Skoči na vsebino

BMW R 1250 GS 2019


Kugelschreiber
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

242907037_4843773842318511_2194841928048114322_n.jpg.6bf821188d22aa0b6e3fc25c6fb53ad5.jpg

Priporočene objave

pred 10 urami, Quest pravi:

Na GSu 1200 imam od Machineart. Nimam pa cevne zaščite. 

Tole je za 1250

https://www.nippynormans.com/mudsling-xheads/machineart-x-heads-for-1250-models-pair-r1250gs1250adv-r1250rt1250rs1250r   

Za 1200 imajo kitajci že narejeno. Za 1250 ??? Bodo sam nmal počak.

Moj glas gre tudi za Machineart, TOP produkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dal original in to še prej, kot sem prevzel motor. Kar se mene tiče so najbolj lični. So iz nerjavečega jekla, vmes je gumijast vložek, pa tudi cena ne odstopa bistveno od raznih Touratech in podobnih, nadvse grdih variant. In pod črto pridejo cenejši od tistih od Machineart.. Vsaj za 1200LC...

Zanimivo je, da so imeli pre LC GSA-ji to namontirano serijsko. Že res, da cevna zaščita ni tako pokrivala glav pa vendar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Jaz sem dal gor original,seveda sele po tem ko sem popraskal cilinder. ?

Ja mene tut mikajo samo ne vem, če bojo sedaj šli gor, ker je cevna zaščita malo bližje cilindru in ni več toliko prostora.

 

Jaz sem tole gledal samo tole je plastika...

https://www.wunderlich.de/shop/en/bmw-r-series/r-1250-gs/protection/crash-bar-protectors-engine-protection/wunderlich-valve-cover-cylinder-protectors-extreme-35613-002.html

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snemi cevi z motorja in probaj poravnat ali pa pusti na motorju in probaj malo nazaj potegnit,dva mocna malo spage in kos lesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Vito23 pravi:

Skor tok kot nagiba kot Rossi. ☺️

Screenshot_20200419_083902.jpg

zadnjič sem jaz tudi objavil neko tako slikco...in pozabil, kaj piše v prvi vrstici , preber na svoji sliki :D)

No, pol sm pa sliko odstranil :P

To je app od GSa? Če je, potem lepo izriše pot.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Vito23 pravi:

To narobe piše ☺️ se ne sekiram. 

To je bmw mottorad connected app. Izriše pot potem lahko pogledaš kako si se peljal kot en tracker. Sedaj so dodali še več zadev zraven kot so nagib, pospeški, obrati, kok se do servisa, koliko imas bencina itd. Plus to ti služi kot navigacija turn by turn na TFT zaslonu. Zadeva odlično dela plus na tftju imaš potem prikaze kok je omejitev kjer se pelješ. 

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Vito23 pravi:

To je bmw mottorad connected app. Izriše pot potem lahko pogledaš kako si se peljal kot en tracker. Sedaj so dodali še več zadev zraven kot so nagib, pospeški, obrati, kok se do servisa, koliko imas bencina itd. Plus to ti služi kot navigacija turn by turn na TFT zaslonu. Zadeva odlično dela plus na tftju imaš potem prikaze kok je omejitev kjer se pelješ. 

To je to, kot mora biti, da ne rabiš posebej navigacije in ostalega sranja, pa da je uporabno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

To je to, kot mora biti, da ne rabiš posebej navigacije in ostalega sranja, pa da je uporabno.

Ja edino problem je poraba mobilnih podatkov, ker ta aplikacija je povezana preko mobilnih. V EU članicah to ni problema... balkan zna bit pa problem še posebej pa kakšna Švica.

Ampak veš, da ne bo bmw dal stran svojega navigatorja saj tam dobijo 800€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Vito23 pravi:

Ja edino problem je poraba mobilnih podatkov, ker ta aplikacija je povezana preko mobilnih. V EU članicah to ni problema... balkan zna bit pa problem še posebej pa kakšna Švica.

Ampak veš, da ne bo bmw dal stran svojega navigatorja saj tam dobijo 800€.

ne moreš naložit zemljevidov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Vito23 pravi:

Jih naložiš ampak ne dela brez povezave. To je edina slabost. 

Dela samo ce imas TFT, jaz zal ne. Sem pisal na BMW ce lahko kako sprostijo, da bi delalo brez, pa me ne j....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Vito23 pravi:

Jih naložiš ampak ne dela brez povezave. To je edina slabost. 

problem zna bit, če se kje med Hrvaško in Bosno voziš, pa mal signal preskoči. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Andrej P pravi:

Dela samo ce imas TFT, jaz zal ne. Sem pisal na BMW ce lahko kako sprostijo, da bi delalo brez, pa me ne j....

Ja, če nimaš TFTja sploh ne moreš uporabljati te aplikacije...

Dami bolj hudič bi bilo kje v bližini Švice... tam so hude cene glede prenos podatkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Vito23 pravi:

Ja, če nimaš TFTja sploh ne moreš uporabljati te aplikacije...

Dami bolj hudič bi bilo kje v bližini Švice... tam so hude cene glede prenos podatkov.

če mal posplošim, imam filing da vsi proizvajalci motorjev, namensko nalašč zavirajo določene zadeve, ki so nam uporabnikom samoumevne. Od preslikanja zaslona founa in navigacije na zaslon, do (kawasaki) neuporabnih zadev (razen pista). Tule je KTM storil korak naprej, ko je dovolil da ti vsaj navigacijo turn by turn prikaže brez uporabe podatkov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ampak KTM aplikacijo moraš pa kupit je tako?

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? ok potem. Se bom ze prvadu, sao da meje odprejo, da bo loh dlje časa vibriru. 
Aja kam pa  zatlačite prvo pomoč.Sicer jo morm še kupit, če druzga ne bom sam flajštre pod zic dal ? pa naj bo pol kar če. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!