Skoči na vsebino

Suzuki Burgman 400


sprinter60

Priporočene objave

Pozdrav...sem voznik pred kratkim kupljenega maxi skuterja Burgman 400, z prevozenimi 58 000 km. Motor sicer lepo vziga in deluje vrez problema, v prostem reku tece mirno, niti ne kadi kaj dosti, ko pa dam gas kar zadimi pri vecjih obratih crn dim.  V 200 km voznje je porabil tricetrt litra olja.. pri voznji potegne lepo ni cutiti kake izgube kompresije. Pa me zanima, ce bi kdo vedel kaj bi to lahko pomenilo...in kaj lahko pricakujem, ker  ne verjamem da je potrebno opravit generalno motorja, glede na prevozene kilometre. Motor je sicer res lepo ohranjen, glede na obrabljenost diskov verjamem da so kilometri realni za letnik 2001...hvala za odgovor. Lp Roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sprinter60 pravi:

Pozdrav...sem voznik pred kratkim kupljenega maxi skuterja Burgman 400, z prevozenimi 58 000 km. Motor sicer lepo vziga in deluje vrez problema, v prostem reku tece mirno, niti ne kadi kaj dosti, ko pa dam gas kar zadimi pri vecjih obratih crn dim.  V 200 km voznje je porabil tricetrt litra olja.. pri voznji potegne lepo ni cutiti kake izgube kompresije. Pa me zanima, ce bi kdo vedel kaj bi to lahko pomenilo...in kaj lahko pricakujem, ker  ne verjamem da je potrebno opravit generalno motorja, glede na prevozene kilometre. Motor je sicer res lepo ohranjen, glede na obrabljenost diskov verjamem da so kilometri realni za letnik 2001...hvala za odgovor. Lp Roman

veliko lažje boš tule dobil odgovor. Poglej sklop Maxiskuterji. Lahko pa tudi uporabiš iskalnik pa poiščeš že odprte teme o burgmanu, mogoče je kdo imel podoben problem, oziroma v tisti temi postaviš vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!