Skoči na vsebino

Nakup mopeda


Motovilec1

Priporočene objave

Zdravo, odločil sem se za nakup mopeda za vožnjo po vasi. Gledam bolj mopede, skuterji so mi predragi, potrebujem nekaj od A do B, 50 na uro je čisto dovolj. Ne mislim ga predelovat, pač nekaj "zanesljivega" do trgovine, kakšne gostilne, da lahk spijem pir v miru ker z avtom se nerad vozim. 

Budget nevem, 200 bi najrajš dal, lahko pa tudi 300 če je res vredu zadeva. Do zdaj razn 2 taktnega nisem vozil in se mi je tud dopadlo da nisem rabil šaltat.

Vglavnem nimam pojma zato rajš vprašam tukaj

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Motovilec1 pravi:

Zdravo, odločil sem se za nakup mopeda za vožnjo po vasi. Gledam bolj mopede, skuterji so mi predragi, potrebujem nekaj od A do B, 50 na uro je čisto dovolj. Ne mislim ga predelovat, pač nekaj "zanesljivega" do trgovine, kakšne gostilne, da lahk spijem pir v miru ker z avtom se nerad vozim. 

Budget nevem, 200 bi najrajš dal, lahko pa tudi 300 če je res vredu zadeva. Do zdaj razn 2 taktnega nisem vozil in se mi je tud dopadlo da nisem rabil šaltat.

Vglavnem nimam pojma zato rajš vprašam tukaj

 

Hvala

poglej, v tem sklopu je kup podobnih tem. Postavi tam vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!