Skoči na vsebino

najem motorjev, enduro ture, kros, cestni, vodeni izleti...


Mazyk2

Priporočene objave

Pozdravljeni.

S prijatelji bi sli na enduro turo. Svojih motorjev nimamo in bi najeli motorje opremo in vodenje, celoten paket. Voziti znamo vsi. Slisal sem da je ponudbe v bosni dovolj in tudi za vredu ceno. Ima kdo informacije iz prve roke in lahko da kontakt? 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pokliči v Koper - Sherco Slovenija. Vem da imajo v Bosni kupca, ki organizira ture z motorji Sherco. Vem iz prve roke, ker sem se pogovarjal z njimi o tem. Kontakta pa nimam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 10. 9. 2018 ob 22:17, Mazyk2 pravi:

Pozdravljeni.

S prijatelji bi sli na enduro turo. Svojih motorjev nimamo in bi najeli motorje opremo in vodenje, celoten paket. Voziti znamo vsi. Slisal sem da je ponudbe v bosni dovolj in tudi za vredu ceno. Ima kdo informacije iz prve roke in lahko da kontakt? 

Hvala

http://www.bosnien-endurotours.com/index.php/en/

Bil nažalost samo 1x, ampak odlični tereni, vodiči, hrana, pijača itd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Zivjo.. 

Sodelavca zelo veseli motokros in bi si rad kupil cross motor.. Ga pa zanima(tudi mene) ce obstaja kje moznost, da si npr nekje pri nas na motokros progi izposodis motor za uro ali dve.. Ali pa ce kje izposojajo te motorje, ni nujno da je zdaj ravno na progi. Pred nakupom bi rad najprej probal, da vidi, ce je to to?

Hvala in lep pozdrav 

Popravljeno . Popravil dAlencc87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, dAlencc87 pravi:

Zivjo.. 

Sodelavca zelo veseli motokros in bi si rad kupil cross motor.. Ga pa zanima(tudi mene) ce obstaja kje moznost, da si npr nekje pri nas na motokros progi izposodis motor za uro ali dve.. Ali pa ce kje izposojajo te motorje, ni nujno da je zdaj ravno na progi. Pred nakupom bi rad najprej probal, da vidi, ce je to to?

Hvala in lep pozdrav 

tule je tudi nekaj, sem kar združil teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!