. Zakaj na 120km furo pelješ 3 kufre? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Čist resno vprašanje. Zakaj na 120km furo pelješ 3 kufre? 

Nikoli ne veš kam te pot pelje...😉Tudi sam se včasih vprašam, na začetku sem imel gor samo top case, pol pa me je enkrat dobil dež in me je malo pralo čez Vršič, pa malo zazeblo na vrhu, doma pa sem imel dežno obleko, dodatne rokavice, termo podlogo....skratka pol sem dal kufre gor, če jih že imam in imam skozi vse sabo, zakaj pa ne..ko rabiš pride prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kugelschreiber pravi:

Čist resno vprašanje. Zakaj na 120km furo pelješ 3 kufre? 

Jaz grem še v službo, par km s tremi kovčki...da pospravim vso kramo v kovčke in ne hodim ali nosim med civilisti vso "vesoljsko navlako" 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kugelschreiber said:

 

Čist resno vprašanje. Zakaj na 120km furo pelješ 3 kufre? 

last step before GS.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, krucymucy said:

last step before GS.

Vecina ki se je oglasla, je last step ze nardila :D 

Jaz jih ne nucam, sploh. 2x sem jih mel za dopust.  Teoretiziral sem, da jih folk vozi da je nanje navajen. Očitno se motim, stalno služijo kot odlagališča. 
 

V85tt dobiva vecjega brata. Delajo nov Stelvio. Trenutno ni dost za pokazat, :D verjetno bo narjen na osnovi V100. Prednje kolo bo 19col

 

 

 

36437302-7D30-4B42-A948-F32C1E09A823.png

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Bostjan L said:

Takega bi imel.

1001170939_ScreenShot2022-11-13at21_36_18.png.898fdf6c78f3af213a1c0c5a7bd4b8c9.png

Kupi! :D Ti ga nardijo. Guareschi corse. To je ta zaherjen kapelon:346E33D9-22E8-4F22-A6D4-B0D23D3EC2D8.jpeg.ab37dd7716a54c4df3f1187de39db9e9.jpeg

vcasih je delal za ducati v motogp, kratek cajt za vr46 moto2, pol pa se je navelical in sel domov, z bratom imata “delavnico” in popranje guzzijev ena njihovih glavnih zadev.

https://www.guareschimoto.it/

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če bo kdo želel imeti za V85 TT zamenjam za 60 eur. Višina od zgornjega vijaka 25 cm. Je neuporabljena. Možnost prevzema v Ljubljani. Javite se v zs.

20230122_144435.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V info če še koga zanima, včeraj sem na mojem V85 TT podaljšal garancijo, pred iztekom 2 letne, cena za dodatni 2 leti je 345,26 eur -PVG KOPER, kar predstavlja slebe 3% od redne mpc cene osnovne cene motorja in se mi zdi ugodno.

Res da nisem imel nobene reklamacije do sedaj, pa vendar nikoli ne veš, občutek je pa lep 😁.

Običajno je tako, da ceno oblikujejo glede na morebitne reklamacije in težave, očitno jih tukaj res ni ali zelo malo, kar je tudi zelo dobra popotnica za ta model👍.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Jaz sem ga kupil lani, in je bila akcija, tako da imam garancijo dodatni 2 leti, vendar le v doloceni visini. Mislim da 450 eur. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Servis za letos opravljen, ob servisu so naredili še nadgradnjo na zadnjo verzijo centraline (E4), no to zadnje pa se kar konkretno pozna, navora bistveno, občutno več na nižjih obratih, po domače bi to opisal tako, kar je bilo prej na 3500 obratih je sedaj že na 2500 obratih, občutek je res konkreten.

Motor prede, da je en sam užitek, pa že prej nisem nič pogrešal, tako da TOP, kdor še ni naredil nadgradnje, močno priporočam.

Na motor sem namestil še prednji blatnik-ščitnik od Pyramid, izpadlo je lepo, zaščita je precej dobra. 

Screenshot_20220607-201507_SamsungInternet.thumb.jpg.15a6ff419955c0741fb77cf54f47c1b5.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A na Guzzi open days je bil kdo? V Mandellu,  7.-10.9. So se dogajali. 
 

