Skoči na vsebino

Gilera Runner 50


D3NIS

Priporočene objave

pozdravljeni!
prosim za pomoč.imam runnerja 50, letnik 98, prevoženih 43000km, menjano vse kar se tiče mašine ampka se pojavljajo težave.
ker mi je motor zalivalo (težava z uplinjačom(weber 12)) sem se odločil da zamenjam uplinjač.
naročil sem novega (kopijo) dellorto 12 phva, katera bi naj nadomestila webra.
situacija je sledeča....motor vžge brez gasa ko je mrzel, ampak ne laufa v prostem teku, se pravi takoj crkne.
če dodam ga laufa....nato sem šraufek za zrak čist zategnu, ampak je situacija popolnoma enaka..motor ne laufa pod stangasom...laufa pa če mu privijem šrauf s fedro..za štangas...ampak problem je ker ne morem nastavit da bi motor lepo laufal...
šrauf za zrak imam čist zašraufan, drugi šrauf ki je za stangas je pa tudi fejst privijačen.edino tako laufa pod visokimi obrati, če želim malo odvit katerikoli šrauf, motor crkne.
se pravi ne da se ga lepo nastavit.
imam pa še eno težavo....če motor laufa pod velikim štangasom, in motor nagnem v levo za cca 30 stopinj se mu gas poveča, če ga pa nagnem v levo za 30 stopinj pa motor zgubi gas in ugasne...<


prosim vse za pomoč, ker bom vsak čas zgubu živce...

aja, pa novo svečko sem dal not
hvala, lp
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!