Skoči na vsebino

V iskanju svizca in bernardinca (by SharpNinja)


SharpNinja

Priporočene objave

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet tura, super fotke. Samo tiste redkvice mi ne gredo .....:) Le kje sta jih rabutala. Zanimive tiste salame z lešniki - ko sem jih prvikrat srečal, sem misli, da so žarke (pokvarjene) :).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Spet tura, super fotke. Samo tiste redkvice mi ne gredo .....:) Le kje sta jih rabutala. Zanimive tiste salame z lešniki - ko sem jih prvikrat srečal, sem misli, da so žarke (pokvarjene) :).

 

Ja luštno je blo :OK:, po majskih vročih skoraj treh tednih Grčije (potopisa še ni, lenoritis pa pomanjkanje časa) sva šla mal bl na hladno, čeprav nisva pričakovala takega hladu.....fotk bi bilo še več, če naju več kot pol poti ne bi pralo, potem je pa skrajno zoprno vlečt v vsej dežni opravi fotlc ven.....redkvice so narabutane v Aldiju hahahaha, mal vitaminov je blo treba pojest, da nisva samo od švicarskih in francoskih sirov (nebesaaaa) živela....tele njihove na zraku sušene salame z raznimi dodatki so pa tudi božanske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep potopis, lepi posnetki. Bravo!

Ob pregledovanju potopisa sva  podoživljala najino turo izpred 8.let, ki je do 10. dne skoraj identična vajini. Vse poznano in prav zanimivo, da tudi z vremenom dosti podobno. Le Col di Midi je nama uspel, da bolje ni mogel. Je pa bila druga težava, ker so vsi čakali tisti dan za obisk, ker je bil edini sončni dan v tistem tednu. Nepopisna gneča, dvorišče okoli gondole je bilo praktično neprehodno zaradi vrste, ki je čakala na karte za nihajko. Dan prej ni bilo proste sobe v okolici in ker obisk gore vzame ves dan, je bilo potrebno najti posteljo za še eno noč...….

Pot sva z določenimi modifikacijami v družbi še enega para ponovila 2013.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema, sva izkoristila, kar in kakor nama je bilo dano....saj Mt. Blanc itak ne bo nikamor ušel.....imajo pa sedaj super možnost, da karto za du Middi nabaviš že prej preko spleta in se izogneš gužvi in vrstam....midva sva spala kako urico vožnje stran, je pa res, da ni bilo več sezone in prenočišča niso bila problem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa tura, zanimiv stil pisanja... čestitam!

Glede obiska Aiugille du Midi je priporočljivo biti ob vznožju gondole zgodaj zjutraj (kmalu po šesti uri). Ni gneče, edini potniki so alpinisti, zgoraj na ploščadi je mir. Kasneje se spodaj nagnetejo masovke turistov.

Ta varianta je sicer nekoliko dražja, saj je prenočišče v Chamonixu drago, vendar pa pogled na Mt Blanc iz hotelske sobe zagotovo odtehta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, nemo pravi:

Lepa tura, zanimiv stil pisanja... čestitam!

Glede obiska Aiugille du Midi je priporočljivo biti ob vznožju gondole zgodaj zjutraj (kmalu po šesti uri). Ni gneče, edini potniki so alpinisti, zgoraj na ploščadi je mir. Kasneje se spodaj nagnetejo masovke turistov.

Ta varianta je sicer nekoliko dražja, saj je prenočišče v Chamonixu drago, vendar pa pogled na Mt Blanc iz hotelske sobe zagotovo odtehta

Tale namig za obisk si velja zapomnit, hvala ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa tudi v Chamonixu, ko sva kalkulirala, če prespiva tam, prenočišča niso tako grozno draga, na bookingu in airbnb se bi dalo že kar nekaj lokacij dobit za cca 40 eur za oba z zajtrkom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!