Skoči na vsebino

BMW R 1250 GS 2019


Kugelschreiber
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

242907037_4843773842318511_2194841928048114322_n.jpg.6bf821188d22aa0b6e3fc25c6fb53ad5.jpg

Priporočene objave

pred 6 minutami, Schvarc pravi:

Aja kam pa  zatlačite prvo pomoč

Na navadnem sem znotraj prve pomoči odvzel alu ogrinjalo, nato vsebino vstavil v vrečko, zložil nazaj in vse skup zatlačil pod nosilec top boxa, z ježki pa pripel. Pod kufer dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Quest said:

Na navadnem sem znotraj prve pomoči odvzel alu ogrinjalo, nato vsebino vstavil v vrečko, zložil nazaj in vse skup zatlačil pod nosilec top boxa, z ježki pa pripel. Pod kufer dal.

Pa ti jo niso nikoli ukradli? Sem ze sam tudi razmisljal o tem?  Hvala. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Schvarc pravi:

? ok potem. Se bom ze prvadu, sao da meje odprejo, da bo loh dlje časa vibriru. 
Aja kam pa  zatlačite prvo pomoč.Sicer jo morm še kupit, če druzga ne bom sam flajštre pod zic dal ? pa naj bo pol kar če. 
 

če bo vse tiho in brez vibracij bo pomenilo, da je BMW crknu. Drugače pa srečno

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vola,

danes sem šel na servis pokazat motor, da so slišali zvok, seveda je vse o.k.. No šel sem bolj kot ne zato, da sem imel izgovor se  peljat. ?. To naj bi bila prva malo daljša vožnja z motorjem. No končalo se je z 260 km haha. Nisem si moglel pomagat, da ga ne zapeljem čez Mlačevske ovinke proti Hočevju in nazaj čez Turjak. Potem me je na AC obroču namesto desno vleko v levo proti Brezovci in čez Horjul in Gorenjo vas v Šk.Loko ter domov. Vožnja vauuuuuu, QS top, za nameček sem še ročke pržgal, da vidim kako to zaboga sploh dela (mislim da Decembra, Januarja in Februar nebom več zmrzovall) in aleluje. V ovinkih so mi ušesa ritensko ploskala če vizir ...vožnja je res lahkotna, tako da sem že brusil čevlje. Mal me še matrajo vibracije ampak se ne dam, se bom hitro navadil. Kar pa ne sprejmem je pa zvok prednje gume bridgestone, je nenormalno glasna.

Nič jutri ponovim vajo, pa da bom legalen bom sedaj hitro kupil nepremičnino nekje južno ?(kakšen kvadraten meter).

LP!

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imas bridgestone a41 gor ane? Ja je glasna ampak se navadis. Zdej imam michelinke anakee adventure so še bolj glasne. 

 

Motor se res pelje odlično kljub svoji velikosti in teži. Ti samo uživaj ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2020 ob 11:13, MdAzz pravi:

Kupi si toolbox za na levo stran pod nosilec kufra, tam maš plac za prvo pomoč in nekaj orodja.

71eXsRbVEJL._AC_SL1001_.jpg

ga ima kdo? imam namreč GIVI nosilce.. pa nisem prepričan, če ta zadeva paše tudi na GIVI nosilce ali je prilagojena le za BMW nosilce. 

Če bi se dalo dobiti kako sliko, dve, tri od tega toolboxa in org. nosilca bi bil ful vesel, da ne naročam nekaj, kar na koncu ne bo pasalo :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta škatla je narejena za original ADV nosilce alu kovčkov. Močno dvomim, da bo brez predelav pasala na Givi. Žal ti ne morem poslikat, ker sem znova za en teden zaprt v službi...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 27. 4. 2020 ob 8:21, dkee46 pravi:

ga ima kdo? imam namreč GIVI nosilce.. pa nisem prepričan, če ta zadeva paše tudi na GIVI nosilce ali je prilagojena le za BMW nosilce. 

Če bi se dalo dobiti kako sliko, dve, tri od tega toolboxa in org. nosilca bi bil ful vesel, da ne naročam nekaj, kar na koncu ne bo pasalo :)

 

Predelat nosilčke oz. naredit nove, da pašejo na givi. Eden stranski bo ziher prav ostala 2 pa izrezat iz inox traku. Kovček je lep kvaliteten in zelo uporaben...

Lahko se pa pripelješ na primorsko, pa si ogledaš zadevo. LP

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R - modeli imajo malo osvežitve...  Meni osebno je najlepša barva rumeno/črna. Me pa moti spremenjena luč. In končno so dodali gretje sedeža.

Bi ga menjal? Ne... :)

 

 

 

Popravljeno . Popravil Vito23
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

kakšne tank torbe uporablate na 1250 gsa-ju ?

iščem si neko da ne bo prevelika glede na to da je tank že visok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 5 minutami, Spasku pravi:

cena servisov za BMW pri uradnem zastopniku,

Nočem pametovat, ampak najbolj točen podatek dobiš na servisu zastopnika, potem, ko poveš kateri model imaš, koliko kilometrov ima in kaj želiš, da opravijo.

Pa tudi v tem primeru končna cena lahko odstopa zaradi kakšne nepredvidene zadevice...

Je že na tem forumu nalepljenih kar nekaj kopij računov.

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, MiNa said:

Nočem pametovat, ampak najbolj točen podatek dobiš na servisu zastopnika, potem, ko poveš kateri model imaš, koliko kilometrov ima in kaj želiš, da opravijo.

Pa tudi v tem primeru končna cena lahko odstopa zaradi kakšne nepredvidene zadevice...

Je že na tem forumu nalepljenih kar nekaj kopij računov.

LP

 

Se pravi kar sem pogledal račune od servisa na 1000Km 198 Eu,Prvi redni servis 247 Eu in potem na 20,40,60 km tam okrog 400Eu + nadomestni deli če je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1200 gs 11\16

Na 1000  0€ gratis

3000 km po dveh letih 286€ (menjava zavorne tekočine) jp nič km skoraj 1 leto bolniške in je moped stal.

10000 km   106€

20000 km  338€  (kontrola ventilov,menjava zavorne tekočine)

Vedno menjano olje v kotnem prenosu.

Uradni servis.

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Quest
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Gsa1250 l.2019

1000km, 135eu

10.000km 150eu

20.000km 400eu

30.000km 210eu

40.000km 280eu

 

Uradni servis od zacetka do konca. Še gume tam menjam. Meni ok cene. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 7/22/2021 at 4:10 PM, Spasku said:

Se pravi kar sem pogledal račune od servisa na 1000Km 198 Eu,Prvi redni servis 247 Eu in potem na 20,40,60 km tam okrog 400Eu + nadomestni deli če je potrebno.

Dobr so te nategnil.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!