Skoči na vsebino

Prvomajska grška odisejada (by Sharpninja)


SharpNinja

Priporočene objave

Super potopis, uporaben! Hvala.

Še dobro da sem na bolniški in imam čas, da sem se v enem šusi prebila skozi tekst in slike ;-)

Midva sva tudi navdušena nad Grčijo, nad njihovo hrano, ljudje so tudi ful prijazni. Smeti pa sploh ne opazimo več... so povsod :-(  

Sva se potepala letos v polovici maja dol ... Krf (že drugič) pa Meteora.. nazaj pa čez Ohrid in po Jadranki...  Sva že peto leto dol po Grčiji...  dvakrat s trajektom, sicer pa po kopnem...     In kot vidim, nisva še vse videla ;-)   Komaj čakam spet grško manjado!!!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super potopos in lepe slikice. To je bilo zdaj vljudno in se spodobi.

V resnici pa sem (kot 95% ostalih, ki to ne priznajo), slikice preletel in se podrobneje ustavil na kakšnih 15-ih slikah. Ampak so super vse, tistih 15 pa še posebaj....;)...pa to itak sama veš.

Pomembno je, da si(sta) se imela fajn....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za slike in tekst, sem gledal eno po eno. Letos sva šla z ženo čez Albanijo do Meteore z avtom (druga polovica julija, >30°C dnevno), pa naprej do Ohrida. Ja za Meteoro si moraš vzeti čas, midva sva rentala skuter Sym 150, za en dan, pa sva obvozila tudi malce širšo okolico samostanov. Naslednje leto pa ponovimo ta del z motorji sivi panterji, konec maja, da ne bo prevroče. Želv nisva videla, zaradi vročine so verjetno čez dan v senci. 

IMG_6919.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!