Skoči na vsebino

BMW R 1250 GS 2019


Kugelschreiber
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

242907037_4843773842318511_2194841928048114322_n.jpg.6bf821188d22aa0b6e3fc25c6fb53ad5.jpg

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Mogoče kdo ve, kje se nahaja konektor za priklop meglenk na katerega potem skonektaš sistem, da meglenke same ugasnejo po določenem času. Je to podobno kot pri R1200GS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 minutami, luxsa pravi:

Lep,ampak,zakaj imas feltne na spice,a bos zdej offroud vozu?

alu bi počilo zaradi teže, špice pa amortizirajo

ko stari avti, ko so meli na špice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

@Zivnorc Veeeliiiko kilometrov!!

Vama želim.

...aja... sej ni moj..... sem sam napisu, da je že doma, k me je že mal skrbel, kje se tolk cajta obira..   :slap:

... drugače pa je od majstra, k se je oglasu tri poste višje..  :D 

... ja .. slikan pa je pr men doma...   :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Zivnorc pravi:

...ekola.... je že doma.

Sicer bi to pasalo v novo temo BMW 1250 GS 2022, ampak ne bom odpiral, da ne bom kregan....   :D

 

 

20211118_161051.jpg

20211118_161109.jpg

20211118_161128.jpg

Na rit me je vrglo :kva2:....ti na GS-u? :eek:  Svet gre res v maloro :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, skalaprava pravi:

Na rit me je vrglo :kva2:....ti na GS-u? :eek:  Svet gre res v maloro :jezik:

:lol1: .... beri zgodbo dalje.... ne samo naslovnico in povzetek, kot pri domačem branju v osnovni šoli.....   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

:lol1: .... beri zgodbo dalje.... ne samo naslovnico in povzetek, kot pri domačem branju v osnovni šoli.....   :D 

No, v tem primeru pa ...........  pejt u rt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/18/2021 at 6:23 PM, Zivnorc said:

...ekola.... je že doma.

Sicer bi to pasalo v novo temo BMW 1250 GS 2022, ampak ne bom odpiral, da ne bom kregan....   :D

 

 

20211118_161051.jpg

20211118_161109.jpg

20211118_161128.jpg

Mopedek ze skoraj ulaufan,650km,ce bo se ene tri dni vemena bo prvi servis se letos. ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, luxsa pravi:

Mopedek ze skoraj ulaufan,650km,ce bo se ene tri dni vemena bo prvi servis se letos. ?.

Če bo snežil boš pa odkidu ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, luxsa pravi:

Mopedek ze skoraj ulaufan,650km,ce bo se ene tri dni vemena bo prvi servis se letos. ?.

naj ti služi, pa srečno vožnjo.

ps. čakamo vtise, a je kaj razlike s prejšnjim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,razlika v primerjavi s prejsnjim je mogoce le v novem softveru nastavitev motorja in pomagal,meni se zdi da je malenkost bolj odziven in zivahven v pimerjavi s starim, ostalo je enako razen se boljse luci in zmigavcev ki po novem svetijo skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 11. 2021 ob 15:56, luxsa pravi:

Hvala,razlika v primerjavi s prejsnjim je mogoce le v novem softveru nastavitev motorja in pomagal,meni se zdi da je malenkost bolj odziven in zivahven v pimerjavi s starim, ostalo je enako razen se boljse luci in zmigavcev ki po novem svetijo skoz.

Pa ene 30 kojnou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA GS 1250 me zanima kako imate čez zimo priklopljene vzdrževalce akomulatorjev. Na K-ju sem vtaknil v 12V vtičnico in je zadeva štimala pri GS-u je pa samo USB. Ali se polnilec lahko priklaplja preko USB-ja ali direktno na kleme akomulatorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, alko1 said:

ZA GS 1250 me zanima kako imate čez zimo priklopljene vzdrževalce akomulatorjev. Na K-ju sem vtaknil v 12V vtičnico in je zadeva štimala pri GS-u je pa samo USB. Ali se polnilec lahko priklaplja preko USB-ja ali direktno na kleme akomulatorja?

Odvisno od polnilca. BMWjevega direktno v Canbus vtičnico. Kak Optimate preko klem na aku ali montiraš tisti podaljšek, ki ga dobiš zraven in potem priklapljaš nanj. Novejši imajo praktično vsi direktno na Canbus. Vtičnica je pri novejših GSih ob strani pod sedežem, pri starejših zgoraj poleg armature. 

1572811617.jpg

OptiMate+4+Dual+Program+TM341-2.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut če ma cyteca lahko preko klem. Jaz itak vse mopede dodam samico na kleme od baterije, pol pa priklopim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!