Skoči na vsebino

Prvomajska grška odisejada (by Sharpninja)


SharpNinja

Priporočene objave

pred 11 urami, schwantz pravi:

Z užitkom prebrano... 

Hvala :blush: .....je bilo pa še bolj z užitkom prevoženo :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, tomash pravi:

Super. Bi se priporočal za dodatne informacije. V planu imam nekaj podobnega za prvomajske praznike. 

KOmot vprašaš, kaj te bolj natančno zanima :naughty:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Ella pravi:

Čist not padla :bounce:

Super napisano, pa veliiik slik...the best!

Me je kar zagrabilo,da bi šla :D

 

Hvalaaaa ;)

ja s slikcami je prec bl zanimivo :naughty:, kar pot pod kolesa, je res super road trip....tako da ideja za prvomajske praznike (se da kar lepo doštukat z dopustom takrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SharpNinja pravi:

KOmot vprašaš, kaj te bolj natančno zanima :naughty:

 

1. Sta uporabljala navigacijo? Če, ali špila povsod?

2. Sta prenočišča bukirala sproti?

3. Se je splačalo it s trajektom dol?

Taki potopisi me kar vržejo. Sem že malo kopiral tistega iz Bolgarije, tako da bom verjetno tudi iz tega kaj uporabil. Fajn napisano.

Kam pa drugo leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, tomash pravi:

1. Sta uporabljala navigacijo? Če, ali špila povsod?

2. Sta prenočišča bukirala sproti?

3. Se je splačalo it s trajektom dol?

Taki potopisi me kar vržejo. Sem že malo kopiral tistega iz Bolgarije, tako da bom verjetno tudi iz tega kaj uporabil. Fajn napisano.

Kam pa drugo leto?

Vedno imava navigacijo (od potovanja po SArdiniji dalje, ker tam sva tist bogi zemljevid čisto razčetverila)...no moj, ki vozi prvi jo ma, jaz se samo šlepam zadaj in zijam okoli hahahah....uporablja garmina, navadno že doma začrtava pot....okvirno si zamisliva koliko km lahko na dan narediva, kaj bova pogledala potem pa po točkah vneseva v garmina za vsak dan posebej že vnaprej.....načeloma špila, čeprav ima občasno prebliske in malo po svoje pelje (kao zanj najbližja pot, ki zna bit kaka kozja steza ali pa kar direktno čez center kakega mesta po nekih uličicah), takrat ga je treba malo zignorirat al pa mal obračat.

Prenočišče vedno bukirava en večer (ko prideva na cilj za tisti dan) prej za naslednji dan, pogledava booking in airbnb in izbereva kaj primernega, se vedno najde in navadno en dan prej mnogi malo znižajo cene, če nimajo polno.

Ja nama se je kar splačalo, ker vreme za termin, ko sva šla dol ni bilo ravno najboljše v tem delu, kjer bi šla dol. Če ne drugega prideš dol lepo spočit, itak sva se v 14 dneh kolikor sva bila dol pošteno navozila. Nazaj sva šla pa itak po kopnem, tako da nisva nič zamudila. Pa tudi cenovno, če nekje sešteješ benz, gume, nočitve (ker v enem šusu dvomim, da bi kdo letel dol) je tam tam stroškovno.

JA naslednje leto maja je v planu Iberski polotok (bližnjih destinacij počasi zmanjkuje :P ), počasi se že malo po malo planira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, MitcH' pravi:

Lepo napisano, pravi izlet :OK:. Koliko prej sta rezervirala trajekt ?

Hvala, ja mal daljši izletek je bil :naughty:....trajekt sva rezervirala mislim da konec februarja, začetek marca (malo sva spremljala gibanje cen, se je potem kasneje v začetku aprila kar konkretno dvignila).

 

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!