Skoči na vsebino

Išče se grupa/"klub"


Priporočene objave

Evo po par letih oddiha zopet na 2 kolesih. 
Letošnjo sezono sem prefural večinoma sam, 16k km narejenih, prefural celo Slovenijo, pa še mal po vseh okoliških državah. Večinoma enodnevni izleti. 

Naslednje leto so želje večje, mogoče iti tudi kam dlje, seveda pa odkriti še ostale lepe kotičke naše državice. 
Ne me razumet narobe, uživam furat sam ali pa ko se mi kdo priključi ali pa se jaz komu priključim ni potem z istim tempom nadaljujemo pot... ampak vseeno na koncu postane malo dolgčas. Vse obroke ješ sam na eni klopci, na pumpo niti ne moreš na WC, ker nimaš nikogar, ki bi ti čuval motor, če se ti kaj zgodi si bolj kot ne prepuščen samemu sebi, nimaš nikogar, s komer bi delil izkušnje in tako naprej... 

Klub sem probal enkrat, pa se je v večini primerov smo pilo in kregalo in preklemano malo vozilo. Jaz bi rad bolj obratno. Več vožnje in manj pitja, za kreganje pa ne sme bit časa. Pa ne kake sportske vožnje, ampak lepo penzionistično-lagano omejitev +/-10, cesta nema omejitev, lahko je lepa, luknjasta ali utrjen makedam, vse dam skozi, sam da niso kake hude skale ali neutrjen makedam. Pač izleti, potovanja, odkrivanje novih krajev in cest. Prav tako mi ne dišijo neka pravila, hiearhija in podobno sranje, ampak prideš zraven, in si član ekipe kot vsi ostali in si član ekipe na katero se lahko zaneseš. Regija? Ljubljana-Štajerska-Savinjska. Tu se največ gibljem :) Število izletov? Čimveč, pa da noben ne zameri če kdaj "manjkam". Potovanja? Yes please, če le budget dopušča. Družba? Preferiram manjše skupine in bolj žensko družbo, ampak se prilagajam in nisem preveč izbirčen. 

Obstaja kak skupina, klub ali kaj podobnega pri nas zame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tepko pravi:

Evo po par letih oddiha zopet na 2 kolesih. 
Letošnjo sezono sem prefural večinoma sam, 16k km narejenih, prefural celo Slovenijo, pa še mal po vseh okoliških državah. Večinoma enodnevni izleti. 

Naslednje leto so želje večje, mogoče iti tudi kam dlje, seveda pa odkriti še ostale lepe kotičke naše državice. 
Ne me razumet narobe, uživam furat sam ali pa ko se mi kdo priključi ali pa se jaz komu priključim ni potem z istim tempom nadaljujemo pot... ampak vseeno na koncu postane malo dolgčas. Vse obroke ješ sam na eni klopci, na pumpo niti ne moreš na WC, ker nimaš nikogar, ki bi ti čuval motor, če se ti kaj zgodi si bolj kot ne prepuščen samemu sebi, nimaš nikogar, s komer bi delil izkušnje in tako naprej... 

Klub sem probal enkrat, pa se je v večini primerov smo pilo in kregalo in preklemano malo vozilo. Jaz bi rad bolj obratno. Več vožnje in manj pitja, za kreganje pa ne sme bit časa. Pa ne kake sportske vožnje, ampak lepo penzionistično-lagano omejitev +/-10, cesta nema omejitev, lahko je lepa, luknjasta ali utrjen makedam, vse dam skozi, sam da niso kake hude skale ali neutrjen makedam. Pač izleti, potovanja, odkrivanje novih krajev in cest. Prav tako mi ne dišijo neka pravila, hiearhija in podobno sranje, ampak prideš zraven, in si član ekipe kot vsi ostali in si član ekipe na katero se lahko zaneseš. Regija? Ljubljana-Štajerska-Savinjska. Tu se največ gibljem :) Število izletov? Čimveč, pa da noben ne zameri če kdaj "manjkam". Potovanja? Yes please, če le budget dopušča. Družba? Preferiram manjše skupine in bolj žensko družbo, ampak se prilagajam in nisem preveč izbirčen. 

Obstaja kak skupina, klub ali kaj podobnega pri nas zame?

V Kranju obstaja taka skupina,zbiramo se v sak dan v baru GG ali takoimenovani varni hiši.Dobivamo se dopoldne med 9 in 12.uro.Brez obveznosti kakor gdo ima čas.Dogovorimo se za furo in gdor ima čas se pridruži nimamo vodje,ampak je vodja tisti,ki predlaga furo.Prvi vozi tisti,ki predlaga traso ali pozna tiste kraje,za njim pelje tisti za katerega je mnenje,da ima švohnejši motor ali pa manj izkušenj v vožnji.U glavnem se odločamo za enodnevne izlete.Niso pa izklučeni več dnevni izleti tudi v druge države.Vse je stvar dogovora in želja.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo tudi moto klub, ki za člane organizira izlete po Sloveniji. Zadnje čase pa tudi v tujino. Včasih se nam pridružijo tudi ne člani in so bili vedno zadovoljni z organizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar pustil tole temo, čeprav jih obstaja kar nekaj podobnih recimo:

najave dnevnih voženj,

razne regijske sekcije

mal pobrskaj pa boš našel.

