Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
DAMI34

Suzuki Katana 2019

Recommended Posts

DAMI34

To je pa hudičevo malo, če vzamem povprečje vsaj 5l/100km, manj dvomim da bo.....dobrih 200km pa pumpa.

thumper

gsx-s1000sm0_ymd_d_rf.jpg?crc=4196497077

po 37 letih bi pa že lahko naredili kaj tako odbitega , kot je bila katana l.1980 ko je prišla ven... pa zelo grdo zgleda nezapolnjen prostor med armaturo in tankom...za sopotnika neuporaben.. tank za mestno vožnjo od kave do kave - balanca pa od potovalnika...črno obarvan agregat ker nimajo nič lepega za pokazat in siva nadgradnja da to še bolj skrije? ker so uporabili agregat od gsxr k5? 

ista fora kot z900 rs..vzameš motor iz proizvodnje , zmečeš mal stvari na kup pa luč ali masko malo v starem stilu pa imaš "modern clasic", ki ga ceniš 2-3 jurje dražje ..ne pa nimaš...

image.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Ker že dolgo časa nisem nič napisal    in če bom slučajno kdaj rabil kakšen "dokaz meni v korist" bom to kar objavil. Danes sem tako kakor že mnnnogo časa, najprej v njenem stanovanju nahranil mojo mamo in ji nato skuhal še kavo in ji jo seveda pomagal popiti, ker bi sicer "končala v njeni rjuhah. V času maminega pitja kave, se je iz službe udi vrnila moja draga in ko sem se vračal v svoje stanovanje, so bila vhodna vrata zaklenjena, kar pri nas ni v navadi, če je kdo doma. Po kar nekajkratnem zvonenju, se je moja draga končno odločila odpreti vhodna vrata in me sprejela z besedami:  vrni se nazaj od kjer si prišel in tam ostani ... TAKE IMAM ...  
    • VS800
      Ni dvakat za rečt..... 
    • Dr_Jakob
      Popoldan/zvečer bom kaj objavil.
    • DAMI34
      sam idioti so tut na cestah, mar ne
    • Bmflar
      To so samo vleke oziroma gozdne poti - seveda ne pričakuješ vsega tega - večina na kroskah pazi na druge udeležence, tudi to je res, vmes pa idiot, ki misli, da ima številko 243 na motorju 😉 Yp, od vseh, je imel samo en mali mopedin registrsko....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!