V soboto pa Koper vabi 

Razmisljam, rad bi pelal v9, za hec bi gospo nalozil na v85tt, vaaaalda bi hotel pozgeckat v100…oh well, pol se cez v7 vrzem nogo pa sm nažical cel katalog…

 

IMG_4300.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

A na Guzzi open days je bil kdo? V Mandellu,  7.-10.9. So se dogajali. 
 

V soboto pa Koper vabi 

Razmisljam, rad bi pelal v9, za hec bi gospo nalozil na v85tt, vaaaalda bi hotel pozgeckat v100…oh well, pol se cez v7 vrzem nogo pa sm nažical cel katalog…

 

IMG_4300.jpeg

Nisem še bil v Mandellu, je pa v planu, pa nikakor ne znese..., menda je res top, pa ne samo za Guzziste, nasplošno za vse, tu je zgodovina motociklizma, menda dogaja na polno in je kaj videti in doživeti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prihaja prenovljen TT, v verziji Strada z litimi platišči, TT za off road in Travel za potovanja, nekoliko spremenjena estetika in tudi motor...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/7/2023 at 5:24 PM, Matjaž10 said:

Prihaja prenovljen TT, v verziji Strada z litimi platišči, TT za off road in Travel za potovanja, nekoliko spremenjena estetika in tudi motor...

 

Moto Guzzi V85 a NOVEMBRE tua da 6.500,00€

BRRR. ME ZNAM SI RAZLOŽIT. 

https://www.motodagri.com/2021/01/18/nuova-moto-guzzi-v85/?fbclid=IwAR1D_0LsxWCz9A90112ZhfQQC3wUs3bVW_bZlkR7tnPCwlUmzQbMzTc8kM0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kugelschreiber pravi:

Imajo akcijo 6500 plačaš takoj razliko čez 12-24 mesecev

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Danes sem se ustavil na Brezovici pri Pleškotu....ima enega črnega Guzzija V85...madona je lep.Moja se je zapalila ku šibica.Bomo videli kaj bo.Jaz se bolj nagibam k 1400 carbon.Samo novo je pa novo.L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, corleone48 pravi:

Danes sem se ustavil na Brezovici pri Pleškotu....ima enega črnega Guzzija V85...madona je lep.Moja se je zapalila ku šibica.Bomo videli kaj bo.Jaz se bolj nagibam k 1400 carbon.Samo novo je pa novo.L.p.

Priporočam ti da V85 tt testiraš, pol se odločiš, je pa tako da po testu boš težko odšel brez nakupa 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš....če se vsedem gor,in ga peljem en krog,verjemi,da je v moji lasti...Si zadovoljen z njim?Kako ti služi?Napiši mi kaj so kakšne slabosti?Ajde,bodi dobro in se vidimo kaj v Kopru,ko bo bolše vreme😊

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, corleone48 pravi:

Prav imaš....če se vsedem gor,in ga peljem en krog,verjemi,da je v moji lasti...Si zadovoljen z njim?Kako ti služi?Napiši mi kaj so kakšne slabosti?Ajde,bodi dobro in se vidimo kaj v Kopru,ko bo bolše vreme😊

 

 

 

Oj, malo moje pretekle poste preberi, pa boš imel moje mnenje, na kratko pa do danes, TOP motor, za moje potrebe in po mojem mnenju, težave nobene, po forumih je tu pa tam kak komentar češ da je 80 km malo premalo in podobno, to je sicer stvar posameznika, glej imel sem razne motorje, tidi Fjr 1300, pa Fazer, tdm,...skratka tudi motorje z več km in lahko ti povem da TT omogoča vse, tudi dinamično vožnjo, predvsem pa je udoben, varčen in neutrudljiv motor, tudi ko je na polno naložen v dveh, brez težav opravi vse z odliko.

Všeč mi je njegova posebna linija ki bo vedno in (pač stvar posameznika), vsi materijali in izdelava so vrhunski, vse je čvrsto in robustno (res so se potrudili v Guzziju) in je brez nepotrebne plastike. Kardan zmaga in je odličen na tem motorju, serijska oprema je tudi kar bogata.

To je na kratko, pojdi ga testirat, če motor začutiš je to to😉.

Pol pa pridi v Kp pa narediva kako furo, saj veš kaj je bolje od enega Guzzija, to sta dva Guzzija🤣.

Če še kaj rabiš vprašaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti....prav si napisal glede 2 Guzzija😇😜😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!