Skoči na vsebino

BMW R 1250 GS 2019


Kugelschreiber
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

242907037_4843773842318511_2194841928048114322_n.jpg.6bf821188d22aa0b6e3fc25c6fb53ad5.jpg

Priporočene objave

pred 16 urami, motolover pravi:

Ne gre za priznanje ali ne. Potemtakem človek tudi ni narejen za teči maratone, če nekdo tega ne zmore. Nekdo se ne more odpovedati kajenju, drugi sploh ne začne, tretji kadi travo, četrti se drogira, ker nima karakterja reči ne. Dejstvo je, da si omejitve kaj zmoremo in česa ne, postavimo v glavi. Ker je on rekel, da to motor ni za teren, mora to držati? Ne vemo kam in kolikokrat ga je sploh zapeljal in kakšno znanje vožnje po terenu ima. Mogoče si tega sploh ni nikoli dovolj želel, da bi se poskusil s takim motorjem naučiti voziti po terenu? 

Me zanima koliko km si naredil z njim, da je zate dovolj! 500, 1.000, 20.000? Mogoče si bil že vnaprej odločen, da zate to ni? Še enkrat, odločitve kaj zmoremo in česa ne, si naredimo v glavi. Tak odziv na podlago in tako odpuščanje napak, kot ponuja GS, težko najdeš v svetu motorjev. Zato je tako prodajan in popularen. Če ga boš kdaj imel, ti bo to hitro jasno, če ne boš bral na forumih objave tistih, ki ga nimajo, da imaš prav in bomo vsi zadovolji ;)

Bi rekel, da je mnogo boljših motorjev za po asfaltu, kakor tudi mnogo boljših za po terenu. Štos je v tem, da je v vsem dober. Bi rekel, da si vožnjo po asfaltu izpilil, za kaj drugega se nisi dovolj ali sploh potrudil. 

Da ne bomo samo teoretizirali.

 

Na posnetku je makadam in ne teren. Velika razlika. Po takšnem makadamu sem se jaz z ertejem vozil. In to sede. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 10. 2018 ob 17:11, Snecer pravi:

ko tu berem solzne bmwjaše, se res vprašam: le kaj so prej vozili... 

2x Aprilia in 1x KTM sem imel v lasti, vozil pa že marsikaj.

Kaj si si ti lastil  pred Versysom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Borutt said:

Na posnetku je makadam in ne teren. Velika razlika. Po takšnem makadamu sem se jaz z ertejem vozil. In to sede. 

Se ti, s tujim kurcem po makadamu, si mankal u perfektni temi o nadperfektnem in sploh edinem nadstroju. :D 

 

Pa ne vem kaj je s to znacko, de lastnikom v 9o% odpove racio.  Dobri so. Ma na koncu, samo motor/avto. ni mi jasno onaniranje na kake discontinued 10 let stare avte. G/S je sploh predmet absolutnega cascenja in malikovanja.....

 

@kasti, torej tud ti nis mel prej nobenga motorja? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

Pa ne vem kaj je s to znacko, de lastnikom v 9o% odpove racio.  Dobri so. Ma na koncu, samo motor/avto. ni mi jasno onaniranje na kake discontinued 10 let stare avte. G/S je sploh predmet absolutnega cascenja in malikovanja.....

Baje da ko ga kupis lulcek zrase,se pravi,glede da bo to moj peti BMW bom moral pazit da ne bom sam sebe po pitonu pohodu.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, luxsa pravi:

Baje da ko ga kupis lulcek zrase,se pravi,glede da bo to moj peti BMW bom moral pazit da ne bom sam sebe po pitonu pohodu.:kva2:

Jz sem jih imel skoraj 10 , ne tolaži se , lulček boš imel še naprej majhen .......keri imamo imamo velikega tud z Versysom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, luxsa said:

Baje da ko ga kupis lulcek zrase,se pravi,glede da bo to moj peti BMW bom moral pazit da ne bom sam sebe po pitonu pohodu.:kva2:

 

Pol sm medicinski fenomen? V času lastništva 160kojnskega bmfla MI NI ZRASTU NČ. Velike upe sm polagal u to....in ugotovil....it's just a bike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, od sedaj dalje prosim samo resna debata (kdor zmore seveda) o novem GSu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Da bi tale BMW bil odobravan iz strani vseh motosvetovcev, bi moral biti Vrstni 4 celindrski boxer motor. Imeti Ohlins vzmetenje, ki bi ga nardili v Willbersu. Imeti 2 stopnji moči. 1 stopnja max 90 km\h. 2 stopnja 299 km\h. Barva Modrao zelena. Ob vsakem postanku, bi moral izpljuniti še kavico. Oznaka bi bila BMWERSI- XR6RZZR.

Sar off. 

Fajn zgleda motor. Odličen namenu. Če bo en dan dost evrosongov, ga kupim. 

Sm fouš, hkrati pa privoščim novim lastnikom.

zadnje 2 vrstice te rešijo, drugače bi brisal post.

ps. privoščim ti ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, DAMI34 said:

Ok, od sedaj dalje prosim samo resna debata (kdor zmore seveda) o novem GSu.

a je zdej tle govora o letniku 2020 :?

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

a je zdej tle govora o letniku 2020 :?

2019

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Vin pravi:

Jaaah, pa glih zdaj je prepoved zajebancije, ko sem se spomnil res dobre fore. Smola!

linkaj post v kako bolj nabijaško temo pa tam objavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 10. 2018 ob 6:30, Borutt pravi:

Na posnetku je makadam in ne teren. Velika razlika. Po takšnem makadamu sem se jaz z ertejem vozil. In to sede. 

No to bi pa rad videl... pri takšni hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 10. 2018 ob 13:48, poggy pravi:

No to bi pa rad videl... pri takšni hitrosti...

Zelo se čudiš. Očitno še nisi bil na makadamu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Zelo se čudiš. Očitno še nisi bil na makadamu. 

Ne bluzi..... @poggy ti je kar dobro repliciral. Pri taki hitrosti, kot na posnetku, se boš ti z RT-jem z enako hitrostjo po takem makadamu peljal sede malo morgen!

Pa preden repliciraš meni, se zavedaj da boš repliciral nekomu, ki je naredil z RT-jem krepko preko 200.000km, tak da se mi nekak sanja o čem govorim! Sploh pa se letečmani z RT-ji bolj malo po makadamih vozite....vem, ker poznam nekaj letečmanov osebno!

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Zelo se čudiš. Očitno še nisi bil na makadamu. 

Ne... nazadnje sicer prejšnji vikend 2 dni v Hechlingenu z R1200GSA LC v najbolj izkušeni skupini ampak ok... nisem bil

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Zelo se čudiš. Očitno še nisi bil na makadamu. 

Očitno tudi ti ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Zelo očitno mene dobro poznate. Zato raje prenehajte bluziti in pametovati. In ful smo sedaj pisali o novem geesu. 

Poznamo te tok , da vemo da je Beta s terena prišla takšna , kot iz trgovine , če pa želiš kaj kazat z RT pa povej , bom šel poleg z LT, da vidim to tvoje silno znanje .

pred 4 urami, Borutt pravi:

Zelo se čudiš. Očitno še nisi bil na makadamu. 

Ne vem potem kaj bluziš , tu je tema o GS ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!