Če pa navržem par besed okrog skupinskih voženj, ma @krucymucykar prav, samo prebrat je potrebno pravilno.

Skupinska vožnja je prilagajanje, več kot je oseb, več je prilagajanja, več je problemov, nižja je dnevna relacija itd.

Najlažje in najlepše je da se greš z nekom peljat. Se da komot dogovorit, pa vidiš kako ti sede stil vožnje, karakter človeka itd...potem pa počasi nastane kaka grupa ki se dobro šteka in lahko opravi tudi daljša potovanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, maus said:

nehte mene v vsakega grupaća not mešat :huh:

js se samo z RR-kam družm .. ostali so prešvoh :jezik:

 Presvoh? Ti se v vsaki kafani ustavis na kavo, tako da povprecno hitrost bi imel s skirojem visjo.

V rikverc.

Uni gospodi v zrelih letih prejsnji teden po jadranki so bili prej v paklenici kot ti.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Snecer said:

vsaka grupa, še tako razpuščena potrebuje nek red, pastirja, da se ne zatava

tak ti bom rekel: letos smo šli na GG v okviru MS in tam bi se lahko pridružil, lep izlet, vendar brez ženske družbe, tako da smo jedli zunaj, na pumpah smo si čuvali motorje, ponoči je en dežural pred parkingom, pri obedu smo si delili izkušnje, žal smo imeli vodenje, da se nismo zgubili, na vse si se lahko zanesel, bili pa smo iz cele Slovenije in celo dva z BMWjem (normalna :)

po tem, kar si ti napisal, se bojim, da bi ti na prvem postanku že dali roko :)

 

Snec, you don’t get it. Ce mas bmfo, ti jo pajsnejo v trenutku, lo jo spustis z oci.....to je treba pazt, ne pa scat hodt....

 

59 minutes ago, krucymucy said:

 

Uni gospodi v zrelih letih prejsnji teden po jadranki so bili prej v paklenici kot ti.

 

No no no....maus je prsu lih prou. Ostali pa prezgodej al prekasno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kugelschreiber said:

Snec, you don’t get it. Ce mas bmfo, ti jo pajsnejo v trenutku, lo jo spustis z oci.....to je treba pazt, ne pa scat hodt....

No no no....maus je prsu lih prou. Ostali pa prezgodej al prekasno. 

Jaz ko sem mel bemfo, sem scal v trenti enkrat, ni slo drugace, se mi je ze mehurcek delal za usesom, pa sem z levo roko se vedno drzal gs-ko za krmilo. 

A ste videli drgac tiste modele s skiroji na DC8? 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, krucymucy said:

A ste videli drgac tiste modele s skiroji na DC8? 

Vis, jez pa sm enkat mojga kwaka pustil sred mesta, su na kavo, pa je ratala s kofeta noc iz torka na cetrtek, in ko sm u petk nehu iskat kluce, sm jih najdu u klucavnci na motorju....sej se bos navadu, zdej k mas orglce. :D 

 

ja sm jih srecal. Morda so bla tisto edina enosledna vozila, k sm jih prehitu hehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

A ste videli drgac tiste modele s skiroji na DC8? 

Prejsnjo soboto so bili na poti dol, spali pa v karlobagu. Gospodje okol 70 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maxxa said:

Prejsnjo soboto so bili na poti dol, spali pa v karlobagu. Gospodje okol 70 let.

Da da. Sem jih dvakrat srecal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maxxa pravi:

Sem se peljala tudi mimo 'vase' baze :). 2x

Da si vedla,da @maus casti bi se ziher ustavila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maxxa pravi:

Sej maus zmer neki casti, tako, da to ni ravn nek podatek, ali merilo.

Si mu očitno simpatična...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maxxa said:

Sej maus zmer neki casti, tako, da to ni ravn nek podatek, ali merilo.

Meni nic. Vedno je kot mali kuza, napol solzne oci, hlipa dokler mu tiste doze kave ne placam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pol je pa najboljša skupinska vožnja soloriderjev...

...z mano se nihče noče vozit...k me zmeri čakajo.

...a obstaja kak klub solorajderjev?...da se jim pridružim v skupinskih vožnjah?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greva skupaj. Ko bos tocil gorivo, bom jaz pa vzmetenje nastavljal. 

Moje orglice so nrec varcnejse v primerjavi s tvojim strojem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!